🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Bugün kaybettiğimiz 1.8 milyon euro şu an olan kur üzerinden yaklaşık 11,5 milyon TL ediyor. Bilyoner ile yapılan sponsorluk ne kadar idi?

Görüyoruz ki, Türk insani genelde aptal mis. Yok abi, ligde lig degil ki, her takim asiri borclu, oyun desen yok, oyuncu transferi desen rezalet, bu her takim icin gecerli, ancak 10 yilda, eh peh bir takim kuruluyor oda sansa bagli.
Takim in hic bir seyi profesyonel degil, Antreman ekibi eski "türk yildizlar" ile dolu, ne yaptiklar belli degil. Gidip belki "evlatlik" yerine isine daha saygili olan, ve isinde iyi olan profesyonler alsak, belki ozaman bile Maclari 1-0 önde baslariz bizim ligde.

iyi niyetli olabilir ama malesef başkanlık ona ağır geldi, apo da sadece floryadan sorumlu yönetici olsa kafi. bizi profosyonelce yönetecek ekibe ihtiyacımız var. şampiyonlar liginde şu ballı grubu çekmişsin, takımda forvet ve stoper yok , bu senin eserin başkan. eserinle gurur duy.

Emre akbaba transferi çok gereksiz geliyor şu an bakınca.

Bir forvet bir stoper ya da iki forvet alınsaydı belki 3/3 yapmıştık CL'de. 3 maçta sadece 1 gol yedigi halde sadece 1 maçı kazanmış olmak kötü oldu.

2.9 Milyon Avro gitti, bu mac cidden garanti bir macti. Kalecileri genc daha dogru Profesyonel olmamis, ama sende Forvet yokki.
Gidip Ömer ile Emre Akbaba ile ugrastin, olacagi da buydu. Cünkü Yönetimde Avrupa dan transfer yapacak adam yok. Daha dogrusu Avrupa futbolunu bilen adam yok, Modeste Cin den gelip ne kadar katki verecegi belli degil, daha dogrusu Avrupadan bir forvet bakmaliydik. Cenk Ergün belki yanlis isler de yapti, ama o yönetime göre, iyi isler cikardi, cünkü yine avrupa futbolunu eh peh biliyordu.

2,7 yerine 900 bin geldi , 1,8 civari zarardayiz ama 2,9 da degil yani

Gerci 1,8 un bir gidim ustu de diyebiliriz galibiyetlere pay edilecek bolum sebebiyle

Başkan transferlerde acemi davrandı ama borcu azaltma konusunda tesisleşme konusunda faydalı olacağına inanıyorum albayrak ve yusuf günay var yönetimde hükümete yakın kişiler tesisleşme konusunda yararları olacaktır bayağı ,şu an borç alacak farkı en az kulübüz riva ve florya dan paralar gelecek daha ,kemerburgaz küçükçekmece tesisleri konusunda bayağı yol katetdiler başkan ve hoca uzun süre kalması lazım tabi oyuncuda satıp almaları gerek acemiler bu konuda sonrası zaten Gs 'ın yolu açık

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cok akilli adam. Ultraslani arkasına aldi ve ilerde ki olumsuz sonuçlardan dolayi olacak protesto olayinin onunu kesti.

Ultra aslanın lideri Sebahatin reis dedikleri zat koyu akp fanatiği olduğu için olabilir.

Dursun akp ye bir... Vermediği kalmıştı ki kim bilir onuda belki vermiştir.

Zaten ultraslan M.cengiz'i destekler bir aciklama yaptığında inanilmaz şaşırmıştım. Tribünlerde dursun aleyhine yönetim istifa diyenlere karşı gözleri dönüyordu adamların. Acaba M.cengiz destek alabilmek icin ne verdi merak ediyorum bunlara.

Üst Alt