Mustafa Cengiz İdari Açıdan İbra Edilmedi! - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz İdari Açıdan İbra Edilmedi!

Neden yapilmasi gerekiyor boyle bir videonun? Oldukca fanatikce ve butunuyle dogru bile degil. Demezler mi Trabzon macinda VAR'a gidilip verilmeyen penalti ne o zaman diye? Biz de mi organize sekilde sampiyon yapilmak isteniyoruz?

Cocukluk falan da yapmiyorum, simdi anladim ki bazi liselilerin iletisim sikintisi elestirisi cok dogru. Zaten transfer isini de kotaramiyorlar net sekilde. Calmiyor olabilir ama tek artisi calmamak olan bir yonetimi daha fazla her seye ragmen desteklemek mantikli gelmiyor bana.

Mustafa Cengiz ve ekibini gerektiginde elestirmemiz de lazim bundan dogal bir sey yok, ama bazen bakiyorum hic tarihten ders almiyoruz. Sonra is isten gectikten sonra ah keske zamaninda boyle soyle yapsaydik'a donuyor. Bazilari da var, Mustafa Cengiz'den Unal Aysal yaratma cabasi var. Unal Aysal'dan bir tane var ve kimse onun gibi olamaz . 'Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır ' sozu vardir ya tam da o iste.

Daha Dursun Ozbek, Yarsuvat ve daha eskilere gidersek nice lise tayfasi ve yiyiciden cektigimiz gunleri ne cabuk unutuyoruz. Biz hep gunluk olaylara gore saf alacaksak guclu bir cati altinda toplanamayiz. Her sene cocuk oyuncagi gibi secim konusuruz. Cengiz en azindan kulupte birseyleri degistirmek istiyor, kulubun onunu acmak icin gosterdigi gayretten oturu ben sahsen bu yoldan gittigi surece onu destekleyecem. Oyle hersey transfer, para degil. Tek basina da TFF ve tum rakiplere karsi cephe alip bir sey olmaz. Eskiden olmus mu da simdi bunu biri yapip becerebilecek? Biraz genis dusunmekte fayda var, genel olarak taraftarimiz da bunu goremiyorum maalesef. Ya da bu forumda diyelim.

Mustafa Cengiz ve ekibini gerektiginde elestirmemiz de lazim bundan dogal bir sey yok, ama bazen bakiyorum hic tarihten ders almiyoruz. Sonra is isten gectikten sonra ah keske zamaninda boyle soyle yapsaydik'a donuyor. Bazilari da var, Mustafa Cengiz'den Unal Aysal yaratma cabasi var. Unal Aysal'dan bir tane var ve kimse onun gibi olamaz . 'Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır ' sozu vardir ya tam da o iste.

Daha Dursun Ozbek, Yarsuvat ve daha eskilere gidersek nice lise tayfasi ve yiyiciden cektigimiz gunleri ne cabuk unutuyoruz. Biz hep gunluk olaylara gore saf alacaksak bir cati altinda toplanamayiz. Her sene cocuk oyuncagi gibi secim konusuruz. Cengiz en azindan kulupte birseyleri degistirmek istiyor, kulubun onunu acmak icin gosterdigi gayretten oturu ben sahsen bu yoldan gittigi surece onu destekleyecem. Oyle hersey transfer, para degil. Tek basina da TFF ve tum rakiplere karsi cephe alip bir sey olmaz. Eskiden olmus mu da simdi bunu biri yapip becerebilecek? Biraz genis dusunmekte fayda var, genel olarak taraftarimiz da bunu goremiyorum maalesef. Ya da bu forumda diyelim.

Beni cok yanlis anlamissin.

Ben 2006'dan beri takip ediyorum futbolu o yuzden oncesine dair cok net konusmam zor. Bununla beraber diyebilirim ki Mustafa Cengiz acik ara en iyi baskanimiz, cunku Galatasaray'in parasini yedirmiyor. Hele Unal Aysal'la karsilastirmak buyuk haksizlik olur Aysal finansal bir enkaz birakti, bize men rezaletini yasatti.

Ben de senin gibi bundan iyisi gelmez eski baskanlar ne cabuk unutuldu diyerekten Cengizciydim ama artik cok daha iyisinin gelebilecegine inaniyorum ve gelmesi gerektigini dusunuyorum. Alp Yalman gibi bir baskan istiyorum ornek vermek gerekirse.

Tek basina TFF'ye cephe almasina gerek yok, boyle bir video yayinlayarak kulubu Fenerlestiriyor. Hic bu yola girilmese cok memnun olurdum ben.

Ne acidan dar dusundugumu dusunuyorsun?

Dava açıldı, kayıtlar istendi, başvuru yapıldı, ziyaretler edildi, canlı yayına bağlanıldı, resmi siteden açıklama yapıldı, bütün hataların olduğu videolar hazırlandı. Gereğini yapın. Neymiş daha gereği söyleyin biz de bilelim?

Neden yapilmasi gerekiyor boyle bir videonun? Oldukca fanatikce ve butunuyle dogru bile degil. Demezler mi Trabzon macinda VAR'a gidilip verilmeyen penalti ne o zaman diye? Biz de mi organize sekilde sampiyon yapilmak isteniyoruz?

Cocukluk falan da yapmiyorum, simdi anladim ki bazi liselilerin iletisim sikintisi elestirisi cok dogru. Zaten transfer isini de kotaramiyorlar net sekilde. Calmiyor olabilir ama tek artisi calmamak olan bir yonetimi daha fazla her seye ragmen desteklemek mantikli gelmiyor bana.

Sence ne yapmaları gerekiyordu Hamza ?

Beni cok yanlis anlamissin.

Ben 2006'dan beri takip ediyorum futbolu o yuzden oncesine dair cok net konusmam zor. Bununla beraber diyebilirim ki Mustafa Cengiz acik ara en iyi baskanimiz, cunku Galatasaray'in parasini yedirmiyor. Hele Unal Aysal'la karsilastirmak buyuk haksizlik olur Aysal finansal bir enkaz birakti, bize men rezaletini yasatti.

Ben de senin gibi bundan iyisi gelmez eski baskanlar ne cabuk unutuldu diyerekten Cengizciydim ama artik cok daha iyisinin gelebilecegine inaniyorum ve gelmesi gerektigini dusunuyorum. Alp Yalman gibi bir baskan istiyorum ornek vermek gerekirse.

Tek basina TFF'ye cephe almasina gerek yok, boyle bir video yayinlayarak kulubu Fenerlestiriyor. Hic bu yola girilmese cok memnun olurdum ben.

Ne acidan dar dusundugumu dusunuyorsun?
Zaten kendin yorumunda aslında güzel özetlemişsin. Cengiz'i devirmeyi çalışan o liseci tayfa yüzünden son 20 yılda ne kadar geriye geriye gittiğimiz ortada iken onların tekrar ekmeğine yağ sürmüş oluruz diyorum bende.

Eğer Cengiz'den daha iyi bir başkan gelecekse buyursun gelsin ama kimlerin seçimlerde sürekli aday olduğu da hep belli. Yeni isimler gelmiyor , gelenlerde yukarıdan atanmış yani bilinen tayfanın, o liseci zihniyetten gelenler. Bu oluşumdan kurtulamadığımız sürece biz hiç bir zaman gerçek potansiyelimize ulaşamayız maalesef.

Zaten kendin yorumunda aslında güzel özetlemişsin. Cengiz'i devirmeyi çalışan o liseci tayfa yüzünden son 20 yılda ne kadar geriye geriye gittiğimiz ortada iken onların tekrar ekmeğine yağ sürmüş oluruz diyorum bende.

Eğer Cengiz'den daha iyi bir başkan gelecekse buyursun gelsin ama kimlerin seçimlerde sürekli aday olduğu da hep belli. Yeni isimler gelmiyor , gelenlerde yukarıdan atanmış yani bilinen tayfanın, o liseci zihniyetten gelenler. Bu oluşumdan kurtulamadığımız sürece biz hiç bir zaman gerçek potansiyelimize ulaşamayız maalesef.

Belki gelir daha iyisi, haksizlik etmemek lazim

Neyse, bekleyip gorecegiz sureci

Umarim yanilirim da Cengiz bu yaz topcu satip almayi becerir

Hakemleri veya hakem kurulunu UEFA FIFA filan buralara delilleri ile bire bir hakem ismi vererek şikayet etme şansımız yokmu
Mesela palabıyık kalkavan gibi satiliklarin ayağını kaydırmak için

Ahaber mod on /

Galatasaray'da ibrasızlık sonucu yönetimin seçime gitmeyeceğini açıklamasının ardından kayyum atanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

YSK'nın istanbul seçimi nihayi kararı bekleniyor , sürecin tamamlanmasından sonra kayyum işlemlerine başlanacak.

Kayyum yönetiminin başına İstanbul büyükşehir belediyesi başkanveikili Götsel Gümüşdağ'ın atanması bekleniyor.

/Ahaber mod off.

galatasarayin sampiyon olmasi icin her sey uygun suan. fatih terim yoksa fatih terim getirilirdi veya baskan istifa eder yeni baskan gelirdi. birinden biri her zaman tutuyor. bu yolun sonu sampiyonluk olurdu, eger rakibimiz BASAKSEHIR BELEDIYESPOR olmasaydi.
Basaksehir Belediyesporu da alt ettik..

1038273131.jpg

Kimse yanlış anlamasın ben bu takimin 3-4 yaşından beri dayım sayesinde taraftarıyım ama emin olun akli basinda olsam galatasaraylı olmazdım.. bildigin bu kulup baya kendini elitist zanneden dinazorlarin kulübü.
Hiç kimse halk takimi filan demesin turkiyede halk takimi olamayacak tek takımdır Galatasaray...taraftar filan bu motorların umrunda degil sadece su örneği vereyim 10 kez üst üste şampiyon olsun takım üstüne şampiyonlar ligini alsın sonra kulüp başkanı desin ki adada çaya 1 lira zam yaptım yad uyeligi halka açtım o başkanı derhal ibrasizlikla indirirler..neyse bu takım satilmadan bu motorlar asla vazgecmez küçük olsun bizim olsun hep hakim olur

Üst Alt