🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Teknik heyet hatalı , forvet ve stoper olarak çıkıp oynamıyorlar ... kadro berbat hala adamı savunuyorlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tamam forvet büyük eksiklikte inan sadece forvetle açıklanamaz bu durum.Rakip takım Frey'le oynuyor sonuçta.Forvetsiz,t.direktörsüz Akhisar 3 atıyor.
Bazen işte bir iki oyuncu takımın çehresini değiştirir. Ortaya karakter koyar, forvet olarak ileride sadece skor üretmez takımı ikinci ve üçüncü bölgede oynatır. Yine keza stoper, Ujfa örneğinde olduğu gibi türlü türlü etkileri olur bir takıma. Bunlar takım iskeletine, takım karakterine etki edebilecek hamleler olabilirdi. Bu yüzden benim fikrim sabit, bu yönetim bu sezonu ateşe attı.

İşte şimdi gerçek bir sınav var önünde.İyi liderler böyle anlarda ortaya çıkar.Eğer biz bu sene bu maçın altında kalıp şampiyon olamazsak en büyük sorumlulardan biri kendisi olur.

Senden Galatasaray'a başkan olmaz be reis. Zor günde elini taşın altına koydun falan eyvallah da yok olmuyor yani.

Koca camia diyoruz Aysal gittiğinden beri özgül ağırlığı olan bir adam bulamadık başımıza. Bu zor günlerde elini taşın altına koymayan ağır topların da ABV.

Sizin fair playinize sokayım..
Ulan bir bitmediniz..
Karşınızda şerefsiz bir topluluk var..senelerdir hala öğrenemediniz lan..

Ama sende suç yok.çünkü Galatasaraylılıkla alakan yok.Aynen diğer çapsız başkanlar gibi..Birazcık Galatasarayo sevseniz bu şerefsiz ligde ve Galatasaray düşmanının çok olduğu ortamda fair play diye zırvalamazsınız

Davete icabet etmediği için Ali koç denen şerefsize yalakalık yapamadın..

Galatasaray başkanlarından ve yönetimlerinden nefret ediyorum..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Transfer yapmamasından çok ertesi gün televizyonda 5 tane forvetimiz var diye dalga geçmesi rahatsız edici. Harcamadığı 2 milyon yüzünden belki sezon sonu 50 milyon kaybedeceğiz. Galatasaray kaç maçtır Maicon'u' Donk'u forvet diye oyuna sokuyor ayıptır.

Yine her zaman olduğu gibi hiçbir açıklama bir karşı duruş gösteremeyen yönetim ...

Yine tüm yükü Fatih Terim 'e bırakan tek başına onun her şeyi halletmesini bekleyen yönetim ...

Çatır çatır hakemler senin başkan olduğun - senin yönetiminde olduğun takımı kıyarken sen sesini çıkarmıyorsun. Sonra forvet transferi yapamadığın sorulduğunda "bizim zaten 5 tane forvetimiz var" diye dalga geçercesine cevap vermesini bilirsiniz

Yav Fatih Terim Ozan Kabak 'ı çat diye 11 'e koyduğu zaman A.Albayrak 'ın ilk yorumu "Fatih Terim bizi stoper almaktan kurtardı" oldu dalga mı geçiyorsunuz bu nasıl bir vizyonsuzluk ? sus, çeneni kapatıp otur bari hiçbir şey bilmiyorsan

Bu güne kadar sürekli destekledim bu yönetimi sürekli. Ama artık bardağı taşırdınız sizde, transfer yapmanız bu işleri becerememiş olmanız filan zerre umrumda değil ama haksızlık karşısında susup oturmaları sürekli tüm yükü Fatih Terim 'e bırakmalarından gına geldi artık ben bu günden sonra bu yönetimin destekçisi filan değilim bu saatten sonra ağzını açıp konuşmayında tranfer filan da yapmayın ...

Yine her zaman olduğu gibi hiçbir açıklama bir karşı duruş gösteremeyen yönetim ...

Yine tüm yükü Fatih Terim 'e bırakan tek başına onun her şeyi halletmesini bekleyen yönetim ...

Çatır çatır hakemler senin başkan olduğun - senin yönetiminde olduğun takımı kıyarken sen sesini çıkarmıyorsun. Sonra forvet transferi yapamadığın sorulduğunda "bizim zaten 5 tane forvetimiz var" diye dalga geçercesine cevap vermesini bilirsiniz

Yav Fatih Terim Ozan Kabak 'ı çat diye 11 'e koyduğu zaman A.Albayrak 'ın ilk yorumu "Fatih Terim bizi stoper almaktan kurtardı" oldu dalga mı geçiyorsunuz bu nasıl bir vizyonsuzluk ? sus, çeneni kapatıp otur bari hiçbir şey bilmiyorsan

Bu güne kadar sürekli destekledim bu yönetimi sürekli. Ama artık bardağı taşırdınız sizde, transfer yapmanız bu işleri becerememiş olmanız filan zerre umrumda değil ama haksızlık karşısında susup oturmaları sürekli tüm yükü Fatih Terim 'e bırakmalarından gına geldi artık ben bu günden sonra bu yönetimin destekçisi filan değilim bu saatten sonra ağzını açıp konuşmayında tranfer filan da yapmayın ...
albayrak aciklama yapti? Konusu var hatta

Yahu bu adam gelmeden onceki 3 sezondaki ic saha fb maclarina bakin

0-0
0-1
0-0

Bu surecte gomis , podolski , sneijder yok muydu ? Adamlara 3 mactir golumuz yok yahu

bütün suc sende üc kurus zam verseydin gol yükünü fazlasiyla ceken adama su an kasamiz doluyordu günden güne kulübün degeri artiyordu...sira geliyor sana yavas yavas, o koltuk sana SADECE emanet, her an düsüverirsin...

Dua etsin devre arasina cok puan farkiyla girilmesin. Yoksa forvet alsa da boş

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Devre arasi isin cok zor cünkü hala ciddi anlamda transferler sart bu takima bu senin son sansin olabilir cünkü transferler yapilmasa sampiyonluk imkansiz gözüküyor

Üst Alt