Mustafa Cengiz: "47 transfer yaptım hala doymadılar" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Başkan haklı veya haksız olabilir. Ama kendi içinde taraf olup bu yönde algı oluşturacak her türlü adım Galatasaray'ın zararınadır. Tüm basın mensupları bu algılar üzerinden saldırıyor kulübe.

Yahu reis başımzıdakiler Gaatasaraylı değil.
Bunlar Galatasaraylı olsa bu klüp şu rezilliği yaşamazdı.
kendi içi falan kalmadı.

Arkadaş o kadar kıymaet koptu ama 2 hafta öncesinden hiçbir farkımız yok. Ne gelen var ne giden ne de değişen bir şey.

Yahu bütün konuşmayı okudum, o kadar şey söyleyip hiçbir şey anlatmamış. Aday olabilirim, olmayabilirim de. Transfer yapacağız, ama yapamayabiliriz de.

İstenmiyorsun kardeşim gideceksiniz ya bu kadar basit. Bu en tehlikeli tarz ya bütün konuşma lafı dolandırmış kulübü de kararsızlikla yönetiyor çok belli

SM-A505F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Çok boş konuşmalar. Hep aynı laf kalabalığı. Bilmem kaç tane topcu aldim, aldın da hepsi kiralık ve geri gidiyor. Yeter be adam yeter.

SM-A115F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adam her şeyi açıklamış. Sözleşmeyle ilgili detayları da açıklamış. Şimdi Fatih Terim taraftara neden yalan söylediğini açıklamalı.

Falcao, taraftar transferi zırvası dışında makul ve anlaşılır konuşmuş. Onyekuru alınırsa kafi bu ligde şampiyon olmak için aman aman bir kadroya gerek yok.

Takımımıza güvenin..

Birileri para mı aldı ne aldı istifa yaygarası kopardılar..

Burdaki çoğu taraftarımız çok bilgili oynanan oyunu bozacak seviyede..

Pandemivar işte para da yok 1 yıl daha cezalıyız uefa da...

Uzatmayın artık transfer de transfer diye

Üst Alt