Mustafa Cengiz Açıklamalarda Bulunuyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hakem konusuna üstüne basa basa değinmesi hatta açık açık fenerasyona ültimaton vermeli.
Aksi halde hafta sonu bizi doğrarlar.
Ooo hocam sen amatör kötülüklere gel. Biz yemiyoruz belki ama herkesi uyandırmak lazim. Olay ne biliyormusun. Hakeme federasyona elimizden geleni yapmalıyız o ayrı mesele ama şimdi çıkıp hakem ile alakalı konuştuk ve galip geldik bu defa ne olcak en ufak faulü bile irdeleyecekler. Sonra hep bir ağızdan siz hakemleri etki altında bırakıyosunuz bla bla bla. 17 takım yine imzalar filan. Kendileri ise arka planda hakem tayin edicek işlerine gelmeyene maç vermeyip sessiz sedasız kapalı kapılar ardında masa başında is götürecekler ki yapıyorlar zaten. Konuşmasan bu defada yakacaklar hadi gelde işin içinden cik simdi. Ben şunu istiyorum rakibe en büyük darbeyi kendi silahı ile vurursun. Madem bunlar böyle mi yapıyor. Sende TFF de vs. Lobi oluştur. Bunlar transferlerimize salça mi oluyor sende onlarınkine ol fiyat artsın. Bunların anlayacağı tek dil budur. Bende eskiden ne olursa olsun biz sahaya çıkıp oynayalim derdim ama anladım ki bunlar bu sene her pislik yolu deniyor..

Yine 2 saat konuşup hiçbir şey demeyeceğin bir yayın olacak muhtemelen.

Başkanım
inna fetahna leke fethan mübina
de geç boş ver .

Allah aşkına artık çık ortalığı duman et. Gerekirse tehdit et. Evet et zira bu ülkede güzellik ile hiçbir şey olmuyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçen derbi öncesi de açıklama yapmıştı ne gerek var falan denmişti. Gene okuyacak üfleyecek başkanım belli ki

GSC Mobile App

Ne açıklamalar yapacak bakalım ,merakla izleyeceğiz.

Fenerbahçe belge olayı filan yalandır , akıllı adam maç öncesi böyle işlere girmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt