Mustafa Cengiz: "Galatasaray'ın kültüründe pes etmek yoktur" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İnsanlar kalan ömrünü huzurlu ve mutlu geçirmeli. Sakin bir deniz kenarı sahil kasabasında ya da dünya turu yaparak. Ben 35 yaşındayım ve Galatasaray başkanı olmak isterim. Ama 70 yaşında olsaydım istemezdim.

sağlık problemleri yüzünden operasyonları arttırdılar. Yerine Diğer futbol külüpleriyle ilişkileri güçlü ve Genç oyuncu al-sat Vizyonunu benimseyebilecek bir başkan gelmeli.

Ip ban istermisin .d
Dursun Özbek ya da Ünal Aysal'ı geri çağıralım o zaman. Ya da Cem Uzan nasıl olur? :D Tamam buraya kadar şakaydı hemen banlama.

Mustafa Cengiz başkanımızı severim Allah'tan şifalar dilerim ama kendisi için dinlenmesi için değişmesini istemiştim yoksa yapabilecekse ve çok istiyorsa başkan olarak kalsın elbette. Aksi tatirde Galatasaray çoğu zaman iyi başkanlar çıkmıştır. Makamlar, koltuklar, oyuncular geçici, Galatasaray bakidir. Bize Liseli olmayan, Hükümetle ve diğer takımlarla arası iyi olan, UEFA yetkilileriyle ilişkileri iyi tutacak, ekonomiyi göz önünde bulunduracak, Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'ı destekleyecek, genç yerli ve yabancı oyunculara ve alt yapıya önem verecek, scouting ekibine destek verecek, tüm vaktini Galatasaray'ın başarısı için harcayacak bir başkan lazım.

Üst Alt