🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

47e559d763b569331b8088a71fec777d.jpg

Bu ne rezilliktir

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

519A6AA7-AEC8-4BDF-891F-DA2D50EE160A.png

Ondan önce bu duruşun hesabını versin sonra inan etsin bazı şeylere.. bulunduğu makama saygımdan bu kadarıyla yetinip susuyorum..

Ne oldu daha düne kadar herkes savunuyordu..

Bu adam Galatasaraya başkan olduysa bizim durumumuz çok vahim..

Şu kararlardan sonra ortalığı yıkmaları lazım..Ama bunlar Galatasaraylı değil..Diğer Galatasaray başkanları gibi sadece kendi reklamını yapmayan gelen sözde Galatasaraylılardır..
Bu rezil genel kurul yapısından ben ümidi kestim..Bu genel kuruldan Galatasarayı en az bir taraftar kadar sevecek ve bu klübe yakışacak güçlü bir karakter çıkması mümkün değil...

Şikecilerin kıskandığım tek nokta burası..Adamlarda hem hak koruma noktasında hem ekonomik olarak başkan ve yönetici anlamında çok şanslılar.adamlar klüplerine en az bir taraftar kadar bağlı..

Şu klübün başında birazcık gerçekleri gören ve Galataaarayı gerçek anlamda seven bir başkan ve yönetim olsaydı ne klüpler birliğini tanır nede o çocuğu tff ve kurullarını tanırdı..Bu kararlar bugüne kalmaz çok önceden alınırdı..
Milli takıma falan oyuncu vermesinler.
Radikal kararlar alınmadığı müddetçe bunlar her türlü şerefsizliği yapar.Daha öncede çok şerefsizlik yaptılar fakat şu cezalardaki yapılan haksızlık türk futbol tarihinde yoktur..

Galatasaray başkanlarından ve yöneticilerinden nefret ediyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başkan olma nedeni işlerini daha kolay halletmekmiş paso vali, kaymakam ne varsa geziyor kulüp umrunda değil gerekli transferleri yapmadı neyse dedik, takımı doğradılar bir sürü maçta yine tamam dedik ee artık yeter ulan Fb maçında operasyon çekildi takıma hala geziyor herif ulan sen ne desin, görevin ne, ne halt yiyorsun orda defolll.

Üst Alt