🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 177 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

kendisine büyük ahlaksızlık yapıldı ama şöyle bir gerçek var isterseniz ibra etmeyin mahkemeye veririm falan demiş,bunlar da üyeleri tahrik etmiş,kendisi başkanlık yaparken kendini rte falan zannetti herhalde,kendi ayağına sıkmış,hiç gerek yoktu

kendisine büyük ahlaksızlık yapıldı ama şöyle bir gerçek var isterseniz ibra etmeyin mahkemeye veririm falan demiş,bunlar da üyeleri tahrik etmiş,kendisi başkanlık yaparken kendini rte falan zannetti herhalde,kendi ayağına sıkmış,hiç gerek yoktu

Bir yerde de başkanı seçime git yoksa ibra etmeyiz diye tehdit etmişler diye okudum. O da bunun üzerine geri adım atmamış doğal olarak

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Vasıfsız adam çok bile durdu o koltukta. İdari ibra edilmemesi de normal ben olsam bende etmezdim. Yalan gırla icraat yok. Sporculara borcumuz yok diyor o sırada sporcuları antremanlara çıkmıyor. Plan projeden tek bildiği siyasi ziyaretler. Şimdi bir de sosyal medyada bunu başımıza kurtaricı diye kakacaklar.
Evet basarisiz sorun bu degil ama dursun denen adi herifi de ibra etmeselerdi şahsen buna da gikim cikmazdi

Vasıfsız adam çok bile durdu o koltukta. İdari ibra edilmemesi de normal ben olsam bende etmezdim. Yalan gırla icraat yok. Sporculara borcumuz yok diyor o sırada sporcuları antremanlara çıkmıyor. Plan projeden tek bildiği siyasi ziyaretler. Şimdi bir de sosyal medyada bunu başımıza kurtaricı diye kakacaklar.
Aynı kurulda Dursun'un ibra edilip Cengiz'in ibra edilmemesindeki tutarsızlık problem zaten. Dursun ibra ediliyorsa herkes ibra edilebilir.

fırsattan istifade düşene vuran da var. krdş şurda 8 hafta kalmış lig bitimine, ne bok yiyecekseniz lig bitiminde yeseydiniz.
millet de çok başarılı diye savunmuyor zaten, şu aşamada yapılacak en son şeydi bu kaos

Mustafa Başkan yakın geçmişteki en sıkıntılı dönemimizde çıktı Dursun 'u karşısına aldı 2 defa tokatladı adamı

Şimdide onlarca yıldır süren diğer sorunumuz başta İnan Kıraç olmak üzere Liseli zihniyeti bozukları karşısına aldı

Seni yarı yolda bırakmayacağız Mustafa Başkan. Liselilere açtığın davada gerçek Galatasaray taraftarı seninle birlikte

Ayrıca bildiğimiz gibi Sosyal Medyayı yakından takip ediyor Mustafa Başkan bence desteklerimizi sürekli hale getirmemiz gerekiyor bu olay bitene kadar

Savaş başladı hadi bakalım ...

Cengiz taraftarın gücünü kullanıp seçim kararı almadan devam etmeli tüzüğü değiştirip bu lisecileri yok etmeli. İbrasızlık çok önemli değil zaten bizim ülkede hukuk olmuş gukuk. Birde seçim arifesindeyiz. İktidarın işine gelir Galatasaraylıların istediğini yapmak.

Valla ben onu bunu bilmem sırf liseli diye kuşları kulübe üye yapmaya çalışan yapıyı destekleyecek kadar midesiz varsa desteklesin. Bizim yerimiz Mustafa başkanın yanı.Eğer bu olaylar olmasa sezon sonu seçim kararı almak için imza toplansaydı destek olurdum. Ama bu şekilde kafatasçılık yapanlara karşı tabiki başkanı yedirmeyeceğiz.

Üst Alt