Mustafa Cengiz İdari Açıdan İbra Edilmedi! - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz İdari Açıdan İbra Edilmedi!

Yani fazla ciddiye almamislar ibrasizlik tehdidini katilimcilar, belli. Tuzuge aykiri bir sey olmadigi icin hak diyorum, darbe yorumunu abartili buluyorum.

Katılımcılardan ziyade Mustafa Cengiz ciddiye almamış olabilir. Ya bu kadar alçalacaklarını düşünmedi ya da bilerek meydanı bunlara bıraktı ki kendilerini iyice açık etsinler istedi. Mahkemeyi kazanıp göreve devam edebilir, seçim kararı alıp -aday olabiliyorsa- tekrar seçilip devam edebilir. Lisecilere karşı kazanılmış zafer olabilir bunlar. Seçime gidip kaybederse veya aday olamazsa da yine büyük bir taraftar desteği var arkasında. Esasında her anlamda eli güçlendi Mustafa Cengiz'in. Biraz daha zorlasam Mustafa Cengiz organize etti diyeceğim anasını satayım :asd:

Katılımcılardan ziyade Mustafa Cengiz ciddiye almamış olabilir. Ya bu kadar alçalacaklarını düşünmedi ya da bilerek meydanı bunlara bıraktı ki kendilerini iyice açık etsinler istedi. Mahkemeyi kazanıp göreve devam edebilir, seçim kararı alıp -aday olabiliyorsa- tekrar seçilip devam edebilir. Lisecilere karşı kazanılmış zafer olabilir bunlar. Seçime gidip kaybederse veya aday olamazsa da yine büyük bir taraftar desteği var arkasında. Esasında her anlamda eli güçlendi Mustafa Cengiz'in. Biraz daha zorlasam Mustafa Cengiz organize etti diyeceğim anasını satayım :asd:

Bence ufak bir ihtimal degil

Divanda resmen yiyorsa ibra etmeyin etmeseniz de hukumsuz zaten mahkemeye giderim dedi

Ayrica kendisi 2001'den beri hicbir yonetimi ibra etmemis bunu da acikladi

Denetleme Kurulu Galatasaray'da seçime girebilecek mi?

Galatasaray Kulübü'nde Denetim Kurulunun ibrasızlıkla alakalı tedbir talebi onaylandı. Kısaca Galatasaray'da seçim olması halinde Denetleme Kurulu'nun da seçime girebileceği belirtildi.
Önemli bir nokta bu karar, yönetim kurulunu kapsamıyor. Yönetim Kurulu adına ilk olarak 2.Başkan Abdurrahim Albayrak ve İlber Aydemir mahkemeye başvurmuştu.
Galatasaray'da ibra krizinde son durum

Denetim Kurulu üyeleri Emir Otluoğlu, Mehmet Gürol Ayan ve Reha Ünsay ise açtıkları dava dosyasında toplantının uzadığını, 50'ye yakın konuşmacının süre kısıtı konmadan söz aldığını, 10:00'da başlayan genel kurulun 00:00'a kadar devam etmesi nedeniyle 1000'e yakın üyenin salondan ayrıldığı, yapılan ilk oylamada yönetimin idari olarak aklanmasına dair oyların fazla olduğu ve daha sonra gizli oylama talebi yapılmasına dair red kararı verildiği, sağlıksız oylama ile aklanmama kararının verildiği belirtildi.

Ekibindeki yeteneksizleri kovup daha guclu, daha is bitirici ve daha yirtici kisileri almasi gerekmekte. Ayni kadroyla secime girerse husran yasar

Yapilmasi gereken ama bu sekilde degil tabi, bunu GS TV'den de yayinlayabilirlerdi. Bunun icin saf degistireceksek cocukca hareket etmekten baska bir sey degil, biraz olgunluk lutfen.

Neden yapilmasi gerekiyor boyle bir videonun? Oldukca fanatikce ve butunuyle dogru bile degil. Demezler mi Trabzon macinda VAR'a gidilip verilmeyen penalti ne o zaman diye? Biz de mi organize sekilde sampiyon yapilmak isteniyoruz?

Cocukluk falan da yapmiyorum, simdi anladim ki bazi liselilerin iletisim sikintisi elestirisi cok dogru. Zaten transfer isini de kotaramiyorlar net sekilde. Calmiyor olabilir ama tek artisi calmamak olan bir yonetimi daha fazla her seye ragmen desteklemek mantikli gelmiyor bana.

Üst Alt