Mustafa Cengiz İdari Açıdan İbra Edilmedi! - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz İdari Açıdan İbra Edilmedi!

Dursun Ozbek gibi serefsiz bir herif ibra edilmis, bu yuzsuz kopek Mustafa Cengizi ibra etmemis, seref yoksunu it oglu it.

Lise kapatilmali, Galatasaray bagimsiz olmali.

Sirf dursunun karisi diye oy sahibi olan dursunun karisi besiktasli, ama benim gibi gercek Galatasarayli oy veremiyor hakki yok, yerler seni.

Şimdi seçim ne zaman olacak ve mevcut yönetim aday olamayacak mı kesin olarak? Gerçi ben olsam, olmam açıkçası tekrar aday.

Hayir arkadas ben bu kulübü anlamiyorum. Hainler tarafindan yönetiliyoruz. Kulüp iyi kötü akilli isler yapmaya baslayinca bir taraflarina batti.

Fransiz kültürü bu olsak gerek

Calmayan ve caldirmayan,fenerli ve besiktaslilarin üye olmamasini saglayan,kulubun az da olsa kar yapmasini saglayan yönetimi indirmek akil isi degil serefsizliktir

Bu hesabın sahibi çok fena aranıyor.
[B]1481lise[/B]‏ @[B]1481lise[/B] 8 dk.8 dakika önce
Daha fazla
BİLGİ ! 20 yılda 3 beste yazacak zekaya sahip olmayan ilkokul mezunu @ultrAslan dan cacık olmaz. Sadece twit atarlar. Rakipler gelip arenayı susturup susturup gidiyor bunlar sayesinde. Bu gruba hiç güvenmeyin çünkü biz de uA'yı satın alıp yeni başkanımız lehine bağırtacağız.

Troll hesap olduğu çok belli bunu ciddiye alıp cevap verenlere ne denir bilemedim

Üst Alt