Mustafa Cengiz: "En çok transfer yapana kupa verilecekse Fenerbahçe'ye verilsin" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "En çok transfer yapana kupa verilecekse Fenerbahçe'ye verilsin"

Transfer umduğumuz gibi gitmedi demek çok mu zor? Hayır anlayamıyorum biri de çıksın şu ülkede hatasını üstlensin. Taraftarı operasyon yapmakla, algı yapmakla suçlamak ne demek? Aynı şey Dursun Özbek'e yapılınca ben yuhlandığım yerde durmam, kendisine yapılınca operasyon var. Bu ne iştir yahu! Pes.

Taraftara oldukça bilenmiş gibi duruyor.

Bu devirde dürüstsen, yiğitsen çabuk ölürsün başkan. Anla artık!

Ya da boşver anlama, istifa et!

Oyuncu satarken işi kitabına uydurmak yanlış bir şey değil. Yapamazsanız işte böyle mal gibi takım kurarsınız. Dürüstmüş, bize dürüst değil, iş bilen adam lazım.

Yapamadığından öyle diyor yaa. Bizde denedik ama olmadı der mi bir insan.

O kadar dürüstseniz niye menajer paralarını da açıklamadiniz. Açığa çıkınca doğru ama şener şen hesabı sor bir niye yaptım diyor.

Mustafa Cengiz: "Taraftarı da anlıyorum, böyle alıştılar. Hile-i desise, artık neyse adı yapın, satın, alın. Hayır efendim. Biz öyle bir şey yapamayız. Bizden bunu istemeyin."

Ne demek istiyo bu

Cengiz: "Bence Türkiye Ligi'nin en kaliteli kadrosu Galatasaray'da. Gelecek yönetimlere en kaliteli kadroyu bırakacağız. Galatasaraylı alnı açık gezmeli. Ben bilmiyor muyum 15-20-100 Milyon € harcamayı? Bizim de yaptığımız hatalar var. Altından kalkılamayacak hatalar değil."

Cengiz: "Olağanüstü Mali Genel Kurullarda hep ek bütçe istenirdi. Biz yapmadık. Faaliyet karlarında artıdayız. Geçmiş 200 Milyon $'ı da ömrümüz yeterse temizleyeceğiz. Sevgili taraftara diyorum, moralinizi bozmayın. İnsanlarımızın aileleri var. Küfür etmeyin, bunu yapmayın."

Üst Alt