Mustafa Cengiz: "Store'lara gidin ki orta sahaya, forvete transferlerimizi devam ettirelim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Store'lara gidin ki orta sahaya, forvete transferlerimizi devam ettirelim"

Boş konuşmuş başkan, 3 tane orta saha gitti takımda, alma o zaman başkanım böyle devam edelim. 38 adam almışsın yeterli

SM-A115F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahahahahahhaahhaah

uefaya forma ve bileklik sattik dersiniz sonra daha fazla rezil oluruz

siz gidin önce oyuncu satmasini ögrenin. biz bu isi yapamayiz diyorsaniz derhal istifa edin.
murf mali olarak en iyi dönemlerimizi geçiriyoruz yaw.

başkanın yönetimin bir hatasını görmüyorum ben.

transfer ekibinde sıkıntı var, o da terimin elemanları. çıkıp terim başkana laf söylerse görevi bırakıp gitsin torun sevsin.

önce ekibini değiştirecek, kayınpeder enişte mantığıyla hareket etmeyi bırakıp, iş bilen adamlarla çalışmayı öğrenecek. apo kim, şükrü kim ki koca kulübün transfer işleriyle uğraşıyorlar

murf mali olarak en iyi dönemlerimizi geçiriyoruz yaw.

başkanın yönetimin bir hatasını görmüyorum ben.

transfer ekibinde sıkıntı var, o da terimin elemanları. çıkıp terim başkana laf söylerse görevi bırakıp gitsin torun sevsin.

önce ekibini değiştirecek, kayınpeder enişte mantığıyla hareket etmeyi bırakıp, iş bilen adamlarla çalışmayı öğrenecek. apo kim, şükrü kim ki koca kulübün transfer işleriyle uğraşıyorlar
olur mu yav tc ataturk sukru hanedar ve altur turizmin reisi, bos sezonu olmayan, her sezon sampiyon olan abdürrahim albayrak en klas yöneticiler

fb kampanya yaptı çünkü uefa´nın kabul edeceği bir yöntemle para girişi yapmaları lazımdı. taraftardan gelecek 3 kuruş umurlarında değildi zaten koç'un kendisinden, acun gibi zenginlerden esas parayı soktular kulübe. bunlar diyor ki kulüpte para yok transfer yok. boşuna çenenizi yormayın 3-5 kuruş bir şey atın da belki alırız orta sahaya bir şeyler.

ben artık transferi geçtim artan vergilerden sebep bunlar mevcut bazı oyuncuların lisansını bile çıkartamayacak gibi.

İstifa et artık anap kökenli yusuf ve erdoğan kökenli başkan ve apo koltuğa yapışmayı iyi öğrenmişler gereken desteği her zaman yapıyoruz app üye olduk en çok forma kombine satan biziz pasolig üyesi en çok bizde, paraları çöplere saçıyorsunuz her sene terim de çanak tutuyor

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Anablıyız anaplı

Biz farklıyız çok farklı

Hem güçlüyüz hem haklı

Vatan için hayırlısı

Başkan bir kaç ay önce store'dan 5 bin liraya yakın alışveriş yaptım, nereye gittiği belli olmayan, birilerinin maaşlarını ödemek için vermiyorum bu paraları.

Ayrıca artık para yok kimsede, koşan basan az maaşlı düşük bütçeli takım kurup bu taraftarı sevindireceksiniz başka yol yok yani.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Millette para yok. Düşünsene 279 liraya forma alıyosun 32 euro ediyor. Bildiğim kadarıyla satış yapılan formalardan klübe kalan %15 falan. Yani bir formadan klübe 4.8 euro kalıyor. Hadi 5 diyelim. Yani 670 bin forma satılırsa Belhanda'nın ekstralar hariç maaşı çıkmış oluyor. Geçen sene 224 bin civarı forma satmışız. Şampiyonluk, şampiyonlar ligi ve Falcao gibi etkenlerle bile rakam bu. Özetle taraftara çağrıda bulunacağınıza futbolculara harcanan paralara dikkat etseniz daha iyi olur zira kur farkı bu seviyelerdeyken stad , forma satışı vs gibi gelirlerin çok bir önemi kalmıyor. Ayrıca klübe daha çok para kalması açısından fb ve bjk gibi kampanya yapılıp özellikle zengin iş adamlarının destek vermesi daha mantıklı.

Millette para yok. Düşünsene 279 liraya forma alıyosun 32 euro ediyor. Bildiğim kadarıyla satış yapılan formalardan klübe kalan %15 falan. Yani bir formadan klübe 4.8 euro kalıyor. Hadi 5 diyelim. Yani 670 bin forma satılırsa Belhanda'nın ekstralar hariç maaşı çıkmış oluyor. Geçen sene 224 bin civarı forma satmışız. Şampiyonluk, şampiyonlar ligi ve Falcao gibi etkenlerle bile rakam bu. Özetle taraftara çağrıda bulunacağınıza futbolculara harcanan paralara dikkat etseniz daha iyi olur zira kur farkı bu seviyelerdeyken stad , forma satışı vs gibi gelirlerin çok bir önemi kalmıyor. Ayrıca klübe daha çok para kalması açısından fb ve bjk gibi kampanya yapılıp özellikle zengin iş adamlarının destek vermesi daha mantıklı.
Stad ve forma haric satislarin hala onemi var yok degil ama zengin is adamlarindanda cok fazla beklemekde mantiksiz sonucta onlarda kaniyor.
Tamam coronayi ongorulmuyordu eyvalla ama senelerdir kotu yonetiliyor bu kulub ve mcengiz herhangi bisey yapmadi cogu kritik noktalari fterime birakti boyle oldu mesela kulub en fazla gideri transfer o transferi yoneticiler mi yapti yoksa soz geciremedigi fterim mi yapti.
champions league gelirlerdi gelmeyincede iyice gosterdik dogru renkleri.

sonra boyle baskan zirlar iste taraftardan bekler herseyi.

Üst Alt