Mustafa Cengiz: "Ali Koç, sen haddini bileceksin" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1610383644976.png

Mustafa Cengiz: “Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarını dinledim. Bu kadar sorumsuz bir açıklamayla ilk kez karşılaştım. Karar 4 Aralık'ta alınmış. Bize yeni iletildi."

Mustafa Cengiz: “Sayın Ali Koç, bizi ayartan kulüp olarak göstermek istiyor. 'Bu kulüp bunu sürekli yapıyor, gözüm üzerinde Tahkim Kurulu' diyor. Biz ayartan kulüp değiliz. Gelen 21 yazıda 'Galatasaray ayartan kulüp değil' diyor."

Mustafa Cengiz: “Futbolcu bizle sözleşme imzaladıktan sonra Rizespor haksız fesih diye TFF'ye başvuruyor. UÇK açısından konuşuyorum 6 maç ceza veriyor. UÇK'nın buna hakkı yok. Ayrıca aldığı ceza kabul edilemez bir cezadır! Biz de tahkime eğer olmazsa adli yola başvuracağız!”

Mustafa Cengiz: “Benim söylemlerim Ali Koç'adır. Ali Koç, haddini bileceksin! Sen yargıyı, tahkimi ve mahkemeleri tahakküm altına alamazsın. Bunu yapmaya ne haddin ne de yetkin var!”

Mustafa Cengiz: “Türkiye'nin en varlıklı insanı olabilirsin ama yargıyı yönlendiremez, baskı altına alamazsın!”

Mustafa Cengiz: "UÇK disiplin cezası vermiş, 6 maç. Böyle bir şey kesinlikle olamaz! UÇK'nın disiplin cezası verme hakkı bile yok."

Mustafa Cengiz: "Galatasaray herkesin bildiği gibi Türkiye'de futbolun kıblesidir. İster yerli, ister yabancı bütün oyuncular Galatasaray'a gelmek ister, bunu kabul edeceksiniz, bu bir gerçek, bundan rahatsız olmayın."

Mustafa Cengiz: "Kendi gözündeki merteği görmeden, başkalarının gözünde çöp aramasın."

Mustafa Cengiz: “Rize ile beraber hareket edip neler yaptığını açıklasam hepinizin ağzı açık kalır. “

Mustafa Cengiz: "Buyursun sayın Ali Koç, Rizespor ile hareket etsin. Hep Rize tarafında zaten. Bir gün anlatırım neler olduğunu çok şaşırırsınız. Adli mahkemelere, UEFA'ya FIFA'ya, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne gelsin" (GS TV)

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: "Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarını dinledim. Böyle sorumsuz, hadsiz açıklamalarla ilk kez karşılaştım."

Mustafa Cengiz: "Biz ayartan kulüp değiliz. Gelen 21 sayfa yazıda açıkça 'Galatasaray ayartan kulüp değildir' diyor. Galatasaray, Türkiye'deki futbolun kıblesidir. İster yerli ister yabancı fark etmez bütün futbolcular önce Galatasaray'a gelmek ister."

Üst Alt