Haber - Mustafa Cengiz: "Başkanlığa adayım" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Mustafa Cengiz: "Başkanlığa adayım"

Mustafa Cengiz: "Futbol aklı olarak Fatih Terim ve Drogba ile temasım var. Oyuncu antrenörü olarak Sneijder ile temasım var. Antrenörlük olarak da Bielsa ve Tuchel ile... Bu arada Tuchel çok değişik bir adam."

Mustada Cengiz yaklaşık 1500 kişi oy kullansa 300 civarı oy alır 3 aday çıkarsa.Ancak 2 aday olursa 500 e çıkar.

Keşke şöyle genç olan, vizyoner olan, örümcek kafalara karşı çıkan, futbol dan anlayan ve Galatasaray başkanlığına duruşuyla konuşmalarıyla hal ve hareketleri ile yakışan bir genç aday çıksa da kulüpte devrim gerçekleştirsek.

sent via GSC

bu adama güvenir gibi oldum ama "stajyer" açıklaması sonrası bıraktım desteği. Tudor stajyer madem ya Bundesliga'da hocaların kaç yaşında olduğuna bak bakalım..

Mesele tecrübeyse Denizli'yi de gördük. Lucescu'yu da Milli Takımda gördük. Zidane Real'e gelmeden nerede çalıştı mesela? Pep Barça'ya gelmeden?

Hala 80'lerden kalma zihniyetle futbol yönetilmez. Birde gitmiş Hamza'yı övmüş adam. Bu kulüpten iyi başkan çıkmaz.

Başkan seçilene kadar hoca getirilmesin diyor peki kayserispor maçı kampsız, hocasız çıkarsak şampiyonluğun gideceğinin farkında değil mi ? Bu kadar saçma bir düşünce olamaz

Karakteri düzgün dürüst bir kişiye benziyor. Dursun Özbek'ten daha iyi yönetebilir belki ama aradığımız bir başkan modeli mi diye sorarsanız bana göre değil.

Tamamen taraftara oynuyor. Yok Drogba ve Sneijder ile temastayım, yok Terim'i istiyorum. Terim'i istiyorsun da teklif konusuna gelince "başkan olduktan sonra teklif için giderim" diyorsun. Varsayalım bu adam başkan oldu, Terim'e falan gitmez. Bir şekilde konuyu geçiştirir.

Eğer bu adamın dediği gibi başkan seçilene kadar hoca belirlemeyin zihniyetine uyulursa bu sene de geçmiş olsun soğuk bir su içeriz

Üst Alt