🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 218 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

mustafa cengiz ali koç ile ilgili görsel sonucu
mustafa cengiz ali koç fotoğraf ile ilgili görsel sonucu

:)
Bunlar yalakalik degil, nezaket.

Yalakalik; eyvallah etmek, sineye cekmek, organizasyonlar disinda özel görüsmeler yapmaktir.

Başkan saat 17'de basına açıklama yapacakmış.

Biri kontrol etsin,aynı anda floryada antreman varsa eğer birileri DEJAVU olabilir :)

Vur kırbacı başkanım sakın geri adım atma.

Ayrıca kuşlarla polemiğe girmeden onlara koz vermeden ve onları motive etmeden fenerasyona ve kuşlara hadlerini bildir.

Bu rezil futbol da emeği olan herkes bir an evvel defolsun!

Başkan saat 17'de basına açıklama yapacakmış.

Biri kontrol etsin,aynı anda floryada antreman varsa eğer birileri DEJAVU olabilir :)

Vur kırbacı başkanım sakın geri adım atma.

Ayrıca kuşlarla polemiğe girmeden onlara koz vermeden ve onları motive etmeden fenerasyona ve kuşlara hadlerini bildir.

Bu rezil futbol da emeği olan herkes bir an evvel defolsun!
Ardanin gelme ihtimali kulubu ne hale getirdi rts. Gelseydi neler olurdu acaba

Arda konusunda sonuna kadar haklı, hocayı çok sevsemde bu transfere izin vermemesi bence çok doğru bir hareket. Adam daha gelmeden sorun çıkarttı gelse neler olurdu Allah bilir. Bu mevzuyu bugünkü konuşması ile kapatması lazım artık stoperi de acil getirmesi lazım başkanın.

Adam Dursun Özbek belasından kurtardı.
Adam taraftarı karşısına alma pahasına mali sebeplerden ötürü transfer yapmadı.
Adam efsanevi teknik direktörü karşısına alma pahasına Arda Turan'ı takıma almadı.

Adam gerçek başkan. Hatalarına rağmen görev süresinin sonuna kadar mutlaka kalmalı. Şu krizleri atlatabilecek tek isim bence. Ne başkanlar gördük ateşe benzin döken.

mesele fotoğraf karesi ise 👇

Ekli dosyayı görüntüle 70436

Tüpçü ile fotoğraf karelerine hiç girmiyorum ama fotoğraf karelerinden medet umuyorsunuz ya acıyorum sadece.
mesele fotoğraf karesi ise

fatih terim ali koç ile ilgili görsel sonucu

fatih terim ali koç ile ilgili görsel sonucu

Bunlar yalakalik degil, nezaket.

Yalakalik; eyvallah etmek, sineye cekmek, organizasyonlar disinda özel görüsmeler yapmaktir.

ben zaten yalakalık diye bir şey demedim diğer şahıs dedi

Birisi 70 bir diğeri de 66 yaşında bu adamların. İkisi de beğenin ya da beğenmeyin Galatasaray'a hizmet ediyor. Bu kadar keskin çizgilerle şucu bucu olmayı bir türlü anlamlandıramıyorum. Hadi bunu da geçtim bir taraf yaratılıp onu tutup karşı taraf neden yok edilmeye çalışıyor bunu ise hiç ama hiç anlamıyorum.
Fotoğraflarla birbirinize saldırıyorsunuz da dostlar bu adamlar yeri geldiğinde en yakın arkadaşlar gibi poz veriyordu. Akşam üzeri Mustafa Cengiz çıkar ılımlı bir şekilde açıklamalar yapar, Fatih Terim'in suyuna gider, TFF ve Tahkim kararlarıyla ilgili de sert konuşur. Yarın yine bu iki isim aşağıdaki gibi kareler verir biz yine birbirimizi yediğimizle kalırız.
Hepimizin'in tek değeri Galatasaray değil mi? Ömrüm yeter de 70'li yaşları görürsem o günlerde de yine Galatasaray'ı tutacağım. Ortalama insan ömrüne bakarsak aşağıdaki insanlar hayatta olmayacak. Ya da başkaları. Sen, ben yine Galatasaraylı olacağız. İsimler sürekli değişecek. Değerlerimize hizmet etmeyenlere de tepkimizi sonuna kadar koyacağız. Ama bu iki ismin karşı karşıya gelmesi, üstüne bizim bunda Terimci Cengizci gibi yaklaşımlarla anlamsız bir taraf tutma çabamız, tribünde çatlak ses çıkması şu kritik dönemlerde takıma, Galatasaray'a zarar verir. Bulunduğu konumun sorumluluklarını yerine getirmeyen, getiremeyen kim varsa hepsi gider. Hiçbirisi Galatasaray'ın üzerinde değil, hiçbir zaman da olmayacak.
Arda daha gelmeden kulüp içini de taraftarı da ikiye hatta üçe böldü. Hep birlikte bizde oturmuş burada buna çanak tutuyoruz. :tbr:

1579855186392.png
1579855326369.png

şu an cengizi sevenler sırf fatih terim sayesinde gelen 2 şampiyonluk sayesinde seviyorlar

2 şampiyonluk olmasa mali durum zaten artı da olmazdı diyelim oldu olsa bile başarı olmadığı için sevmezdiniz

varsa yoksa Terim

Üst Alt