🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Bunun da bunu koruyanların da Allah iyiliğini versin . Bu adamın bir bok olmayacağını ilk geldiği gün salak salak konuşmalarından anlamıştım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyuncu alım satımında iş bitiren birini bulun, başka bir şey istemem. Sadece bir yilimiz değil birkaç yilimiz gidecek bu top tepici topluluğu ile. Üstüne daha beterlerinin gelme ihtimali hayattan soğutuyor. Gönderin ne kadar duygusal, özgüveni düşük, sorumluluk alamayan ve futboldan bezmiş ismi. Az yetenekli ama hiç olmazsa futbolcu karakterine sahip oyuncular getirin şu takıma. 1-2 yıldız oyuncu bile seviye atlatır o kadroya.

Kura çekiminden sonra rakipleri küçümseyip gülersen, daha 4. Haftada böyle verirler eline. Sanki kendi çok iyi durumdaymış gibi sırıtıyorlardı..

Takima iyi kotu bir ileri uc elemani kazandirmak icin ffp bahane edilemez

Elbette paran yoksa alamazsin , elbette gitmem diyorsa kimseyi zorla gonderemezsin

Ama gomis i gonderip cebe 6 milyon euro koyuyorsan ve gidip o parayi emre ile omer e harciyorsan , terim ile birlikte basarisizlikta muteselsilen sorumlusundur sayin baskan ve yonetim

Burada ne yonetim ne de terim kendini aklayabilir

takımda satılması gerekli olan feghouli yerine en satılmaması lazım olan gomis'i satarak sezonun içine sıçan şahsiyet!

valla kis transfer dönemi son sansin. yaz icin ön sözlesme mi yaparsiniz, kisin 5 oyuncu mu alirsiniz. ne yapiyorsaniz yapin. Ben bile savunamam artik

El altından dünyanın parası dönecek ara transferde Kiralık oyunculara. Kılıfına uydurun yapın başkan bisiler. Vallaha 3 hafta götürecek gücü kalmadı takımın hem mental hem fiziksel.
Sadece ligi götürmeyecek olan bu ekiple cl maçına çıkıyoruz.
Yarıştan kopmayiz umarım ara transfere kadar.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Uefa meselesi olmasa her elestiriye katilirdim ama eli kolu bagli , anlasmanin altinda imzasi var

O imza olmasaydi su an avrupada yoktuk , bunlari da bilip konusmak lazim biraz

Avrupa’da olup da ne halt yaptık o da önemli tabii . Neyse Başkan çok yaşa ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kıçı kırık Beşiktaş kiralık oyuncularla senelerdir başarı yakalıyor. Bonservis vermenizi kimse beklemiyor zaten ama kiralık da olsa bir santrfor almamak nasıl salaklıktır?

Üst Alt