🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 285 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Baktı adayların hepsi yamyam kulübü soyup soğana çevirecek kişiler direniyor tek başına Kemerburgaz kazandırdı, konken kesimin ucuza sattığı florya yı yeniden aldı, ada yı kazandırdı tekrar, oteli bitirdi, iyi futbolcular almasına rağmen kullanmayan kişi tarafından suçlu başkanmış gibi saldırıya uğradı, şu başkan adaylarına bakınca Gs uçuruma gidiyor resmen hem yönetim hem teknik ekip tarafında damat kayınbabalar götürür parsayı komisyonları artık

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

otel ne ara bitti, bitti de ne parası kazanıyoruz yada

güven tazelemek için gidip kaybettiği seçim mi :asd:
tarihimizin en büyük kekoluğu bu olabilir. dursun a yakıstı ama ne diyeyim. :D
218ac6c87a2363bfa549cb8bd11ad916.gif

aradan çıkarmak istedi seçimi de, göt üstü oturttular herifi yaw. :asd:

herkes aynı düşüncede bence şu an
ama şu hareketleriyle m.c de içe sinmeyecek bir hal almaya başladı
kulüp içinde son zamanlarda olan olaylar vs. sinir bozucu
orası öyle de hala ağır basıyor cengiz. eğer sağlığı yerindeyse yeni kuracağı yönetimle ben devam etmesini isterdim ama onlar istemeyecek. o da bunun bilincinde son bir ivme yapmak istiyor belli ki.

adam yanındakileri değiştirmeli dedik ama onlardan başka da kimsesi yokmuş camiada. ne imza toplayabildi, ne yanındakilerin ipini tutabildi. liseli olmayan bir başkan olarak çok bile durdu ama son liseli abilerinin yarattığı büyük enkazı öyle ya da böyle 4 yılda büyük oranda eritti ve tek başına çıktığı muhalefetten 4 yeni aday ve 2-3 tane uydusuyla indirilecek. kendisini her şeye rağmen iyi hatırlayacağım ama liselilerin gözünde zaten hiçbir zaman kazanamadığı itibarı taraftarın gözünde de kaybetmemek için tek başına devam ettiremeyeceği görevi bir an evvel kendi rızasıyla bırakırsa iyi olur.

Sen böyle yapmaya devam edersen yaptığın iyi işler de böyle silinir hafızalardan
Daha kötü hatırlanırsın
Hâlâ geç değil. Yapacağın tek bir açıklamayla yine hafızalarda iyi yer edinebilirsin.
Çık ve konuş. Seçim zamanında yapılacak de. Divan işe müdahale ederse iş işten geçer ve d.ö gibi kötü hatırlanırsın
Benden demesi

Üst Alt