🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 284 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

kendisine haksızlık yapıldığını düşünüyor. ekip arkadaslarının yediği boklardan kötü olan kendisi oldu sürecin tamamına bakarsak. şimdi de ekstra süre alıp toparlama, yeni ekip kurma ve tekrardan secime hazırlanma yolunu seçti gibi. hayırlısı olsun. dursun dan sonra hızır gibi yetişti ne yalan söyleyeyim. genel itibariyle de başarılı buluyorum baskanı. iyi hatırlayacağım kendisini.

Galatasaray tek kişinin lafına bakmaz
Galatasaray demokrasinin beşiğidir ve bu hususta örnek kulüptür
Galatasaray yoldan sapanlara, koltuk için her yolu deneyenlere geçit vermez
Galatasaray'ın sahibi Galatasaray'a gönül veren herkestir
Taraftarın ve genel kurulun isteği yok sayılamaz. Ülkede pandemi koşulları delinerek gerçekleştirilen onca faaliyet varken lise bahçesinde tedbirlere uyularak ve birkaç güne yayılarak yapılacak bir seçimin kimseye zararı olmaz

HEMEN ŞİMDİ SEÇİM !

Buda dursun gibi gotune teneke baglatip kovulmayi acikca talep etti bugun. Saygi ile gitmek yok. Madem mucbir sebepten erteliyorsun, en yakin tarihi koyacaksin ki millet samimiyetine inansin.

Baktı adayların hepsi yamyam kulübü soyup soğana çevirecek kişiler direniyor tek başına Kemerburgaz kazandırdı, konken kesimin ucuza sattığı florya yı yeniden aldı, ada yı kazandırdı tekrar, oteli bitirdi, iyi futbolcular almasına rağmen kullanmayan kişi tarafından suçlu başkanmış gibi saldırıya uğradı, şu başkan adaylarına bakınca Gs uçuruma gidiyor resmen hem yönetim hem teknik ekip tarafında damat kayınbabalar götürür parsayı komisyonları artık

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Baktı adayların hepsi yamyam kulübü soyup soğana çevirecek kişiler direniyor tek başına Kemerburgaz kazandırdı, konken kesimin ucuza sattığı florya yı yeniden aldı, ada yı kazandırdı tekrar, oteli bitirdi, iyi futbolcular almasına rağmen kullanmayan kişi tarafından suçlu başkanmış gibi saldırıya uğradı, şu başkan adaylarına bakınca Gs uçuruma gidiyor resmen hem yönetim hem teknik ekip tarafında damat kayınbabalar götürür parsayı komisyonları artık

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bi hava al la bu nedir :D

Bu Galatasaray başkanlığı nasıl bir koltuk sevdası anlamadım, adam göreve gelirken istenmediğim yerde 1 dakika bile durmam diye gelmişti şimdi hasta haliyle koltuğu bırakmamak için neler yapıyor

Bu Galatasaray başkanlığı nasıl bir koltuk sevdası anlamadım, adam göreve gelirken istenmediğim yerde 1 dakika bile durmam diye gelmişti şimdi hasta haliyle koltuğu bırakmamak için neler yapıyor
baskan kendisine yapılanların haksızlık olduğunu, eleştirilerin dozajının bokunun çıktığını, onlara cevap vermeden gitmek istemediği gerçek. özeliikle son dönemde içerideki çürük elmaların kendisini sattığını düşünmesi de bugün alınan karara etkendir. aslında en basından beri zarar veriyorlardı yönetime son dönemde anladı bunu ne yazık ki. o elmalar şimdi istifa ediyor siz anlayın kim olduklarıın

Üst Alt