Mustafa Cengiz: "Serdar Tatlı, rakip takım taraftarı, hastası" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Serdar Tatlı, rakip takım taraftarı, hastası"

Gözlerime inanamadım . İstifa açıklaması diye umutlandım , maçlardaki hakem hataları hakkında konuşacak diye sevindim. Adam TFF'nin itibarını kurtarıp kendi futbolcularının itibarına laf etti. Şu açıklamalardan sonra dönüp nasıl Başkanlık koltuğuna oturacak çok merak ediyorum. Nihat Özdemir iyi niyetliymiş . Ulan bu adam '' Galatasaray'ı asla affetmeyeceğim '' diye beyanat vermiş birisi. Ne iyi niyetinden bahsediyorsun sen ?

Daha önce bu seneki şampiyonluğun kaybında hocaya çok büyük pay yüklüyordum . Hoca artık gözümde ikinci planda. Böyle pasif bir başkan , olduğu sürece bize yapılanlar az bileymiş . Başkanın yüzüne tükürseler yarabbi şükür sayenizde suratım yıkandı diyecek. Valla hala da sevmem , ama şu kulübe Ünal Aysal gibi birisi gelmeyecek galiba. Ekonomi vs. tartışılır . Kendisini de sevmem .Ama adam her şeye çatır çatır cevap veriyordu. Bir de buna bak .

Taraftar istemezse durmam diyordu. İSTEMİYORUM . SEÇİMİ BEKLEME DERHAL GİT
Bir başkan nasıl böyle bir açıklama yapabilir ya ? Allah aşkına futbolcu olsanız şu açıklamadan sonra ne düşünürsünüz ? Başkanım

• Arda çıksa '' Başkanım Ankaragücü maçında elime çarpan topta verilen haksız penaltının hesabını sordunuz mu ?
  • Luyindama çıksa '' Kafama tekme yedim , bir önceki hafta kırmızı verildi , benim yediğim tekmeden sonra kırmızı verilmedi . Hesabını sordunuz mu ?
  • Emre Kılınç çıksa , kırmızı yediğim pozisyonun hesabını sordunuz mu ?
  • Donk çıksa Kadıköy'de yediğim dirsek sonucu penaltı verilmemesinin hesabını sordunuz mu ?
  • Yedlin çıksa Başkanım Ayağımda kırık şüphesi var , ben ayağımı sahada bıraktım rakibim bu hareketinden dolayı kart yemeyi bırak pozisyona faul bile çalınmadı hesabını sordunuz mu ?
  • Şener çıksa '' Başkanım kafama yediğim yumruğun hesabını sordunuz mu ''
  • Mohammed çıksa yediğim haksız kırmızı kartın hesabını sordunuz mu ?
  • Fatih Terim çıksa maçta ağzımı açtım diye yediğim cezaların hesabını sordunuz mu ?
VE DAHA NİCE AKLIMA GELMEYEN HAKSIZ VE ART NİYETLİ POZİSYONLAR İÇİN FUTBOLCULAR KAPINIZI ÇALSA VE BUNLARI SORSA BAŞKAN VERECEK CEVABINIZ VAR MI ? NİHAT ÖZDEMİR İYİ NİYETLİ Mİ DİYECEKSİN ?

Benim için bu konuşma itibariyle Galatasaray Spor Kulübü başkanlık makamı boştur. Şampiyonluğun gitmesindeki 1 numaralı faktör Başkan faktörüdür .

1618320165366.png

Gözlerime inanamadım . İstifa açıklaması diye umutlandım , maçlardaki hakem hataları hakkında konuşacak diye sevindim. Adam TFF'nin itibarını kurtarıp kendi futbolcularının itibarına laf etti. Şu açıklamalardan sonra dönüp nasıl Başkanlık koltuğuna oturacak çok merak ediyorum. Nihat Özdemir iyi niyetliymiş . Ulan bu adam '' Galatasaray'ı asla affetmeyeceğim '' diye beyanat vermiş birisi. Ne iyi niyetinden bahsediyorsun sen ?

Daha önce bu seneki şampiyonluğun kaybında hocaya çok büyük pay yüklüyordum . Hoca artık gözümde ikinci planda. Böyle pasif bir başkan , olduğu sürece bize yapılanlar az bileymiş . Başkanın yüzüne tükürseler yarabbi şükür sayenizde suratım yıkandı diyecek. Valla hala da sevmem , ama şu kulübe Ünal Aysal gibi birisi gelmeyecek galiba. Ekonomi vs. tartışılır . Kendisini de sevmem .Ama adam her şeye çatır çatır cevap veriyordu. Bir de buna bak .

Taraftar istemezse durmam diyordu. İSTEMİYORUM . SEÇİMİ BEKLEME DERHAL GİT
Gunaydin :)

Hoca hatali ayri konu, ancak sorunlar bir takimda tepeden asagi dogru incelendiginde ve cozuldugunde basari gelecek bu takima. Ben Terim olsam, yani egosu buyuk ve kariyeri guclu bir TD olsam, oyle ya da boyle oynattigim Belhanda'yi kovsalar ya da istemedigim oyuncuyu alsalar veya istedigim oyuncuyu almasalar, beni medya-TFF karsisinda yalniz biraksalar, bende sallamazdim acikcasi. Bu kulaga kotu geliyor ancak profesyonel bir hayat var, sizi sallamiyorlarsa sende 100%'nu veremezsin. Istesende olmaz. Oyuncu satamayan, dis gosteremeyen, finansal olarak ehh iste olan bir yonetimle basari hayal zaten. Adaylari gorunce de, "bu daha iyi gunlerimiz" demek yanlis olmaz. Ustune, hem saha ici hem de saha disinda kavga eden (iyi ya da kotu) bir hoca da ayrilacak ki bence de ayrilmali, kan degisimi sart, gelecegimiz hic aydinlik degil. Guclu bir yonetim cikar, belirli bir vizyonu olur o zaman isterim genc yabanci hocalari.

Son düzenleme:
Resmen masal anlatmış rakiplerin yöneticileri her maç öncesinde ve sonrasında konuşuyor bizde 1 tane yönetici yok ortalıkta hakemler kaç maçta doğradı 1 yönetici çıkıp konuşamadı o yüzden bu yönetim varken herşeyi normal karsilayin

Sağlığı için en iyisini dilerim. Açıklamalar ise facia ötesi. Rakiplere kardeş çek, bir mhkyi koru, varı yer, hakemlere kadar art niyet arama gel kendi oyuncularına de ki şeref ve haysiyetlerini hatırlatmaları de.

Fbnin hakkına kadar aramış. Ne diyorsun sen ya. Oldu olacak 59 öncesini de versinler. Pay hakkını arayan adamdan bunu da beklerim. Allah aşkına sen de Terim de bırakın bu takımı. Yeter artık. Cidden sabrım, makam ve yerlerine en ufak saygım kalmadı. Yazık...

Her zaman kendi hatalarini örtmek icin baska yerlere saldiriyorlar.

Sen sezon ortasi belhandayi kovarsan, futbolcularin kimyasi bozulur.

Karagümrügü verilmeyen bir penalti yüzünden yenemiyorsan, neden o penalti pozisyonu haric 90 dakika sadece bir gol atabiliyorum, hataydan 3 yiyorum, ankara gücüne yeniliyorum....

bunlarin sorunlarini cözeceksin.

elindeki kadroyla hakemlerin oyunu cevirme sanzi olmayacak.

Sinirden telefonu kemireceğim en sonunda. Kimse kimseye bel altı bir üslupla şeref ve haysiyet hatırlatmasında bulunma yetkisinde değildir. Bu bir yorum değil düpedüz saygısızlık. Bunu taraftar belki ifade eder, gözü körlük, bir anlık sinirden. Sen neyin makamındasın. Bu kulübün tepesindeki en yetkili isimsin!

Mhk, tff neyi istifaya çağırmış? Senin mevzun bunlar olmalı. Onlara gelince kelimelerinde kılı kırk yarıyor ama. Yok öyle dünya. Bunu Terim'e desin de göreyim bakayım! Bir takım birlik değilse başarısızlık asla tesadüf değildir. Istifalarınızı tez zamanda veriniz...

Üst Alt