🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 255 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Kendisi 3 maymunu çok iyi oynar dönem bittikten sonra rezilliklerinin üstünü örtmek için laflarını çarpıtacağına kimsenin şüphesi olmasın.

ucan-tekme_81428.gif

Baskan icin burada kullanilan laflar uzucu.

Yaptigi onemli isler oldu. Butce disiplini ve sportif basari beraberinde geldi. Ustune cok ciddi hastalikla ugrasiyor.

2 temel hatasi var. Birincisi abdür ve yusuf gibi ise yaramaz adamlari degistiremedi.

Ikincisi hoca Gomisi yollamak istediginde ona dur demeliydi. Hoca Gomisi penalti kacirdigi macta kullanma demistim diyerek ve kenarda bagirip cagirarak Gomisin ipini cekmisti. Gomise istedigi zammi verip hocaya ragmen tutsaydi eminim bugun ilave kasada cok paramiz ve 2 yerine 3 sampiyonlugumuz olacakti.

Koltuga yapismis gibi konusmalar yapanlara hayret ediyorum.

Adam geldi 5 ay sonra sampiyon oldu, soz verdigim gibi deyip secim yapti. Dursun denen ..... o secime de girdi yüzsüz herif hatta ve 1381 oy aldi!!

Simdi de Aralikta secim karari aldi. Cunku hasta olunca kulubu yonetecek biri kalmadigi asikardi. Bu sefer corona engel oldu. Secim yapmak yasak bu ara !! Bizim uyelerin %80 i 65 yas ustu!!!

Yaptigi onemli isler oldu. Butce disiplini ve sportif basari beraberinde geldi. Ustune cok ciddi hastalikla ugrasiyor.

2 temel hatasi var. Birincisi abdür ve yusuf gibi ise yaramaz adamlari degistiremedi.

Ikincisi hoca Gomisi yollamak istediginde ona dur demeliydi. Hoca Gomisi penalti kacirdigi macta kullanma demistim diyerek ve kenarda bagirip cagirarak Gomisin ipini cekmisti. Gomise istedigi zammi verip hocaya ragmen tutsaydi eminim bugun ilave kasada cok paramiz ve 2 yerine 3 sampiyonlugumuz olacakti.

Adam geldi 5 ay sonra sampiyon oldu, soz verdigim gibi deyip secim yapti. Dursun denen ..... o secime de girdi yüzsüz herif hatta ve 1381 oy aldi!!

Simdi de Aralikta secim karari aldi. Cunku hasta olunca kulubu yonetecek biri kalmadigi asikardi. Bu sefer corona engel oldu. Secim yapmak yasak bu ara !! Bizim uyelerin %80 i 65 yas ustu!!!

Başkanın yaptığı en önemli iş Fatih hocanın başarılarıyla övünmektir burası Galatasaray kulübü başkanlığı hakemlere malum kulübe ders verecek gs başkanı madem hastasın bırak kardeşim az mantığı olsa aday olmayacağım derdi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

demek ki hoca parmağında oynatmış bunları. bu doğru mu peki? senin başkan olarak bir ağırlığın olacak. yeri gelecek kulübün haklarını savunacaksın yeri gelecek hocanı uyarıp dizginleyeceksin. sen hem transferde pasifsin hem hocana karşı pasifsin bu başkanlık için uygun bir profil değil.

Üst Alt