Mustafa Cengiz: "Ali Koç, sen haddini bileceksin" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yönetim zayıf ama camia olarak fenerden kat ve kat güçlüyüz fener dediğin takımın kongresini gordunmu üyelerin çoğunluğu ipsiz sapsız insanlar bizim.kongre ülkenin en ağır kaliteli insanlarından bakma sesleri çıkmıyor ayrıca taraftar olarak onlardan misliyle üstünüz sosyal medya dahil koç bunları bildiği için saldırıyor fatih hocanın ismi altında eziliyor artik
Şu anki yönetim ile problemli olmasalar, bizim genel kurulun gücünü görürdük

Kaleci Ertuğrul desenize, emenike desenize daha binlerce şey var denilecek bu kadar mı, hep eleştiririm işlerin içine ettikleri için ama Aysal İn tırnağı olamazsınız

kesinlikle böyle vuracaksın ki daha fazla rezil olacaklar.

K.O.Ç denen şerefsizin şahsına iyi geçiriyorsun güzel ama bu örnekleri vermesi gerekirdi.Kesinlikle yetersiz bir açıklama.
o kadar haklı olduğumuz nokta , söylenmesi gereken konu varki yapamıyorlar.

Yönetim zayıf ama camia olarak fenerden kat ve kat güçlüyüz fener dediğin takımın kongresini gordunmu üyelerin çoğunluğu ipsiz sapsız insanlar bizim.kongre ülkenin en ağır kaliteli insanlarından bakma sesleri çıkmıyor ayrıca taraftar olarak onlardan misliyle üstünüz sosyal medya dahil koç bunları bildiği için saldırıyor fatih hocanın ismi altında eziliyor artik
evet güclü olabiliriz ama malesef bir kenetlenme yok , herkes bir birinin kuysunu kazimakla mesgul oldu icin ali gider veli gelir gene böyle atip tutarlar bize. Adamlar istedi gibi at kosturyor bu ülkede. Bu heriflerin okadar pisligi varki adil bir tff olsa bunlari coktan liglerden men ederdi.

Üst Alt