Muslera’ya Güven Tam - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera’ya Güven Tam

Cevap: Muslera’ya Yakışmadı!

vallaha kimse bu kaleciye laf soylettirmiyor, cok iyi bi durum..

cunku herkez biliyorki kalemizdeki adam 10 numara kaleci !! hem adamin huyuda yuzune yansiyor.. isini seviyor, daha onemlisi Galatasarayi seviyor ve onem veriyor tabi taraftarida!!

bunun disinda hata yapar yapmaz degil, van der Sar bile gecen sene topu elinden kaciridigi oldu neoldu? adamlar van der Sar hata yapti diye yenildimi? aksine macida kazandilar yani.. bizim kalecimiz iyi ama savunma berbat.. ona nazaranda hucumda bi aksiyon yaratacak adamimiz yoktu dun..

kadroyu terim boyle kurmali..

-------------------MUSLERA---------------

EBOUE------SEMIH -----URFALI-----CAGLAR

-------------------------------------------

-------------------MELO-------------------

------------SELCUK-----YEKTA-------------

-------------------------------------------

SERCAN------------------------------RIERA

-------------ELMANDER/BAROS-------------

Calim yiyeceksede Semih Kaya yesin, Servet cunku calim atmadan calim yiyen tek son adam kanimca.

ondan sonra transfer donemi basladimi.. iyi bir forvet, iyi bir sag kanat bitanede yektanin yerine iyi bi hucumlari baslatacak bi orta saha.

Barosu yolliycaksin.. Elmanderde.. son yarim saat girecek arkada oldunmu..

Kis doneminde ise.. 4-4-2 ye donulmeli bence.. 4-5-1 sistemi bize uymaz..

olmuyor iste 3 sezondur olmuyor olmuyor..

Yememesi gereken bir gol yedi ancak dünyanın en iyi kalecilerinin de arasıra akıl almaz hatalar yaptığı da bir gerçek.

Kalecimiz balon çıktı haberi değil bu. Haber de kötü niyetli değil, negatif algı ile bakıyorsunuz. Başlıktan roman yazmışsınız.

Aksine kalecimize duyduğumuz güveni, desteği vurgulamak için bu haber yapıldı. Yazıyı okuyun görürsünüz.

Siz bu hatayı kendisine yakıştırdınız mı? Biz de yakıştırmadık, ama desteğimizi vurgulamamızın yolu bu. Dalga geçer gibi "çok iyisin Muslera" diye yapamazdınız bu haberi.

Not: Webaslan da "Ne yaptın be Muslera" diye haber yapmış. Ona da tü kaka mı diyeceğiz?

Abdullah bey; Şahsen ben bin defa hata yapmışımdır yazılarımda ve söylemlerimde... Ceza almam gerekiyordur ama tölerans gösterilmiştir.

Benim yaptığım hata tüm gözlerden ırak bir şekilde olur forumun geneline vuracak olursak belki %5'i dikkat eder ve tepki gösterir...

Ama sizlerin genel bir haber olarak verdiği ve tüm forum kullanıcıları ve dışardan gelenlerde dahil olmak üzere çok büyük bir okuyucu kitlesine hitap ediyorsunuz... Malesef sizin yaptığınız hatalar daha da bir dikkat çekici oluyor..

Demişsiniz ki başlığa göre yorum yapıyorsunuz içeriğine bakmıyorsunuz...

Bende size şöyle diyeyim : Bir forum sitesi düşünün adı : antigalatasaray olsun.. ve size üye olmanızı istesin...

Siz ilk etapta dönüp yüzüne bile bakmazsınız ama belkide içeriğinde Galatasarayımızı savunan bir sitedir...

Bir kitab'ı veya bir filmi ilk adıyla hatırlarız içeriği sonra gelir...

Amacımız yöneticilerin ufak bir hatasınının üzerine gidip yersiz bir eleştiri değil sadece DİKKAT çekmek istedik...

Muslera dun cok iyi bir mac cikardi. Hatali gol yedi dogrudur ama bizim savunma nerelerdeydi o an? Melo'nun orda olmasina gerek yoktu, savunma orda olmaliydi ama cay molasindaydilar herhalde.

Muslera'nin transferini ben istemiyordum, yan top zaafindan dolayi fakat Uruguay ile yaptiklarindan sonra ve bize geldikten sonra izledigim maclarda bana guven verdi ve Muslera'nin tamamen arkasindayim.

Birde habere bakiyorum, sanki Muslera yuzunden kaybetmisiz gibi bir izlenim birakildi haberde. Yaziktir gunahtir, boyle haber yapacaginiza hic haber yapmayin daha iyi kaldi ki dikkatimi ceken birsey var. Ilk olarak baska yerde cikan haberi kopyalip altinda GSC haberi yaziyorsunuz oysa o x haber baska bir siteye/gazete falan ait oluyor. Buna cok rastladim ...

Not: Elbette hata yaptigi dile getirilmeli ama farkli bir sekilde olabilirdi.

Muslera'yı 2 sene elimizde tutarsak büyük başarı !!! Allahın izniyle şampiyonlar liginde oynarsak 20'den aşağıya gitmez

[video=youtube;u3ixBlvBz6w]https://www.youtube.com/watch?v=u3ixBlvBz6w[/video]

arada olur böyle ama o hatanın da savunulacak bir tarafı yok adama asist yaptı resmen :D muslera çok iyi bir kaleci yerinde bir transfer oldu ama böyle hatalara alışalım şimdiden derim ben

Bize maç kaybettiren muslera'nın hatası değildi. Muslera kalesinde güven veriyor, gol yiyecekse böyle talihsizlikten bir gol yemesini tercih ederim.

Muslera'ya yakışmadı başlığı ile o kalite de bir kaleci nasıl öyle bir gol yer düşüncesini çıkarabilir, lakin 100 defa da okusam, okunsa bu akla gelmez.

Sen gol atamadıktan sonra kaleci yese nolur. Maçı tarafsız izleyen birine sorun en tehlikeli atakları ibb'nin yaptığını söyler.

2 pozisyon var; hele biri falsolu terse gelmesine rağmen çıkarışıyla gayet iyi refleksleri olduğunu kanıtladı.

İlk maçta yediği gol şanssızlık fakat etkisinde kalmaz. Türk bir kaleci olsa aynı şeyi düşünmezdim. Defans hattı hantal olduğundan Muslera'dan yeterince yararlanamamak endişelendiriyor beni. Bunun dışında yer tutuşunu çok beğendim,"ben buradayım" diyen bir kaleci.

Cevap: Muslera’ya Güven Tam

adamın önünde servet gökhan çağlar gibi çarpık bacaklı kazmalar olursa her maç hatalı gol yer , Ne düşünüyordur acaba bu adamlarla oynarken

Cevap: Muslera’ya Güven Tam

adamın önünde servet gökhan çağlar gibi çarpık bacaklı kazmalar olursa her maç hatalı gol yer , Ne düşünüyordur acaba bu adamlarla oynarken

Tamam bu adamlarla zaten defansımız gitmez hiçbiri Gsmiz kalitesi adamları değil orası apayrı da yediği ilk golde adamların ne günahı var Efe'nin önüne topu servis yaptı resmen.

Üst Alt