Mustafa Cengiz: "En çok transfer yapana kupa verilecekse Fenerbahçe'ye verilsin" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "En çok transfer yapana kupa verilecekse Fenerbahçe'ye verilsin"

Mustafa Cengiz: "En çok transfer yapana madalya verilecekse, rakibimize şampiyonluk verilsin."

Mustafa Cengiz: "Ben bir şey öğrendim. Türkiye'de Süper Lig dışında yaz ve kış transfer dönemi var. Bu dönemin şampiyonları, küme düşenleri oluyormuş. Ben bu konuda cehaletimi öğrendim."

Mustafa Cengiz: "Türkiye'de limitlere uyan kulüpler ihraç edilmeli. Limitlere uymayanlar da şampiyon ilan edilmeli"

Mustafa Cengiz: ''En çok transfer yapana kupa verilecekse Fenerbahçe'ye verilsin. Zaten fazladan yıldız çıkarmaya çalışıyorlar. Buradan da bir kupa alsınlar.''

Başkan Mustafa Cengiz: 147 milyon avro borç ne demek siz biliyor musunuz? Müthiş bir para! Bunu temizledik biz. Buraya gelişimizin en büyük nedeni mali açıdan kulübü açığa çıkarmaktı.

Mustafa Cengiz: "Hocamızla biz her zaman görüşüyoruz, bir araya da geliyoruz. Sağ olsun hocamızla dün de çok uzun bir süre masaya yatırdık her şeyi."

Mustafa Cengiz: "2+1 yıl Avrupa cezası alacaktık. Biz bunu 4 ayda hallettik. Ceza almamız için yine soruşturma açtılar. Türkiye'de ilktir CAS'ta dava kazandık. Biz enkaz devraldık demiyeyim felaket bir borç aldık ve bunu temizledik. Amacımız mali açıdan kulübü düze çıkarmak."

Mustafa Cengiz: "Bu transfer döneminde bonservise sadece 680 bin Euro ödedik. Laf olsun diye transfer yapamayız."

Mustafa Cengiz: "Bizim buraya geliş amacımız geçmiş dönemlerde yaşanan borç batağını temizlemekti. 10 yıl sonra ilk defa kayyuma atanma tehlikesi yaşayan kulübü kurtardık."

Mustafa Cengiz: Hocamızla uzun süre masaya döktük her şeyi. İnsanlar bazen maç sonrası aşırı adrenalinle bazı kelimeler kullanabiliyor. Bu kelimeler yanlış yerlere çekilebiliyor. Biz hocamıza neyi kastettiğini soruyoruz. Açıklamaları bize yeterli oluyor.

Mustafa Cengiz: "Taraftar her şeyi diyebilir. İstifa edin diyebilir. Asla kızmıyor, anlayışla karşılıyorum. Bize diyorlar ki, her türlü hileyi yapın, oyuncu satın ve alın. Biz öyle bir şey yapamayız. Biz dürüstüz! Galatasaray kültürü budur!"

Mustafa Cengiz: "Biz Galatasaray'a iyilik yolundan dönersek kahpe oluruz."

Mustafa Cengiz: "Transferde başarısız olduğuma inanmıyorum. Galatasaray'ın cüsse ve cesareti dünya çapında büyüktür. Biz rastgele oyuncu alamayız. Paraları bastıramayız. Taraftar bizi istemese de neye mal olursa olsun mali yapıyı düzelteceğiz."

Mustafa Cengiz: "Ben bir şey öğrendim. Türkiye'de Süper Lig dışında yaz ve kış transfer dönemi var. Bu dönemin şampiyonları, küme düşenleri oluyormuş. Ben bu konuda cehaletimi öğrendim."

:red:

Üst Alt