Mustafa Cengiz: "Dursun Başkan, senetlere rehin koymuş" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Son cümlesi yeter bana be başkanım.

Galatasaray yabancı sermaye ye satılırsa Galatasarayı bırakırım...

Imzamı atarım altına.
Tamam ama böyle de gitmez Fatih. Baksana kulübü soymuşlar ve bence tek soyan Dursun da değil. Bir şeyler değişmesi lazım çünkü yedikleri haltlar bu yapı ile yanlarına kar kalıyor.

Başkanım itin götüne sokup sokup çikarmak deyimini içaate dökmüş.

Birde bir başkan kulübe nasıl borçlu olabilir lan beynim almadi

Buda mikrofon görüp coşanlardan.

Ortada doğru düzgün bir icraatin yok ama nerse kamera görsen hemen konuşuyorsun.

Terim'in taktik bilgisinin YETERSİZLİĞİNİ ve tüm oyun planının takımı bağıra çağıra motive ederek, sahada iyi bir sonuç almamızı ÜMİT ETMEK olduğunu anlamamız çok uzun sürmedi.
PİRLO!

Yabancı sermayeye satılırsak bırakacakmış. Bırak o zaman, tutan yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tamam ama böyle de gitmez Fatih. Baksana kulübü soymuşlar ve bence tek soyan Dursun da değil. Bir şeyler değişmesi lazım çünkü yedikleri haltlar bu yapı ile yanlarına kar kalıyor.
Yabancıya satıp da o yabancı sonra ne halt yiyeceğini nereden kestire bileceksin ilerde.

Bu şekilde de yürümez ama dediğin gibi.
Yanlış yönetiliyor kulüpler maalesef özelikle türkiyenin genelinde.

Buda mikrofon görüp coşanlardan.

Ortada doğru düzgün bir icraatin yok ama nerse kamera görsen hemen konuşuyorsun.

Terim'in taktik bilgisinin YETERSİZLİĞİNİ ve tüm oyun planının takımı bağıra çağıra motive ederek, sahada iyi bir sonuç almamızı ÜMİT ETMEK olduğunu anlamamız çok uzun sürmedi.
PİRLO!

İşte bu be reis.

Bu da gitsin. Terim de gitsin. Yerine yeni başkan ve teknik direktörler gelsin hatta aynı anda 3 teknik direktör, 5 başkan ile çalışalım. Sonra hepsi gitsin ilk mağlubiyet ve hatadan sonra.

O iş öyle olmuyor işte.

ndiaye şaşırtmadı açıkçası zenci topçular böyle paragözler.

eboue den ders almaları lazım.
Bizde kazandığını İngiltere'de kazandığını düşünmüyorum. Sezon başı neden gitmedi diye soruyordum kendi kendime, işin içinde iş varmış. Adam sezon başı Milli Takım'da oynama kotasını doldurmamış. Malum İngiltere'ye transfer olabilmek için böyle bir kriter var. Bunun adı en hafif tabiri ile şerefsizliktir. Sonuçta Galatasaray orta sıralara oynamak için kadro kurmuyor, hedefleri olan bir takım. Adam bildiğin bizi kullanmış.

Bizde kazandığını İngiltere'de kazandığını düşünmüyorum. Sezon başı neden gitmedi diye soruyordum kendi kendime, işin içinde iş varmış. Adam sezon başı Milli Takım'da oynama kotasını doldurmamış. Malum İngiltere'ye transfer olabilmek için böyle bir kriter var. Bunun adı en hafif tabiri ile şerefsizliktir. Sonuçta Galatasaray orta sıralara oynamak için kadro kurmuyor, hedefleri olan bir takım. Adam bildiğin bizi kullanmış.
abi sen epl ekonomisini bilmiyosun sanırım Cenk Tosun 4 milyon net alıyor.

ingiltere hem para açısından hemde piyasa açısından cezbedici ama ndiaye başka bir kahpe tabii ki.

abi sen epl ekonomisini bilmiyosun sanırım Cenk Tosun 4 milyon net alıyor.

ingiltere hem para açısından hemde piyasa açısından cezbedici ama ndiaye başka bir kahpe tabii ki.
Cenk transferini hiç takip etmedim ama şaşırmam çünkü adam oraya şampiyonlar ligi performansı ile gitti. Ndiaye için maaş açıklaması yapıldı mı bilmiyorum ama bizde aldığından fazlasını alacağını sanmıyorum.

Zarar etmekten korkulan bir yapı gerekli. Şu an hiç bir başkan ve yöneticinin böyle bir korkusu yok.
Gelir gider durumuna göre bütçe ayarlaması yaparsın li yapılıyor ama net olarak bu bütçeyi geçmemelisin zorunluluğu getirsen bile yeterli olur.

Bütçe kuruyor bunlar sonra yıl sonunda bakmışsın bütçe öylesine yazılmış sadece.

Beş lira kazanıyorum yılda diyelim. Yılık giderim borç bilmem faiz ödemeleri ile toplam 4 lira ise gidip 10 liralık harcama yaparsam yıllardır olacağı bu.

5968c8cb7152d83be892ca72.jpg
Tipe gel

abv juve

Ne var ne yok dök ortaya başkanım, her şey bilinsin. İnan ediyoruz ki bu takımı bu bataklıktan kurtaracaksınız.

Adamlar seffaf olacagiz dediler, cikip acik acik herseyi anlatiyorlar iste.

Hala enkaz edebiyati yapiyorlar diyorsunuz. Eh zaten enkaz var hemde ölyle böyle degil hem Riva yi elden cikarmamiza ragmen, Dursun gibi cikip mali durumumuz iyi Galatasarayin her oyuncuyu alacak gücü var gibi palavralar mi anlatsinlar bu mu istediginiz?

Dürüstce adam cikip diyor ben 6 ay sonra tekrardan secime girecegim ne olursa olsun diye. Acikcasi bizi sirf Dursun dan kurtarmasi bile yeterli bu 6 ay icin. Dursun dan daha kötü cikacak diyenler var ya onlara affedersiniz ama sadece kicimla gülüyorum. Bu adamin 6 ay da hatta daha dogrusu 3 ay da Dursun dan daha beter cikabilmesi icin stadimizi falan yakip yerle bir etmesi lazim yoksa Dursun'un 3 senede yasattigi rezilliklere yaklasmasinin dahi mümkünati yok.

Adamlar seffaf olacagiz dediler, cikip acik acik herseyi anlatiyorlar iste.

Hala enkaz edebiyati yapiyorlar diyorsunuz. Eh zaten enkaz var hemde ölyle böyle degil hem Riva yi elden cikarmamiza ragmen, Dursun gibi cikip mali durumumuz iyi Galatasarayin her oyuncuyu alacak gücü var gibi palavralar mi anlatsinlar bu mu istediginiz?

Dürüstce adam cikip diyor ben 6 ay sonra tekrardan secime girecegim ne olursa olsun diye. Acikcasi bizi sirf Dursun dan kurtarmasi bile yeterli bu 6 ay icin. Dursun dan daha kötü cikacak diyenler var ya onlara affedersiniz ama sadece kicimla gülüyorum. Bu adamin 6 ay da hatta daha dogrusu 3 ay da Dursun dan daha beter cikabilmesi icin stadimizi falan yakip yerle bir etmesi lazim yoksa Dursun'un 3 senede yasattigi rezilliklere yaklasmasinin dahi mümkünati yok.

Aysal döneminde olmayıp da eleştirdiğim tam da buydu.

Herkes yiyor ama kol kırılır yen içinde kalırmış. Yok ya. Millet bizim rızkımız ile dönen kulübün olmayan paralarını zimmetine geçirip haram lokma yiyecek ceremesini biz çekeceğiz. Yok öyle sömürü.

Kimse sebebi fitil fitil burnundan geleceğini bilirse o kol da kırılmaz hiç. Sıkıysa kırılsın ondan sonra.

[FONT=&quot]Mustafa Cengiz: "Bunun bedeli ₺24M. Bu bizim elimizdeki hisselerin serbest olan tek bölümü. Dursun Bey bunu koymasaydı ben bunu teminat göstererek istediğim krediyi alırdım, rehin koymuş. Rehin işlemlerinin harcı ₺911bin, bunu Galatasaray'a fatura etmiş, bunu yapmamalıydı."

Vallahi günahtır ya ulan yağ tenekesi geber ulan[/FONT]

sevgili adminler bir ricam var. dursun denen ... küfür serbest olan bir topik acalım en kötü 2-3 saat içimizi dökelim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt