🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 113 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

O köpek bir daha hakemlik yaparsa bu kulüp kapatılsın!
Zavallılarsınız.
Canaydın bile o kadar kötü yönetime rağmen ağırlık koyabiliyordu.
ADAM RESMEN TEK BAŞINA 2 KARARLA MAÇI ÇEVİRDİ!!!! Ve bunu senin her maçında yapıyor!

Adam 2 tane kararla senin koca sezonunu çöpe attı! Milyonlarca paranı skip attıı!

Ya terimi bugün kovarsin.
Yada devre arası seni postalarlar.

Tüm ipleri terime bırakarak büyük hata yaptın.

Korkak Terim İSTİFA!
idmanda Pasta kestiren terim İSTİFA!
transfer paralarını çöplere verdiren terim İSTİFA!

Muhteşem oynayıp kazanamaz isek haftaya şampiyonlar ligi de bitmiş olacak. Lig dersen böyle bir maçtan sonra toparlanacağımızı pek sanmıyorum. Özellikle bu oyun devam ettiği sürece.

Yani sezon bitti sayılır, ki sonuç öyle olur ise bir iki doğru hamle ile elde etmemiz mümkün olan gelirlerin yerini artık inan ederek doldurursunuz.

Fırat'a yaptırımda bulunamazsanız o koltuğu bırakın sayın Cengiz. Dostluk mesajlarıyla hiç bir yere varamıyoruz çıkın konuşun.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu maçın başkanla ne alakası var?2-0'dan 2-2 olması forvet transferiyle alakalı diyen yoktur herhalde.
Bütün sezon kabız gibiyiz yahu olay kadro ile alakalı bariz bir şekilde. Eren için söz söylemeye dahi gerek yok, Sinan dersen onun da oyun olarak halı ortada ve bu sefer yakaladığını da atamıyor. Bugün sahada ne yaptığını bilen bir forvet olsa hem takımı oynatır hem de maçı koparıp alırdı. Üç ay tamı tamına üç ay, piyasada tonla adam varken üç ay boyunca uğradıkları oyuncular Ndiaye ve Emre Akbaba.

500bin euroya kuzeyden bir forvet alsaydık bile şuan en az 5 puan fark yapmıştık.Puan kayıplarının para kayıbı olduğunu bilmiyor bu herif herhalde.para yok yok diye sayıklıyor ama para gelir kaynağını kurutuyor.

Hakemlerin ince ince doğramasında olabilir mi ? Buna kim karşı gelecek ? Yönetim.

O konuda itirazım yok.Sonuca isyan edenler için dedim.

Bütün sezon kabız gibiyiz yahu olay kadro ile alakalı bariz bir şekilde. Eren için söz söylemeye dahi gerek yok, Sinan dersen onun da oyun olarak halı ortada ve bu sefer yakaladığını da atamıyor. Bugün sahada ne yaptığını bilen bir forvet olsa hem takımı oynatır hem de maçı koparıp alırdı. Üç ay tamı tamına üç ay, piyasada tonla adam varken üç ay boyunca uğradıkları oyuncular Ndiaye ve Emre Akbaba.

.Geçen sezon Gomis varken yine bu tür sıkıntılar yaşıyorduk(özelikle deplasmanlarda).Forvet konusu kuşkusuz çok büyük problem.Ona itirazım yok ama her maç skora göre başkana yüklenmenin manası yok.Sonuçta 11 kişi oynuyor bu takım.Diğer 17 takımın 15-16'sından da iyi takımız.Burada bir suçlu arayacaksak ilk olarak teknik heyete bakarım ben.

O konuda itirazım yok.Sonuca isyan edenler için dedim.

.Geçen sezon Gomis varken yine bu tür sıkıntılar yaşıyorduk(özelikle deplasmanlarda).Forvet konusu kuşkusuz çok büyük problem.Ona itirazım yok ama her maç skora göre başkana yüklenmenin manası yok.Sonuçta 11 kişi oynuyor bu takım.Diğer 17 takımın 15-16'sından da iyi takımız.Burada bir suçlu arayacaksak ilk olarak teknik heyete bakarım ben.
Var abi çünkü oynadığımız nerede ise her maç skor sıkıntısı çekiyoruz. Bugün iki sıfır olduktan sonra maçı koparmayı geçtim ileride bir tane top tutabilen adam olsa yine bitmişti iş. Senin inşa ettiğin evin temeli sakat, bu yüzden her maç bu yönetime laf edilir.

Var abi çünkü oynadığımız nerede ise her maç skor sıkıntısı çekiyoruz. Bugün iki sıfır olduktan sonra maçı koparmayı geçtim ileride bir tane top tutabilen adam olsa yine bitmişti iş. Senin inşa ettiğin evin temeli sakat, bu yüzden her maç bu yönetime laf edilir.

Tamam forvet büyük eksiklikte inan sadece forvetle açıklanamaz bu durum.Rakip takım Frey'le oynuyor sonuçta.Forvetsiz,t.direktörsüz Akhisar 3 atıyor.

Üst Alt