Mustafa Cengiz: "47 transfer yaptım hala doymadılar" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Malesef güzel oyundu, emeği geçenleri tebrik ederiz.

Transfer filan istemez, alsınlar bu kadroyla götürsünler.

Oynanan oyuna yok istediğim transferler olmadı, yok şöyleydi filan yok artık.
Ben saldım artık maclara yapcak bi şeyim yoksa boşsam bakıyorum oda yarım yamalak terimi eleştirmeyide bıraktım yönetimi eleştirmeyide ne halleri varsa görsünler hepsi milyonlarla oynuyo burda ay sonunu zor getiren insanlarda onları savunuyo

Ben saldım artık maclara yapcak bi şeyim yoksa boşsam bakıyorum oda yarım yamalak terimi eleştirmeyide bıraktım yönetimi eleştirmeyide ne halleri varsa görsünler hepsi milyonlarla oynuyo burda ay sonunu zor getiren insanlarda onları savunuyo

Kendi aralarında paslaşsınlar işte.

İnsana en çok dokunan el altından oyunlar oynanması zaten, taraftara farklı dönen dolaplar.

Burda şu an bu açıklamalar ile Mustafa Cengiz'e filan suçta bulamıyorum, madem bu kadronun yeterli olduğunu düşünüyorsun sen ne diye yaygara koparıyorsun medya da o zaman, üstüne oyuncu ismi verip oyuncuların değerini arttırıyorsun.

Ya arkadaş kimse sana takıma milyon euroluk yıldızları doldur demiyor ki, taylan antalyalı sakatlanırsa ne olacak, galatasarayın geleceğini düşünüyormuş, bugünü olmayan takımın geleceği hiç olmaz, geleceği ancak sportif başarı ile garanti altına alırsın onun için de kaliteli oyuncu gerekir, mali olarak zor durumda olan tek kulüp biz miyiz? başkaları nasıl yapıyor? 2 sezondur kulüp transfer yapmıyor/yapamıyor , hala masal anlatıyor, hem galatasarın kadrosu zaten zengin, çok iyi diyor hem de bu yoklukta gençlerimiz bizi ileri taşıdı diyor kendiyle çelişiyor, transfer yapmayacaksan bir saniye bile oturma o koltukta

Mustafa Cengiz: "Falcao tümüyle taraftarların talebiyle yapılan transferdir."

İnsan şu cümleyi kurmaya utanır.
ee taraftar istedide kim dedi sana bu kadar yıllık ver diye.
Evet bende istedim falcaoyu.Ama ben taraftar olarak işin içinde değilim. form durumu nasıl, sakaylığı ne durumda ,ne kadar ister.. sen bu konularda taraftarı bilgilendireecksin ki falcaoda taraftar baskı yapmasın.

Ben ultraslan ile 1 dk konusmadim. Bunu deyip Ultraslani adam yerine koyacagina, Ultraslan kim deben onlar uzerinden mesaj vereyim desene be adam.

Kendi aralarında paslaşsınlar işte.

İnsana en çok dokunan el altından oyunlar oynanması zaten, taraftara farklı dönen dolaplar.

Burda şu an bu açıklamalar ile Mustafa Cengiz'e filan suçta bulamıyorum, madem bu kadronun yeterli olduğunu düşünüyorsun sen ne diye yaygara koparıyorsun medya da o zaman, üstüne oyuncu ismi verip oyuncuların değerini arttırıyorsun.
Hepsini danışıklı dövüş bilincli yapılan acıklamalar maclarda seyircisiz tam istedikleri ortam

Mustafa Cengiz: "ultrAslan, Göksel Gümüşdağ'la görüşemezsiniz diye bildiri yayınlamış. Ben, Göksel Gümüşdağ'la görüştüm. Ben bu bildiriyi onlara yaptırsam neden Başakşehir başkanıyla görüşeyim?"

özür dileyin diyeceğim de o erdem de yoktur

Üst Alt