Mustafa Cengiz: "Serdar Tatlı, rakip takım taraftarı, hastası" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Serdar Tatlı, rakip takım taraftarı, hastası"

Hatayspor-Galatasaray maçındaki pozisyonlar hakkında Mustafa Cengiz: "Yazık ya. Kötü niyet. Bu arkadaşın kırdığı ceviz bir değil, bir sürü. Bunu bizim lehimize de yapsa utanırım ve hakem hata yapmış derim. Bizde ahlaki bir erozyon var."

Galatasaray'ın bu sezon gördüğü kırmızı kartlar hakkında Mustafa Cengiz: "Ben kendimi bildim bileli bu böyle. Bu adamlar o kadar rahat ki... Hakemler de biliyor ki, önce bize küfrediliyor. Onun için çok rahat kırmızı kart çıkartılıyor. Yönetimlere yani."

Fatih Hoca ile cok uyumlular. Ikiside masal okuyo masallah. Halen kendilerine inanan bir grupta mevcut. Boyle devam. Ben seyircili maclarin baslamasini iple cekiyorum. Seyirci gereken cezalari keser.

GSTV Spikeri: "Bu sezon 16 puan, hatalı kırmızı kartlar yüzünden gitti"
Mustafa Cengiz: "Bu yeni mi? Kendimi bildim bileli böyle."

Galatasaray'ın bu sezon gördüğü kırmızı kartlar hakkında Mustafa Cengiz: "Ben kendimi bildim bileli bu böyle. Bu adamlar o kadar rahat ki... Hakemler de biliyor ki, önce bize küfrediliyor. Onun için çok rahat kırmızı kart çıkartılıyor. Yönetimlere yani."
Terim hakeme vuruyor, baskan hakeme vuruyor, taraftar bir kac gruba ayrilmis. Terime vuranlar, yonetime vuranlar, hakeme vuranlar, hepsine vuranlar.

işler garip bir yere dogru gidiyor

"tff yönetim kurulunun çoğu iyi insan, başkanını da tanırım. tff iyi niyetle çalışıyor, ne derseniz deyin.” bunu dedimi ya? Kacirmişimdalgami geciyor ulan bu 😅

Valla bu ""Konuşursam yer yerinden oynar"" lafina igreti oluyorum, ulan maçin skorlarini degiştiren hakemler vede bunu kasitli yapanlar ödül olarak her hafta maç aliyor buna Engel olamadiktan sonra boş muhabbet bunlar, son 4 senede en az 6 hakemi emekli yaptilar hepsinin ortak yönü sözde lehimize hata yaptiklari için..

Mustafa Cengiz: "MHK, görevini yapmıyor. Bundan da bana ceza vereceklerse versinler."

Mustafa Cengiz: "Serdar Tatlı'nın çocukluğundan beri bir takımın hastası olduğunu biliyorum. Bir hakem, bir takımın taraftarı olabilir ama kararını etkiliyorsa, yazıklar olsun. MHK'nın bu hakemlere söz geçirebileceğine inanmıyorum."

Mustafa Cengiz: "İstedikleri gibi davranıyorlar. Telefonlar çalıyor mu, evet hayır mesajları geliyor mu? Kerem'in pozisyonunda ne konuştular, dinlemek istiyorum. Babel'in pozisyonunda ne konuştular, dinlemek istiyorum."

Mustafa Cengiz: "MHK, maalesef fonksiyonunu yitirmiştir. Üst üste 5 haftadır bize, 5 haftadır da rakiplerimizin lehine hata yapılmaz. Ben burada kötü niyet ararım."

Mustafa Cengiz: "İlla bir takım olunca mı Suat Arslanboğa'nın sözleşmesi iptal ediliyor? Bizimkinde neden iptal edilmiyor?"

Mustafa Cengiz: "MHK'nın içindeki kişiler, MHK'yı peşinden sürüklüyor. Onun için istifa etmeleri gerek. MHK yönetimi, kontrolü kaybetmiş durumda."

Mustafa Cengiz: "Kurullar görevlerini çok iyi yerine getiriyor. Bana 3 hafta ceza verdiler. 2 hafta deplasmandaydık, her maça da gidemiyoruz. Bir maç içteydi, onu izleyemedim. Onu da 50 bin TL'ye izledim. Tahkim Kurulu benim 21 gün cezamı kaldırıyor, yerine 50 bin TL koyuyor."

Mustafa Cengiz: "Adam benim 21 gün cezamı kaldırıyor. Dışarıda olan biri iyilik yapıldığını sanar. Teşekkür ediyorum, demek ki Galatasaray'ın maçları bu kadar değerli."

Üst Alt