🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 169 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Ne zaman bir konuşmasına denk gelsem hep fukara edebiyatı yapıyor. Aynı şeyleri tekrar tekrar söyleyip sakız gibi uzatıyor. Kulübümüzün başına vizyon sahibi, sağlam bir duruşu olan başkan gibi başkan ne zaman gelecek çok merak ediyorum

Basaksehir'e sampiyonlugu hediye etmesinden nasil bir cikari olacak?Basak sampiyon olursa koltugunda kalamaz.Eee Basak sampiyon olursa muhtar ya da belediye reisi mi olacak?

Basaksehir'e sampiyonlugu hediye etmesinden nasil bir cikari olacak?Basak sampiyon olursa koltugunda kalamaz.Eee Basak sampiyon olursa muhtar ya da belediye reisi mi olacak?
Cevap çok basit: hoca değişir, birkaç tane de flash transfer yapıp taraftarın gözünü boyadı mı işlem tamamdır..
Ama bu hesabı tutmayacak.. akıl hocalarının kurbanı olacak Nizipli..

Olabilir... Var sayalım siyaseti ayağı konuya girip ibb şampiyon olmalı diye baskı yapsın çünkü ülke meselesi diye...

Türkiye'de buna karşı çıkacak ve Kafa tutacak çok az sayıda insan vardır herhalde. İllak bir karşılığın sözünü almasına da gerek yok.

F.Terim'e karsi bu operasyonun tutmayacagini bilmeyecek kadar beyinsiz degildir herhalde.6 aydir forvet gelmedi diye baskana kufurler ediliyor.Adama beceriksiz diyebilirsiniz ama salak diyemezsiniz.Ayrica hele 1 subat gelsin.Hoca konussun,yonetim konussun.Hoca kendisi ugrasiliyor dedi.Demek ki ortada ihanet degil,anlasmazlik var.

Olabilir... Var sayalım siyaseti ayağı konuya girip ibb şampiyon olmalı diye baskı yapsın çünkü ülke meselesi diye...

Türkiye'de buna karşı çıkacak ve Kafa tutacak çok az sayıda insan vardır herhalde. İllak bir karşılığın sözünü almasına da gerek yok.

Basaksehir gecen sene bizi yense sampiyondu.Bir mac gibi kisa bir yol varken niye rakip takimin baskanina,yonetimini ayarlamak gibi uzun bir yola basvursunlar?Tff ve bazi medya organlarinin Basak'in sampiyonlugu icin caba gosterdigi acik.Bazi hakemler de bu korku imparatorlugundan etkileniyor.Basak'a para akitildigi da bariz.Bunlar farkli sey,dediginiz farkli sey.

Başkan şaşırma sabrımızı taşırma. Son üç günün ya akıllı davranırsın ya da bu taraftar seni def eder

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pislik hain sinsi yaratık. İnternette dolaşan kayıt açık net bu İblis’in karakterini yansıtıyor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yahu kardeşim senin özelinde söylemiyorum neden bukadar dar pencereden bakıyorsunuz olaylara cidden şaşırıyorum

çıkarı mıkarı yok belki onu zaten bilmek imkansız ? adama tepeden emir gelse bakın bu adam gidecek ve bu yılda başkaşehir sampiyon olacak aksi halde olacaklara siz katlanırsınız tarzı bir cümle bile yetmezmi ? cokmu garip bu cümle olmazmı bu ülkede

bu ülkede cok cok basit örnek vereyim bir tv kanalında spiker kız mini etekle yayına cıktıgı için bizzat bakanın yönlendirmesiyle ertesi gün işinden

bakın geçen gün ismini unuttum bir chp milletvekili meclise önerge verdi başakşehir denen takım devlet eliyle sampiyon yapılıp katarlılaramı satılmak isteniyor diye ?

bu iş meclislere kadar gelmiş ve herkes hala polyanna gibi konusuyor gülümsüyorum sadece :)

yahu kardeşim senin özelinde söylemiyorum neden bukadar dar pencereden bakıyorsunuz olaylara cidden şaşırıyorum

çıkarı mıkarı yok belki onu zaten bilmek imkansız ? adama tepeden emir gelse bakın bu adam gidecek ve bu yılda başkaşehir sampiyon olacak aksi halde olacaklara siz katlanırsınız tarzı bir cümle bile yetmezmi ? cokmu garip bu cümle olmazmı bu ülkede

bu ülkede cok cok basit örnek vereyim bir tv kanalında spiker kız mini etekle yayına cıktıgı için bizzat bakanın yönlendirmesiyle ertesi gün işinden

Ulkenin civisi cikti.Bunlara itirazim yok zaten.Boyle acik bir tehdit gelecegini sanmam.Sonucta karsinda Galatasaray markasi var.Tribunlerden korkmasalar malum sahis Arena'nin acilisindan bu yana stadimiza gelmez miydi?Zaman zaman sivri cikislar oluyor ama otesine gecemediler.Ayrica yukarida dedigim gibi gecen sezon tek macla sampiyon yapilabilirdi Basaksehir'i.Bazi hakemler,futbolcular,antrenorler,baskanlar sikintili olabilir ama M.Cengiz gibi suana kadar naif bir profil cizen adamin boyle bir ise girecegine inanmiyorum.

Ulkenin civisi cikti.Bunlara itirazim yok zaten.Boyle acik bir tehdit gelecegini sanmam.Sonucta karsinda Galatasaray markasi var.Tribunlerden korkmasalar malum sahis Arena'nin acilisindan bu yana stadimiza gelmez miydi?Zaman zaman sivri cikislar oluyor ama otesine gecemediler.Ayrica yukarida dedigim gibi gecen sezon tek macla sampiyon yapilabilirdi Basaksehir'i.Bazi hakemler,futbolcular,antrenorler,baskanlar sikintili olabilir ama M.Cengiz gibi suana kadar naif bir profil cizen adamin boyle bir ise girecegine inanmiyorum.

acıkcası hiç bilmiyorum bu cengiz denen adamı dürüst diye her seferinde övüyordum
ama bişeyler var nedir peki bu neden hiç acıklama yapılmıyor haftalardır tek kelime konusan yok anormal bişeyler döndügü aşikar sonumuz hayr olsun lakin hoca bütün camiayı arkasına aldı bunlar hertürlü gidecek artık.

acıkcası hiç bilmiyorum bu cengiz denen adamı dürüst diye her seferinde övüyordum
ama bişeyler var nedir peki bu neden hiç acıklama yapılmıyor haftalardır tek kelime konusan yok anormal bişeyler döndügü aşikar sonumuz hayr olsun lakin hoca bütün camiayı arkasına aldı bunlar hertürlü gidecek artık.

İyi veya kotu niyetli,M.Cengiz her turlu gidici.Hele bir su lanet transfer donemi kapansin.Muhakkak iki tarafta konusacaktir.

Divan kurulundakiler zaten bunlardan nefret ediyor, taraftar ile resmen 1 senedir dalga geçiyorlar şimdi de Fatih Terim 'i de karşılarına alarak kendi kuyularını kendileri kazdılar

Çok belli ki bu önümüzdeki 3-4 gün içerisinde transfer olmayacak, bu yönetimi o koltukta tutacak hiçbir şey kalmadı. Bence hayırlısı bu bu herifler ile bir yaz transfer dönemi daha yaşamayı bünyem kaldırmaz

Günleriniz sayılı ...

Üst Alt