🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 191 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Yaptığı en büyük iş yaptıklarını şeffaf bir şekilde yürütmesi. Bu durum UEFA kanadında da artı puan almıştır muhakkak. Kim ne derse desin son yılların en iyi yönetimini yaptı. Aysal döneminden daha sistematik ilerliyor kulüp yönetimi.

Bu istikrarla devam edilebilirse 2 3 yil sonra istediğimiz ezici Gs oyununu izleyebiliriz.
Zira şampiyon olsakta oynanan oyun çok iç açıcı değil. Ben hala nası şampiyon oldu bu takım onu düşünüyorum mesela.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yaptığı en büyük iş yaptıklarını şeffaf bir şekilde yürütmesi. Bu durum UEFA kanadında da artı puan almıştır muhakkak. Kim ne derse desin son yılların en iyi yönetimini yaptı. Aysal döneminden daha sistematik ilerliyor kulüp yönetimi.

Bu istikrarla devam edilebilirse 2 3 yil sonra istediğimiz ezici Gs oyununu izleyebiliriz.
Zira şampiyon olsakta oynanan oyun çok iç açıcı değil. Ben hala nası şampiyon oldu bu takım onu düşünüyorum mesela.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
bugün asporda da bunu konuştular. bjknın şamp. olduğu sezon gibi iyi oynamadı gs ama çok savaştılar çok mücadele ettiler, çok isteyerek oldular dedi. iyi oyundan ziyade mücadeleleri ve hırslarıyla aldılar dediler

büyük başkan filan bu olaylara girmek yersiz

ilk gün söyledigim cümlemin arkasındayım adam hırsız degil calıskan ve dürüst

düşünün dursun gibi kulübü soyup sogana ceviren kasayı bosaltan bir kemirgen kalsaydı nolurduk

Mustafa Cengiz bugün rüzgari arkasina almistir. Fatih Terim'e böyle bir günde imza attirmak, aglama tshirtleri esliginde en kral Fener kudurtucu olmasina sebep olmustur. Liseli itlerin zoruna gitmis olabilir. Cengizciyiz.

İlk geldiğinde zannettiğimden çok daha uyanık adam. Heralde devletten geldiği için hem çok iyi yönetici, hem de poker face gibi her duruma göre bir ifadesi var. Antep Lisesi'ni bitirip Türkiye'nin en aristokrat kulübünde 2 dönem başkanlık yapmak, resmen darbe yemesine rağmen hakkını mahkemede arayıp 2. senede 2. şampiyonluğu görmek inanılmaz işler. Yönetici olarak iyi olduğuna ikna oldum (en azından futbol şubesinde) ama insan olarak iyi mi, kötü mü hala çıkaramadım. Sonuçta ne melek yüzlüler gördük kuyruklarına basınca Kara Melek'e döndüler. O yüzden Galatasaray'a faydalı olduğu sürece insani karakterini çok umursamıyorum. İnşallah hep bu istikrarda gidersin Başkan.

Çok iyi başkanlık sergiliyor en büyük kabahati yönetim olarak forvet adına doğru bütçeyi oluşturamamaktı, Onun dışında hatası olduğunu düşünmüyorum Fatih hoca ilede çok iyi anlaşıyor mali anlamda zaten kulübü çok iyi bir düzene soktu.

kudurt üna... mustafa baskanim

Image result for galatasaray liseliler veto

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt