🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Ben bu herifin Albayrak'tan daha tehlikeli olduğunu, hatta Albayrak'ı da kullandığını düşünüyorum ya da ikisini birden kullanan, arka planda kalan biri var.
Kesinlikle katılıyorum.. Cengiz ve işbirlikçileri Abdurrahim’i mayın eşeği olarak kullanıyorlar ve işleri bittiğinde kapının önüne koyacaklar..
Asıl soru şu: Cengiz’in işbirlikçileri kim ya da kimler??

Yukarıdan emir geldi diyeceğim olmayacak. Fener ve besiktasta yapmadı transfer.
Bu bes belli beceriksizlik. Digerleri daha kaynak yaratamadı diyelim sen o kadar oyuncu sattın elinde 15 milyon euroya yakın para var. 8 aydır golcün yok, ekranlara cıkıp neden palavra sıkıyosunuz yok anlastık ettik diye.

Nasıl bi karaktersizsiniz siz?

Yukarıdan emir geldi diyeceğim olmayacak. Fener ve besiktasta yapmadı transfer.
Bu bes belli beceriksizlik. Digerleri daha kaynak yaratamadı diyelim sen o kadar oyuncu sattın elinde 15 milyon euroya yakın para var. 8 aydır golcün yok, ekranlara cıkıp neden palavra sıkıyosunuz yok anlastık ettik diye.

Nasıl bi karaktersizsiniz siz?

FB ve BJK'nın batacağı belliydi 10 yıl içinde FB 1+1 BJK ise 3 defa şampiyon oldu FB 0 BJK 3 defa CL'ye katıldı.

Galatasaray 10 yılda 5 defa şampiyon oldu 6 defa CL'ye katıldı.

Şuan en az borcu olan en az zarar eden kulüp biziz.

bürokrat değil mi amk bunların alayı böyle. çakallıktan başka bir şey düşünemezler. Galatasaray taraftarı seni oraya getirdi Galatasaray taraftarı gönderecektir sülük.

Daha evvel söylediğim üzere bunların takındıkları tavrı beceriksizle açıklamak saflık. Bariz bir şekilde kasten yapıyorlar ne yapmaya çalışıyorlarsa. Allah sizi bildiği gibi yapsın ne diyeyim.

Dursun ile bu Galatasaray tarihinin yüz karası başkanı olarak tarihe geçti. Dursun nasıl indirildiyse o koltuktan bunun da yakındır gitmesi.

Üst Alt