🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 176 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Rengdas sen bari galeyana gelme. Mayista gitmeleri gerektigini yaziyorduk zati. Ama mahkemeye gidip secime girme haklarini alip secime katilsinlar. Sonrasina bakariz. Dursun falan da secilmez relaks.
baba dursunun seçilmesi ya da eşrefin seçilmesi değil mesele seçim olsun kim seçilirse seçilsin ama seçim olsun yani ben de istiyordum gitmesini de seçimle gitmeli 100 yaşında inan kıracın lafıyla değil ayıptır

Çok kızdım kendisine; hakaret ettiğim bile oldu.. ama bugün ölümüne destek günüdür..
Mesele Mustafa Cengiz değil Galatasaray’ın geleceği meselesidir..

Ya arkadaş bu nasıl bir kulüptür nasıl bir film entrika dönüyor yemin ediyorum yoruldum artık..

Yeter artık satılsın artık katarlı,çinli,rus kim alıyorsa alsın şu kulübü artık..En azından kulübe tek kuruş faydası olmayan liseliler sahip olacağına yabancı sahip olsun kulübe..

Mahkemede ibrasızlığı kaldırtıp sonra tekrar aday olup 3. kez seçimi kazanarak bu düzenbazlara cevap vermezse kalıbının adamı değilmiş derim.

Erken seçimsiz, kaossuz tam bir başkanlık dönemi göremeyeceğiz bu liseci zihniyetle. UEFA'dan gelmesine kesin gözüyle bakılan cezayı engelleyip mali olarak olumlu işler yapmaya başlayan bir başkan bu şekilde itibarsızlaştırılamaz. Ayıptır, günahtır, kul hakkına girmektir. Dursun'u ibra edip sizi itin bir tarafına sokar gibi ibra etmeseler, lanet olsun ne haliniz varsa görün deyip çekip gidebilirsiniz. Böyle de düşünmek lazım. Mustafa Cengiz ibrasızlığı kaldırıp aday olmasa bile kendisine kızmam bu saatten sonra. Ha umarım sonuna kadar mücadele eder. Kulübü bu leş kargalarının eline bırakmaz.

Erken seçimsiz, kaossuz tam bir başkanlık dönemi göremeyeceğiz bu liseci zihniyetle. UEFA'dan gelmesine kesin gözüyle bakılan cezayı engelleyip mali olarak olumlu işler yapmaya başlayan bir başkan bu şekilde itibarsızlaştırılamaz. Ayıptır, günahtır, kul hakkına girmektir. Dursun'u ibra edip sizi itin bir tarafına sokar gibi ibra etmeseler, lanet olsun ne haliniz varsa görün deyip çekip gidebilirsiniz. Böyle de düşünmek lazım. Mustafa Cengiz ibrasızlığı kaldırıp aday olmasa bile kendisine kızmam bu saatten sonra. Ha umarım sonuna kadar mücadele eder. Kulübü bu leş kargalarının eline bırakmaz.

ozan korkut gelecek bence

İdari yönden ibra etmemek ne demek?? Pek mantıklı gelmiyor...

Lise(ci)lerin zaferi olmuş sanırım. Şampiyonluk yarışında çok lazım çok gerekli bir adımdı. Kulüp zor günleri nispeten atlattı, biraz düzlüğe çıktı biraz kendine geldi ya, mutlaka karıştırmak lazım tabi..

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt