🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 189 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Bjk'den 7 yiyen rizespor denen gereksiz oluşum, hiçbir iddiası olmamasına rağmen senin maçın için futbolcularına 3 milyon prim vaad ediyor neden? Kimden gelecekti o para? Recep, Başakşehir ve Rize üçgenini görebilmek bu kadar zor mu? Seninle şampiyonluk mücadelesi veren ve onun uğuruna defalarca hakemler tarafından katledildiğin takım kimin kurduğu ve desteklediği takım? Bu takımın taraftarı yok, store geliri yok, kombine geliri yok lakin sol beki Clichy! Bu nasıl oluyor başkan bize onu söyle boş yapma! Futbola zaten siyaset girmiş hatta anasını bellemiş bile! Sen bana ne anlatıyorsun? Adam gibi omurgalı bir şekilde çıkıp çatır çatır konuşacaksın, yargı dağıtacaksın! Böyle kıtipiyoz tavırlarla söylemlerle olmaz bu iş. İbra mevzusunda lisecilerin değil senin yanındaydım lakin burada değilim. Çıkacaksın çatır çatır konuşacak ve Galatasaray'ın haklarını savunacaksın. Savunacaksın ki bir daha Galatasaray'ın haklarını yemeye cüret edemesinler, saçma sapan algılar peşinde koşamasınlar.

Bjk'den 7 yiyen rizespor denen gereksiz oluşum, hiçbir iddiası olmamasına rağmen senin maçın için futbolcularına 3 milyon prim vaad ediyor neden? Kimden gelecekti o para? Recep, Başakşehir ve Rize üçgenini görebilmek bu kadar zor mu? Seninle şampiyonluk mücadelesi veren ve onun uğuruna defalarca hakemler tarafından katledildiğin takım kimin kurduğu ve desteklediği takım? Bu takımın taraftarı yok, store geliri yok, kombine geliri yok lakin sol beki Clichy! Bu nasıl oluyor başkan bize onu söyle boş yapma! Futbola zaten siyaset girmiş hatta anasını bellemiş bile! Sen bana ne anlatıyorsun? Adam gibi omurgalı bir şekilde çıkıp çatır çatır konuşacaksın, yargı dağıtacaksın! Böyle kıtipiyoz tavırlarla söylemlerle olmaz bu iş. İbra mevzusunda lisecilerin değil senin yanındaydım lakin burada değilim. Çıkacaksın çatır çatır konuşacak ve Galatasaray'ın haklarını savunacaksın. Savunacaksın ki bir daha Galatasaray'ın haklarını yemeye cüret edemesinler, saçma sapan algılar peşinde koşamasınlar.
Helal olsun, şapka çıkarıyorum.

Hala açıklamayı bekliyorum.Hiç ümidim olmamasına rağmen belki bütün şerefsizlerin konuşmasını bekleyip çok iyi bir açıklama yaparsınız diye hala ağzımı bozup sizlere kötü sözler söylemiyorum..

Belki sene başından beri şu ligde hakem kararlarından en çok canı yanan takımız.Bence türk futbol tarihinde böyle bir takımın alenen bu kadar haksızlığa uğradığı bir sezon yoktur.
Sadece hakem kararları değil klüpler birliğinin bir takım hakkında tarihte görülmemiş açıklaması federasyonun tutumu...

Tüm bunlara rağmen inşallah açıklama yapmama gibi bir hataya düşmezsiniz..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

Ne Recep ne Başakşehir falan bence bunun arkasında olan kişi.Biri varsa o Ali Koç ve avanesi %100.Başakşehir'den çıkmayan ses Fener'den çıktı dün.

Başkan Mustafa Cengiz: "Eğer hakem hatalarını uluslararası bir VAR heyetine inceletseydik, Galatasaray geçen hafta şampiyonluğunu ilan etmiş ve kutluyordu. Kendinize hata yapıldığında nasıl ayağa kalkıyorsanız, başkası için yapıldığında da kalkmalısınız."

Mustafa Cengiz: "Ortamı gerici, birbirine düşürücü asılsız söylemlerden kaçınmalarını rica ediyorum. Bizim lehimize de, aleyhimize de hatalar vardır. Ancak onları kumpas olarak görmek ve gelecek maçları için kendilerine yer temin etmeye çalışmak bence sağlıklı bir tutum değil."

Bu adam ve yönetim kurulundaki etkisiz, pısırık adamlar kesinlikle istifa etmelidir.

Yahu arkadaş sene başından beri en çok haksızlığa uğramış takımız.Bence türk futbol tarihinde bir takımın bu kadar fazla alehine kararlar olmamıştır.

Dua et yönetim olarak bu haktaki maçı kaybetmeyelim...

Üst Alt