Mustafa Cengiz: "Fırat Aydınus, Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya, derhal hakemliği bırakmalıdır" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Fırat Aydınus, Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya, derhal hakemliği bırakmalıdır"

Şimdi tff bu hatayı düzeltmek adına bjk başakşehir maçlarında kıyıma gidebilir.
Bizim maclarda degilde ankaragucu mavinda bu olursa muazzam olur yanımıza ne kadar yandaş alırsak iyi olur. Hatta ne kadar anadolu kulübü varsa kontakt kurma vaktidir ama bizde bunu yapabilecek lider vasıfta birisi yok. Son 20 yıla bakarsak biraz aysal yapar diyebiliriz gerisi hikaye.

Demirören yönetiminin fişi üstten çekildi gibi hissediyorum birkaç gündür.

Galatasaray bahanesiyle de görevinden alacaklar sanki.

Bizimkiler bu kadar sert çıktığına göre.

Demirören yönetiminin fişi üstten çekildi gibi hissediyorum birkaç gündür.

Galatasaray bahanesiyle de görevinden alacaklar sanki.

Bizimkiler bu kadar sert çıktığına göre.

hayır tüpçüyü oradan alamazlar çünkü tüpçyü oradan almak demek onu kücük düsürmek demek

fakat iktidarda tüpcüye muhtac cünkü medyanın yarısı şu an tüpçünün elinde yani tüpçü gibi her istediklerini yapan piyonu cok radikal seyler olmadıkca bırakmazlar

hayır tüpçüyü oradan alamazlar çünkü tüpçyü oradan almak demek onu kücük düsürmek demek

fakat iktidarda tüpcüye muhtac cünkü medyanın yarısı şu an tüpçünün elinde yani tüpçü gibi her istediklerini yapan piyonu cok radikal seyler olmadıkca bırakmazlar

Tüpçüye istifa et, taraftarların gazı alınsın, seçim sonrası seni spor bakanı yaparız derler. Bu yazdığım gerçekleşirse hiç şaşırmam.

TRTSPOR'da Sn. Cengiz'in Football Leaks sözleri sansürlendi. İrtibat numarası +90 312 463 43 43.

orantisiz arka taraf firlamis orman cocuklari

Dolaba koyduğum su biraz daha çabuk buza dönüşsün de şu viskiyi biraz hafifletsin. Şu an tek derdim bu. Kolayı kıtlama şeker niyetine kullanıyorum.

Tepki ve tepkinin uluslararası alanda görünmesi adına Bjk maçının ilk 60sayesinde topa dokunmamak yönünde bir öneri görmüştüm. Destekliyorum.

Bom boş işler. Galatasaray baskani konusmaz arkadas, yapar. İstifasini istedigin herifleri istifa ettiremezsen senin istifa etmen gerekir.

Üst Alt