Mustafa Cengiz: "Transfer yapmak için yoğun bir mücadele veriyoruz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Transfer yapmak için yoğun bir mücadele veriyoruz"

Mücadele eden adam Monaco'ya kura çekimine mi gider. Sanki başka temsilci kalmamış gibi yardımcısıyla gitmiş bir de. Sanki oradaki kulüp yetkilileri sana forvet verecekler transferin son günü ayaküstü.

tek verdiginiz caba elimizdeki gol kralını satarak bu sezona comak sokmaktır
Bir lokanta veya restaurant da yemek yiyerek lezzet ve kalitesini beğenip bahşiş vermeye niyetlendiğinde; garsona verirler adet yerini bulsun diye. eğer TIP uygulaması yoksa; ............
Sence bu bahşişi garson mu, yoksa ahçı mı haketmiştir...

yatacak yerin yok baskan

Başarıya aç ve iyi karakterli bütçemize uygun oyunculara bakıyoruz

Bu aciklamadan sonra Love nasil bize transfer oluyor onu anlamadim, Vagern Love basariya ac ve iyi karekterli ölyemi? bütcenede uygun olacagini sanmiyorum en az 2 milyon ister

ataturk-un-hz-muhammed-e-yalanci-demesi_1363113.jpg

Demek Kenan'dan sonra sıra Erman beye geldi, senden korkulur. Selami ile tartışıp ceza alan Kenan'ı işi Selami'nin üstüne atıp nereye kaçırdın bilmem ama bakalım Erman beyin geleceği ne olacak ? :unsure:

Neyse ki her kötü şeyin hayırlı bir tarafı vardır. Transfer olmazsa gözümü sizden ayırmam. Raporlarım. Kurtulmuş oluruz sizden Türker Bey.

Hayatımda sezona forvetsiz başlayan bir takım görmedim. Şampiyonlar Ligini geçtim sakat Eren ile şampiyon mu olacağız? Madem forvet almıyoruz Gomis'i neden sattık?

Demek Kenan'dan sonra sıra Erman beye geldi, senden korkulur. Selami ile tartışıp ceza alan Kenan'ı işi Selami'nin üstüne atıp nereye kaçırdın bilmem ama bakalım Erman beyin geleceği ne olacak ? :unsure:

Erman Bey anlamsızca düşmanlık besledi bana. Ona karşı öfkemin sebebi bu. Kenan'ı bu foruma geri döndüren benim. Ancak Selam-i Görmezler ile kavgaya tutuştuktan sonra ceza alması sebebiyle geri dönmedi. Onda benim kabahatım yok.

Mobese Başkan çıkar açıklama yapar maç sonu amatör Lige düşecek ankaragücüne 5 attık diye.

Konuş cengo, İnan edin de

Üst Alt