🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 260 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Öncelikle Allah sağlık versin diyelim. Eriyip bitmiş. Fakat bu da bir bakıma kendi hatasıdır, o ağır ameliyatı olduktan sonra -ki sonrasında çöktü doğal olarak- sağlık sebepleri nedeniyle bırakıp gidecektin. Ajitasyona gerek yok. Herkes anlayışla karşılardı.​
Son 2 sezondur yapılan ve yapılamayan transferlerden direkt kendi ve yönetimi sorumludur. Son yılların açık ara en kötü ve beceriksiz transfer dönemlerini yaşattılar bizlere. Utanmadan 50 tane transfer yaptık diyor, %90'ı bedelsiz ya da kiralıktı zaten ve çoğu alelacele , son dakika. Ha birde acaba gelenler hocanın kaçıncı tercihleriydi?​
Masal anlatıyor. Orada oturuyorsan, kadron kötüyse, hocan transfer istiyorsa, ya pa cak sın. Yapamıyorsa ben beceremiyorum deyip defolacaksın.​
Sizlerden değil başkan ve yönetici, kulüp binasına bekçi bile olmaz.​

iyi niyetle çalıştığına şüphem yok

ama daha geçen sene maaşlı elemanından kameralar önünde fırça yediğinde gereğini yapmadığı için galatasaray başkanlığı yetisini yitirdi

o gün dirayet gösterip ya görevden alsa ya da otur oturduğun yerde 20 milyon tlnin tadını çıkar deseydi gerçekten iktidar olurdu

hashtag açıp banka yapılandırma konusunda muhalif partiler baskı altına alınmalıymış hazrete göre. şu cümleyi başka kulüp başkanı dese iyi malzeme çıkardı.

Spordaki Mansur Yavaş, ne yazık ki Galatasaray çapında kulübe İmamoğlu gibi adam lazım. Ekonomik işlerini beğeniyorum ama küçülerek büyüme Galatasaray çapında kulübün altından kalkabileceği bir iş değil. Hiç yoktan ülke spor tarihinin en büyük adamıyla bitmek bilmeyen ego savaşına girmiyor, o huyuyla bile Galatasaray'a kafadan 3-4 sene kaybettirmediği için kendisine teşekkür ederim. Bu gözler ülke futboluna uzaylı bir İtalyan mankenini daha kaldırmazdı.

Hiç bir olumsuz yorum yapamıyorum artık.

Görev süresi dolsun ve gitsin, fakir bile değiliz konuştuğu sözlere göre. Ve Fatih Terim ile madem bu kadar iyi anlaşıyorsunuz, fikir ayrılıklarınız yok basına çıkıp ayrı ayrı oynamayın.

Biz durumumuza razı olduk, artık kaçıncı bitiririz bu kadro ile mucize mi olur ne olur bilinmez. Ama kimsenin güveni kalmadı hiç birinize.

Spordaki Mansur Yavaş, ne yazık ki Galatasaray çapında kulübe İmamoğlu gibi adam lazım. Ekonomik işlerini beğeniyorum ama küçülerek büyüme Galatasaray çapında kulübün altından kalkabileceği bir iş değil. Hiç yoktan ülke spor tarihinin en büyük adamıyla bitmek bilmeyen ego savaşına girmiyor, o huyuyla bile Galatasaray'a kafadan 3-4 sene kaybettirmediği için kendisine teşekkür ederim. Bu gözler ülke futboluna uzaylı bir İtalyan mankenini daha kaldırmazdı.
italyan mankeni gelse ilk yalayan siz olursunuz karton terimciler sizi

Bi başkan düşünün 2 ay sonraki secimde aday olup olmayacağını kendisi bile bilmiyor. Transfer yapabiliriz de yapamayabiliriz de gibi bir açıklama yapıyor. Abi kulüp için radikal kararlar vermeyeceksen neden oradasın. Bonservisler pahalı diye basına şikayet ediyor şaka gibi ulan çözüm bulacak olan sensin bu kulubu sen yönetiyorsun ve transfere ihtiyacı var şapkadan da olsa çıkarmak zorundasın

SM-A505F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Nazlı bebek gibi sürekli sızlanan bir teknik direktörün arkasını 3 yıldır topluyorsun başkan gerçekten sabırlı adamsın

Sabreden derviş muradına erermiş sözünün yanlış olduğunu bize göstermiş oldun

başkasının arkasını toplayacağına kendine güvenip arkasını toplamayacağı bir hoca getirseydi de görseydik başkanlığını.

Efsane Pankartlar - Galatasaray Sözlük

Üst Alt