Mustafa Cengiz: "Bize karşı algı operasyonu yapılıyor" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şu olumsuz postlarının birinin gerçekleştiğini görmedim daha.Neyi zorluyorsun anlamadım ki.3-5 Antu kafasında Fbjkli ağladı diye mutlu olacak diye bizi doğrayacaklar,50 bin kişinin önünde Başakşehir 3 puanı alıp gidecek öyle mi?
Başakşehir'mi bizi TT Arena'da yenecekmiş? :asd: Elleri ayaklarına dolaşacak biz atamayalım onlar kendi kalesine atarlar.

Bence en önemli nokta bu, sirf bu iddia icin bugün bu konusmanin yapilmasi önemli.
Böylece macta birseyler yapmaya o kadar da kolay kalkisamazlar.

Gerek siyasi, gerek ticari, gerekse kendi yönetimlerini sürdürmek için bunları yapmak çok kötü bir yoldur. Çok kötü duyumlar alıyoruz. Bunlardan çok rahatsızız. Karar verici mekanizmalara sesleniyorum. Saha dışı etmenlerle oynayacağımız maça, herhangi bir şekilde etki etmesinler.

Yumruk olayini da acikca ifade etmesi güzel ama tabii silahim olsa hakemi vururdum diyen bir kulüp baskanina nasil hic bir yaptirim uygulanmadi ise bugüne kadar, buna karsi da hic bir sey yapilmayacaktir.

Üst Alt