🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 187 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Konyaspor maçından sonra umudumu kaybetmeden 4'te 4 yapacaz diye yazdığım şeye gülmen ortada.2-3 sayfa daha ilerlersen hakemlerle olan fotoğrafa güldüğün var..

Rakiplere malzeme veren türden mesaj atıp bi de puan kaybından sonra herkes sinirliyken gülen bi kişi sence Galatasaraylı mıdır?
Kişisel fikrim net değil ama tam olarak bilmiyorum işte. Belki de sadece dalgasına takılıyor kulüpcülük konusunda.

Benim merak ettiğim forum yönetimine ne gibi delil gösterdi de Galatasaraylı olarak kabul görüldü.

Yöneticiler sonuçta koruma altına aldı bunu bu konuyla ilgili.

Heykeli dikilmese de Bülent hocama kulupte dolgun ücretle oyun kurallari ve hakemlerlen iletisim hocaligi gorevi verilmesi gerektigini dusunuyorum.

Kişisel fikrim net değil ama tam olarak bilmiyorum işte. Belki de sadece dalgasına takılıyor kulüpcülük konusunda.

Benim merak ettiğim forum yönetimine ne gibi delil gösterdi de Galatasaraylı olarak kabul görüldü.

Yöneticiler sonuçta koruma altına aldı bunu bu konuyla ilgili.
Troll de bi yere kadar.Galatasaray puan kaybetmiş sen gülüyosan bu iş de bi sıkıntı vardır.Aynı olayda yönetim de bunda gülünecek ne var diye sordu.O zaman mesaj atıp şikayetimizi bildirelim..

Üst Alt