🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 254 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz: "Covid olmasa hastalıkların farkında değilim. Akciğer erken teşhis edilseydi, iş buralara gelmezdi. 30 seans radyoterapi, 18 seans kemoterapi gördüm. 'Nasıl dayanıyorsun' dersen; keşke Deniz Seki söylemeseydi: Siz benim ne çektiğimi nereden bileceksiniz!" [Sözcü]

Harbiden Masallah

fatih terim sayesinde galatasaray başkanlığını sürdürüyor. etrafında kendisine saygı duyanlar, sevenler, yağlayanlar varsa tek sebebi hoca. dursun'la birlikte benim için eşdeğer niteliksizlikte biri. belki bunun art niyeti yoktur vs. niyeti de umurumda bile değil. kendisinin seveceği bir beyit yazayım.
" ne günlere kaldık ey gazi hünkar, katır mühürdar oldu, eşek defterdar."

Sosyal medyaya göre kulüp yönetiyor orada şakşaklayacak büyük başkan diyecekler diye kulübü diğerlerine benzetti. Hakkını savunmak ayrı popülizm kasarak taraftara oynamak ayrı bu yönetim hep ikiyi yapıyor.

Baska nereye yazilir bilmiyorum. Resmen ligin kobayı olduk.
1 - Seri daha 2. macinda kirmizi gordu ki sorun degil ama ondan daha agir faullere kirmizi verilmedigini herkes gördu.
2 - 6 saniye kurali ne hikmetse ilk bizim macta akillarina geldi!
3 - Fener Bjk macinda rakip oyuncular neredeyse mahalle kavgasi yapacaklar ama kirmizi kart yok fakat bizim Marcao hem de mac sonunda aninda kirmizi görür.
4 - FIFA ceza sahasinda eller kesinlikle acilmamali demesine ragmen gecen hafta TS macinda net penalti verilmedi. Oysa daha 1 hafta once Alanya ayni pozisyonda penalti aldi.
5 - Gelelim Emre'nin kirmizisina! De Souza ve Gustavo cift tabanla adamlari bicmelerine ragmen sari ile gecistirirken; bizim Emre rakip sahada sadece çelme taktigi icin aninda kirmizi gordu.
Allah icin Başkan, biz kobay miyiz? Su yapilanlarin 10'da 1'i onlara yapilsa minimum 10 sene konusurlar.
Baskanlik sadece futbolcu alimi satimi mi? Hakkimizi koruyamiyorsaniz bir zahmet koruyacak birilerine birakin!

mayıs'ta her türlü gidiyorsun. İyi hatırlanmak istiyorsan şu Ocak ayını iyi geçir, sonra bırak bütün ihaleyi Terim'e. Şurada 3-4 ayın kaldı zaten

4 sene önce doğru veya yanlış sıfırdan kadro kuruldu alınan bu oyuncu topluluğunun içinde gol kralı da vardı, vasat topçuda. ama bu yönetim satmak, kiralamak dışında bir şey yapmadı, bu kadronun üzerine hiçbir şey koymadı. aksine az görülecek kazıkları sayelerinde yedik. galatasaray tarihinde rakiplerine kıyasla belki bu kadar vasat kadro kurulmamıştır. bu sadece yönetimin değil fatih terimin de suçu.

Üst Alt