Mustafa Cengiz: "Fırat Aydınus, Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya, derhal hakemliği bırakmalıdır" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Fırat Aydınus, Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya, derhal hakemliği bırakmalıdır"

"Vatanın bütünlüğü, milletin bağımsızlığı tehlikededir.
İstanbul hükümeti üzerine düşen görevi yerine getirememektedir."

-Mustafa Kemal Cengiz

Bu açıklamayı da beğenmeyenler daha ne bekliyor? Cidden anlamakta zorlanıyorum. Daha ne desin adam yahu? Çıkıp ana avrat sövse daha hafif kalırdı. Özellikle Football Leaks konusu önemli. Türkiye'de haberi yapılmıyor diye sallamamış kimse.

Bu iş Fifaya taşınmalı. Sonuçlanana kadar da maçlara çıkmamalıyız. Yeter artık bu düzenin sonu gelmeli.

Ligde dönen oyunlardan sahtekarlıklardan futbol izleyemez konuşamaz olduk.

de ki TFF istifa etmedi üzerine 60 gün cezayı daha yapıştırdı ne yapacak başkan acaba? yaptığı anca laf salatası icraat yok.

Baskana genelde destegim bilinir ama bu aciklamalari isabetli bulsam da eksik goruyorum

Eger bu olaylarin temelinde tepeden talimat hissediyorsan bunlari da konu edeceksin boyle bir hayati toplantiya

Siyasi baski ya da telkine yonelik hic bir ifade yok

Bunun eksikligi disinda guzel ama bu da vucuttaki kalp gibi bir eksik

Düdük astırtmak yetersiz kalır. Sahip oldukları düdükler mabadlarından içeri sokulmak suretiyle cezalandırılmalıdırlar.

de ki TFF istifa etmedi üzerine 60 gün cezayı daha yapıştırdı ne yapacak başkan acaba? yaptığı anca laf salatası icraat yok.

Verecekler.

O zaman fifa vs ne kadar kurum varsa basvuracaz.

Gercek GS taraftari da digiturk iptal edecek. Tff ye yuruycek. O iptaller de 300 bine falan ulasirsa tff diye bisey kalmayacak.

Bu durumda asil işi, kulubun asil sahibi olan gercek GS taraftari yapmalıdır.

Ünal Aysal başkan olsa şu ana kadar gerekeni fazlası ile yapmıştı onu söylememe bile gerek yok.

Özhan canaydın gibi en bey efendi başkan bile Ali Aydın olayında çileden çıkmıştı ve neticesinde Ali Aydın hakemliği bırakmıştı.

Sayın başkan Mustafa Cengiz acaba siz ne zaman çileden çıkacaksınız, çileden çıkmamanız aklımda soru işareti oluşturuyor, kusura bakmayın.

Düdük astırtmak yetersiz kalır. Sahip oldukları düdükler mabadlarından içeri sokulmak suretiyle cezalandırılmalıdırlar.

Valla ben hakemleri cok ciddiye almiyorum. Onlar piyon. Onlar tetikci. Halis gider malis gelir, fırat p.çi gider mırat gelir!

Beni arkasindaki orman cocuklari ilgilendiriyor. Onlari imha etmeden durmamaliyiz.

Istifa etmeyecekler.
Yapılması gereken fifaya gitmek.
Ceza yiyecek mustafa cengiz bi 30 gün daha.
Taraftarda bitiyo bu iş. Beinsportları iptal edeceksin. Şu an yapacak başka hicbirsey yok.
Takımı cekemezsin zaten. Bu adamlar icin elini kanada bulayamazsın. Adalet yoksa parayı kesiceksin. Para herseyi acar bu ülkede.

şu olanlardan sonra Galatasaraylıyım diyen her kimse digitürkten maç izleyip bu şeref yoksunlarına para kazandırıyorsa bıraksın bu takımı tutmayı. tüpçü denen adamın mallarınıda boykot etmeyen bizden değildir.

Sonunda Galatasaray başkanı olduğunu hatırlamış, günaydın efendi. Umarım sadece laf ile kalmaz ve talep edilenler yapılana kadar baskı uygulanır.

Düdük astırmak bir başlangıç olur, (daha onu bile yapamadılar) camianın büyüklüğünü gösterme adına zaten düdük astırmak dan sonra da aynı şeyler devam ederse, önce MHK sonra da TFF için sırayla aynı işlemler yapılmalıdır.

Üst Alt