Haber - Mustafa Cengiz: "Başkanlığa adayım" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Mustafa Cengiz: "Başkanlığa adayım"

MC : Ben asla yalan söylemem.

Aysal beni destekliyor söylemini yalanladı.Bunu Aysal da yalanladı bu arada.

Aysal cephesi farklı bir başkan adayı çıkaracak.

M.Yasin Cakmak sur Twitter : "Sn.Unal Aysal'ın vizyonunu kendisine misyon edinen, Galatasaray'ın hem bugununu hem de yarınını garanti altına almak icin gerekli bilgi, bir… https://t.co/LBivDZA2lk"

bu adam aysal cephesinden başka aday çıkmaz

Ses tonu nasil?
Karizmatik mi?

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
valla ben oldum olası pek karizmatik bulmuyorum kendisini , biraz başkanlık ceketi kendisine büyük gelir ama dursun'dan daha iyi durduğu da kesin.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

değil.

ali güvenç kiraz'ı takip edin.

Aslında yalanlamadı sadece Aysal'ın veya eskiden başkanlık yapmış herhangi birinin destek vermesi ya da vermemesinin onun seçime girmesiyle alakası olmadığını söyledi. Ki toplantı sırasında Aysal aramış ve destek vermiş.

mayısta tekrar seçime gidicem dediği için dinozorlardan oy alır gibi duruyor dursunun yaptığı etik değil çünkü hayri kozak bile eleştirdi

Aysal'ın bugünkü açıklamaları doğruysa eğer Aysal dün Mustafa Cengiz'e farklı konuşup bugün basına farklı konuşmuş.

Mustafa Cengiz: Tuchel, Bielsa ve Terim ile görüşürüm. Proje adamıyım. Futbol aklımız yok. Taraftarın isteğini önde tutarız.

Üst Alt