🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 217 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

EMj2ueoW4AI7-vN

İşte Başkanınız. Hocaya cezalar yardırılırken nasıl aşkla bakıyor ortağına.

Yönetimin yanlışları var mı? Var. Özellikle amatör şubeleri bu kadar boşlamaları rezil bir durum. Ancak futbolda gerek sportif gerekse ekonomik yönden çok iyi gidiyorlar. Sonuçta hoca bu kulübün başkanı değil. Her istediğini alacak, verecek diye bir şey yok. Oturursun yönetimle konuşursun. Şartlar uyarsa alırsın.

Ki zaten 2 senedir Mustafa Cengiz ve yönetimi Fatih hoca leb demeden leblebiyi alıyor. Arda'yı istememeleri tamamen normal bir durum. Arda'nın futbolculuğu mu kalmış da biz bu adamı alacağız? Bir de üstüne karaktersizin önde gideni zaten. Kulüp üyelerinin hiçbiri Arda'yı bu kulüpte istemiyor. Zaten Mustafa Cengiz istim üstünde duruyor o koltukta. Eğer Arda'yı alırsa koltuğu gider. O yüzden bu mevzuda hocanın karşısında yönetimi destekliyorum.

Fatih hoca takımı adam gibi çalıştır, top oynat o zaman dersin benim dediklerim niye yapılmıyor. Arda'yı alınca uzay futbolu mu oynayacağız? Şampiyon mu olacağız? Sırf egolarını tatmin etmek için kulübü kaosa sokma.

Tüpçünün federasyon başkanı olduğu dönemler adam son 1 senedir yalı çocuğuna çakıyor tazminat davasında bile Terim'e sahip çıktı mesele fotoğrafsa Tüpçü ile Terim'in fotoğraflarına bakın helal olsun yönetime almıyoruz Arda'yı kudurun 😂

Mart ya da mayıs... Kovacağız bu yönetiminizi. Lise gerekeni yapacaktır.

omuz atmak mı?

gereken tavrı göstermeyi bileceksin sert olacaksın
kulubüne hocana saygısızlık yapana gereken cevabı vermeyi bileceksin

İyi de bu dediklerini yapıyor zaten tazminat davasında bile yalı çocuğuna giydirdi daha geçen Fetö muhabbetinden yalı çocuğuna çaktı adam zaten bunları yapıyor o fotoğraf Tüpçünün başkan olduğu dönemden fotoğraf neyin muhabbeti bu yönetime vuracağız diye bunlardan medet umuyorsunuz 😂

İyi de bu dediklerini yapıyor zaten tazminat davasında bile yalı çocuğuna giydirdi daha geçen Fetö muhabbetinden yalı çocuğuna çaktı adam zaten bunları yapıyor o fotoğraf Tüpçünün başkan olduğu dönemden fotoğraf neyin muhabbeti bu yönetime vuracağız diye bunlardan medet umuyorsunuz 😂
neyden medet umacağım
ilk zamanlardaki hatalarından sözlerini tutmayışından beri sevmiyorum istemiyorum
hocada zaten ozan kabak döneminden beri iyi değil yönetimle

tff o kadar aleyhimize iş yaptı 19.05 de açıklamalar yaptı bu herifin 1 tane sert ağır açıklaması yoktu

bi geçen güzel konuştu ki doğru işe doğru yaptı deriz

neyden medet umacağım
ilk zamanlardaki hatalarından sözlerini tutmayışından beri sevmiyorum istemiyorum
hocada zaten ozan kabak döneminden beri iyi değil yönetimle

tff o kadar aleyhimize iş yaptı 19.05 de açıklamalar yaptı bu herifin 1 tane sert ağır açıklaması yoktu

bi geçen güzel konuştu ki doğru işe doğru yaptı deriz

Tüpçüyü bu yönetim gönderdi adam 1 sene hak mahrumiyeti aldı nasıl savunmuyor Ozan satılmasa al-sat dengesinden dolayı transfer yapamıyordun hocada onay verdi size Azize yalakalık yaptığı gibi yalı çocuğuna yalakalık yapacak Adnan Polat gibi başkanlar lazım o müstehak size

2018-2020 karnesi* :

Vizyon...............................: 7/10
Finansal yönetim..............: 9/10
İdari yönetim.....................: 8/10
Kriz yönetimi.....................: 8/10
Liderlik...............................: 7/10
Karizma.............................: 6/10
Karakter.............................: 9/10
Camia ile ilişkiler...............: 8/10

Overall: 8/10

* Puanlama yapılırken vakum koşulları yerine FFP, Liseciler, K.O.Ç. organizasyonları, zayıf camia kredisi gibi koşullar altında ortaya konulan performanslar dikkate alınmıştır.

Faruk Süren ve Mehmet Cansun'dan sonra gördüğüm en iyi başkan.

Üst Alt