Mustafa Cengiz: "Düşmanı yenemeyenler birbirini yer, herkesin vazifesini yapmasını bekliyorum" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O zaman senin hocan ve ekibi 3 yıldır bu takımın neden tak gibi top oynadığını açıklayacaktı, suçu medyaya,tffye,rakiplere, oyunculara atmayacaktı.

kardeşim sen fenerlimisin cınki aynı onların agzından konusuyorsun evet benim hocam cunki ben galatasaraylıyım o yuzden benim hocam oluyor kendisi

fenerli bjk li olsam aynı senin cumlelerini kurarm

ula arkadaş bjk fbes ts olsa 2 sene üst üste şampiyon kıçları tavana vurur siz neyin derdindesini inanın anlam veremiyorum

tutup bide bazıları istikrar felan der istikrar için bazen başarısızlıgı da göze alacaksın

ki allahı var bu adam her zaman bir şekilde takımı şampiyon yapıyor

ha iyi futbol ve şampiyonluk diyorsanız o biraz zor kardeşim

ya iyi futbol ya şampiyonluk noktasına gelmektense şampiyonlugu secerim

adam yokluk içinde takımı şampiyon yapıyor

Bu yönetimin Fatih Terim'i gönderebileceğine gerçekten inananlar var, garip cidden.

Kulüp içindeki ağırlıklarına bakınca bana tam tersi olur gibi geliyor ya neyse.

Sakat bir durum bu evet ancak bu yönetim o güçte değil, daha kongreye hakim değiller.

Hoca kendini düzeltsin diye umut ederiz biz ancak, boşa umutlanmayın.

Üstündeki baskıyı atması gerektiğini hissetmiş. Evet ali koçla poz vermesi hepimizin zoruna gitti ama sen kalkıp riva-florya-salon-aslantepe-ada-mecidiyeköy hiç bir sorunu çözemediysen devletle takışamazsın. Ha dursun özbek çoğu meseleyi çözüm aşamasına getirmişti Mustafa Cengiz'in tek hatası bu mevzuları öncelememesi ve özellikle kemerburgazda ağır davranmasıydı. Yani karşılıklı anlayışla hoca ve başkan hareket etmeli.

Mazallah Mustafa Başkan bu saatten sonra bunca ibrasızlık ve yürütmeyi durdurmaya rağmen görevinden uzaklaşırsa kafatasçıların eline geçer galatasaray hatta ünal başganı bile mumla ararız. Aksi yöndeyse Fatih hoca bir şekilde görevinden ayrılsa fener şampiyon olur ve avrupaya gider tepetaklak oluruz. Çözüm galatasaray taraftarının baskıyı azaltıp sesini kesmesi. Az sabır renktaşlar...

Üstündeki baskıyı atması gerektiğini hissetmiş. Evet ali koçla poz vermesi hepimizin zoruna gitti ama sen kalkıp riva-florya-salon-aslantepe-ada-mecidiyeköy hiç bir sorunu çözemediysen devletle takışamazsın. Ha dursun özbek çoğu meseleyi çözüm aşamasına getirmişti Mustafa Cengiz'in tek hatası bu mevzuları öncelememesi ve özellikle kemerburgazda ağır davranmasıydı. Yani karşılıklı anlayışla hoca ve başkan hareket etmeli.

Mazallah Mustafa Başkan bu saatten sonra bunca ibrasızlık ve yürütmeyi durdurmaya rağmen görevinden uzaklaşırsa kafatasçıların eline geçer galatasaray hatta ünal başganı bile mumla ararız. Aksi yöndeyse Fatih hoca bir şekilde görevinden ayrılsa fener şampiyon olur ve avrupaya gider tepetaklak oluruz. Çözüm galatasaray taraftarının baskıyı azaltıp sesini kesmesi. Az sabır renktaşlar...

Cengiz öncelemedi diye mi bu hale geldi o mevzular?

boşta olan tdler. Başkana elden ele iletelim.

Alayının max ömrü : 4-5 ay

Laf soktuğu konu hakkında haksız değil ama

Neden başkan konuşmuyor neden Terim savunmak zorunda kalıyor hep bizi

Nasil konusmuyor yaw?Mobese gorse konusuyor ama uslubu yumusak oldugu icin etkisi az oluyor.

Icerik dogru olsa bile Terim'in baskana laf sokmasina ne gerek var zaten takimin her yeri bozuk.Bir bu kriz eksikti.Ayrica Terim sadece baskani degil oyunculari da medyanin,taraftarin onune atti dun.

Cengiz öncelemedi diye mi bu hale geldi o mevzular?
Maalesef zira süreler belliydi. Sözleşmelerde, şartnamelerde. Florya-Kemerburgazda 2 sene vardı. Aslantepe-Salon-Çatı o da öyle. Bir tek rivayı zamanında verebildik. Ada ve Mecidiyeköydeyse imar barışını kaçırdık. Bütün bu süreçte sadece Hasnun Galip tarihi eser olmaktan çıkarıldı.

Özetle bizim 4 temel sorunumuz var ve dördü de devletle öyle ya da böyle alakalı.

1) Riva (Gelir paylaşımı müphemliği ve alınan avanslar)
2) Florya-Kemerburgaz (Tahsisli araziye geçilemediğinden gayrimenkulün tesliminin gecikmesi)
3) Ada (Tahliye Davası)
4) Mecidiyeköy (Yapı Kullanım Ruhsatı)
5) Salon-Çatı-Aslantepe (Stadın tapusunu alsak da intifa hakkının ötesine geçilemiyor zira stadın çatısını kapatamadık dursun özbek stadı kapatmayalım yerine salon yapalım dedi devlet de kabul edip ruhsat çıkardı sonrasında mustafa başkan nefe salon yaptırmaktansa emre akbabayı aldırdı. Türk telekom da sözleşmeyi yenilemeyince salonun sponsoru kalmadı temeli atamadık)

Üst Alt