🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 261 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Fenerbahçeli biri bile başkanı pohpohlamış.

Bu arada ekşi sözlük ağırlıklı olarak Galatasaraylı'dır.

Ekşi Sözlük bugün de kendisi için bir şeyler karalamış. Ben haksız bulmuyorum bu yazılanları.

Mükemmel bir boş yapma olmuş tebrikler.

Transfer manyaklığı yapanlar ne kadar aptalsa bu şekilde savunanlar da o kadar aptal.

Şampiyonlar ligi varken ve kar ediyorken çıkıp "kar ettik." diye açıklamayı biliyorlardı ama? O günlerde karın suni olduğunu defalarca yazmıştım.

Naptılar 3 yılda, maaşı mı düşürdüler? Geldiklerinden çok daha kötü bir kadroya TL bazında daha yüksek euro bazında ise neredeyse aynı maaşı veriyorlar. Geleceği düşünüyorsan Falcao'yu niye aldın, geleceği düşünüyorsan Diagne'yi niye aldın, Gomis sonrası nasıl bir beceriksizliktirki 1 tane adam akıllı santrafor alamayıp 50 milyon euroya yakın zarara soktun kulübü?

Önce bunları anlatsın, gören de 3 yıl başkası yönetiyor sanacak.

Bir de çıkmış 18 milyon euro kardayız transferde diyor, Badou sayesinde olduğunu bilmiyormuşuz gibi, sanki hiç teklif yokmuş da gidip Stoke'dan özel teklif almış 3 günde. Badou'yu satan menajeridir ki zaten Dursun da satacaktı onu, Uefa antlaşmasına iyi niyet için adam almadılar o dönem yoksa o parayı çatır çatır harcarlardı.

Mükemmel bir boş yapma olmuş tebrikler.

Transfer manyaklığı yapanlar ne kadar aptalsa bu şekilde savunanlar da o kadar aptal.

Şampiyonlar ligi varken ve kar ediyorken çıkıp "kar ettik." diye açıklamayı biliyorlardı ama? O günlerde karın suni olduğunu defalarca yazmıştım.

Naptılar 3 yılda, maaşı mı düşürdüler? Geldiklerinden çok daha kötü bir kadroya TL bazında daha yüksek euro bazında ise neredeyse aynı maaşı veriyorlar. Geleceği düşünüyorsan Falcao'yu niye aldın, geleceği düşünüyorsan Diagne'yi niye aldın, Gomis sonrası nasıl bir beceriksizliktirki 1 tane adam akıllı santrafor alamayıp 50 milyon euroya yakın zarara soktun kulübü?

Önce bunları anlatsın, gören de 3 yıl başkası yönetiyor sanacak.

İzin verirsen o entry'i giren arkadaşa bu mesajı olduğu gibi kopyalayım mı?

Şu bölüm hariç hepsini olduğu gibi kopyaladım:

"Transfer manyaklığı yapanlar ne kadar aptalsa bu şekilde savunanlar da o kadar aptal. "

Aptal aslında hakaret değil, görüş yanlış ve tek taraflı.

Mustafa Cengiz bunu çok iyi beceriyor, mağduriyet yaratıyor sürekli.

Yaptığı açıklamaların çoğu birbiriyle örtüşmüyor bile.

Ben ekonomiyi hobi olarak gören, kulübün bir taraftarı olarak, Avrupa olmayınca hayvan gibi zarar edeceğimizi, yeni projeler üretilmesi gerektiğini, üretilemiyorsa bütçenin düşürülmesi gerektiğini aksi taktirde hayvan gibi zarar edeceğimizi görebiliyorum ama Galatasaray'ın geleceğini düşünen bu beyzadeler görüp sallamıyor ne hikmetse. Sonuç 9 ayda 500 milyon lira zarar. M.Cengiz geldiğinde net borç 1.3 milyara kadar düşmüştü şimdi yine 2 milyara dayandı, bu mu gelecek düşünmek? Yapılandırma yapmışız, devlet bankaları üzerinden gariban halkın rızkına göz dikerek futbola aktarılan gereksiz paralar, bunu mu savunacağız sanki bir tek bize verildi.

Her transfer dönemi ayrı falso, onu yaparız, bunu yaparız sonra dönem gelir "uefaydı ffpydi zarttı zurttu."

Yeter ya yemiyoruz bu yalanları, aday olacağı da % 99. İyi niyetli olabilirler ama bariz beceriksizler ve pohpohlanmak çok hoşlarına gidiyor, her galibiyette kulübün resmi hesabından kendi fotoğraflarını servis ettirdiler yıllarca, Galatasaray yöneticisi sıfatıyla her gün başka siyasiyi, valiyi vs ziyaret ettiler.

Galatasaray olmasa kimsenin tanımayacağı adamlar o isim sayesinde gündem oluyor, neyse.

@Tahir Mahir Koç abi sendeki mc sempatizanlığını çözemedim sağlık durumundan mı kötü tarafları görmek istemiyorsun acaba :think:

Sempatizanlık değil. Forumda ciddi bir olumsuz eleştiri var. Bunun yanında başka mecralarda olumlu eleştiriler görüyorum. Buradaki arkadaşlara bakın bunları bunları diyen var diye paylaşıyorum. Bu sempatizanlık mı? Bak işte o yazılanların boş olduğunu söyleyenler çıktı. Keramettin bayağı bayağı verilerle eleştirdi.

Farklı düşünceler tartışma olmadan sunulmalı ki okuyanlar kendi süzgeçlerinden geçirip yorumlama yapıp düşüncelerini geliştirebilsin.

Sempatizanlık değil. Forumda ciddi bir olumsuz eleştiri var. Bunun yanında başka mecralarda olumlu eleştiriler görüyorum. Buradaki arkadaşlara bakın bunları bunları diyen var diye paylaşıyorum. Bu sempatizanlık mı? Bak işte o yazılanların boş olduğunu söyleyenler çıktı. Keramettin bayağı bayağı verilerle eleştirdi.

Farklı düşünceler tartışma olmadan sunulmalı ki okuyanlar kendi süzgeçlerinden geçirip yorumlama yapıp düşüncelerini geliştirebilsin.

Katılıyorum bazen dediklerine abi adam tamamen iyi niyetli ama para harcamadan borca girmeden başarı gelmez bu ülkede, Cengiz dün bizim kadromuz ligin en kaliteli kadrosu dedi sonrasında zorunluluktan oynatılan oyuncular iyi mücadele ediyor dedi senin almadığın yerleri hoca çabalayarak doldurmuş yaptığı açıklama bana göre pişkin pişkin ilgin en kaliteli kadrosu bizde açıklaması :(

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sürekli paradan borçtan kâr etmekten bahsediyor 46 tane adam aldım diyor da aldığı adamların çoğu kiralık ve kiralık maliyetleri kulüp + maaş en az 5m. Hepsi sene sonu kulüplerine geri dönüyor ve paralar çöp oluyor.

Katılıyorum bazen dediklerine abi adam tamamen iyi niyetli ama para harcamadan borca girmeden başarı gelmez bu ülkede, Cengiz dün bizim kadromuz ligin en kaliteli kadrosu dedi sonrasında zorunluluktan oynatılan oyuncular iyi mücadele ediyor dedi senin almadığın yerleri hoca çabalayarak doldurmuş yaptığı açıklama bana göre pişkin pişkin ilgin en kaliteli kadrosu bizde açıklaması :(

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim yorumum bu yönetim iyi niyetle ekonomiyi döndürmüş düzeltmeye çalışmış ffp ile olan belayı ortadan kaldırmıştır. Lakin iş oyuncu almaya gelince çuvalladılar. Sen girmedi diyorsun da borca girdiler. Falcao, Diagne'ye verilen paralar az mı! Başkanlık tarihinin en skandal sözünü söyledi başkan dün

"Falcao taraftar yüzünden alındı" dedi.

Bir başkan bunu diyorsa anında istifa etmeli. Taraftara göre oyuncu alınmaz. Çıkıp delikanlı gibi para yok kudursanız da öyle bir transfer söz konusu olamaz. Gidip genç isimsiz scout transferi yapacaklardı. Anadolu takımları nasıl buluyor o oyuncuları! Gol kralı Boupendza'yı kim alırdı büyük takımlardan! Kimse almaya cesaret edemezdi. Taraftar korkusu yüzünden

Kısacası ekonomiyi düzeltme çabaları kabul edilebilir ama transferle milyonlar havaya uçtu. Transfer konusunda başkan Abdurrahim Albayrak'ın kucağına oturmuş. Albayrak da bu konuda ülkenin en beceriksiz adamı.

Yav Falcao başarılı olsaydı çıkıp Falcao'yu biz aldık, bedavaya aldık diyecekti.

Bu iki yüzlülükten midem bulanıyor artık.

Senin yöneticin çıkıp "tek hedefimiz Diagne'yi satmak." diyor, elindeki tek santraforu değersizleştirip sonra ligin ilk maçına onla çıkıyorsun niye çünkü başka santrafor yok takımda.

Falcao geldiğinde havaalanında Abdurrahim Albayrak popstar gibi Falcao yanında taraftara el salladı mutluluktan uçuyordu. Şimdi Falcao'yu gönderirken de havaalanına gitsin ya da açıklama yapsın. Başkan tek başına eleştirileri alıyor.

Benim yorumum bu yönetim iyi niyetle ekonomiyi döndürmüş düzeltmeye çalışmış ffp ile olan belayı ortadan kaldırmıştır. Lakin iş oyuncu almaya gelince çuvalladılar. Sen girmedi diyorsun da borca girdiler. Falcao, Diagne'ye verilen paralar az mı! Başkanlık tarihinin en skandal sözünü söyledi başkan dün

"Falcao taraftar yüzünden alındı" dedi.

Bir başkan bunu diyorsa anında istifa etmeli. Taraftara göre oyuncu alınmaz. Çıkıp delikanlı gibi para yok kudursanız da öyle bir transfer söz konusu olamaz. Gidip genç isimsiz scout transferi yapacaklardı. Anadolu takımları nasıl buluyor o oyuncuları! Gol kralı Boupendza'yı kim alırdı büyük takımlardan! Kimse almaya cesaret edemezdi. Taraftar korkusu yüzünden

Kısacası ekonomiyi düzeltme çabaları kabul edilebilir ama transferle milyonlar havaya uçtu. Transfer konusunda başkan Abdurrahim Albayrak'ın kucağına oturmuş. Albayrak da bu konuda ülkenin en beceriksiz adamı.

falcao konusundaki açıklaması çok talihsiz olmuş

Sen gibi çapsıza ve Abdürün yapacağı transfere kim sponsor olur ki ?

Transfer yapmayacağız de geç , insanlar beklentisi olmasın.

Mayısda da torunlarının yanına çekilirsin.

tekrar söylüyorum iyi niyetli ama

falcaoyu taraftar aldırdı demek ben başkanlık yapmıyorum demek

td üzerinde otoriten yok taraftar üzerinde yok ee o zaman ne diye ordasin be başkan

Üst Alt