🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 287 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Naptı mali anlamda? Gelirler çok mu iyi?

Mali anlamda o işleri yapmasının sebebi bonservis harcayamaması.

4 yılda bir projeye mi imza attı? Ffp olmasaydı kim bilir ne kadar açık verilirdi.
O da doğru da işte ne yapayım
Ekstradan para girişi sağladılar ya
Ödenmeyen borçlar felan...
Bir ara kâr açıklıyorduk sonradan zarara girdik de neyse
Adama dünden beri baya sinirlendim bari vedayı iyi yapalım dedik

O da doğru da işte ne yapayım
Ekstradan para girişi sağladılar ya
Ödenmeyen borçlar felan...
Bir ara kâr açıklıyorduk sonradan zarara girdik de neyse
Adama dünden beri baya sinirlendim bari vedayı iyi yapalım dedik
Bonservisle transfer yapabilsek kar edebilir miydik?

Tam tersi bu herifler her şubemizi geriye götürdü.

Galatasaray'ı ezikleştirdi yönetim olarak önüne gelen şamarladı tokatladı yönetimi. Sünepelerin yeri değil bura

Transferleri ve yeni teknik ekibi seçilecek yönetimin belirlemesi gerekir. Bunun için seçimin bir an önce yapılması elzem. Zamana ihtiyacı olacak yönetimin. Bu zamandan kısmak hiç doğru değil.

Vay be başkanım..

Seni en son gördüğümde mekana ilk geldiğinde selam vermiştim..Hoşgeldiniz demiştim..

Sonra 1 saat sonra çağırdın beni..Bana sarıldın, elimi tuttun..Birkaç soru sordun..

İyi bir Galatasaraylısın dedin..Teveccüh gösterdin..

Sen iyi birisin, sadece şu dönemde sanıyorum ki yanındaki yönlendirenlerin de yetersizliğiyle pasif biriymişsin gibi lanse edildi..

Umarım sağlığınıza en kısa sürede kavuşursunuz..

Kimbilir belki bir gün gene karşılaşırız.Elinizi öperim..

Hizmetleriniz için teşekkür ederim..

Vay be başkanım..

Seni en son gördüğümde mekana ilk geldiğinde selam vermiştim..Hoşgeldiniz demiştim..

Sonra 1 saat sonra çağırdın beni..Bana sarıldın, elimi tuttun..Birkaç soru sordun..

İyi bir Galatasaraylısın dedin..Teveccüh gösterdin..

Sen iyi birisin, sadece şu dönemde sanıyorum ki yanındaki yönlendirenlerin de yetersizliğiyle pasif biriymişsin gibi lanse edildi..

Umarım sağlığınıza en kısa sürede kavuşursunuz..

Kimbilir belki bir gün gene karşılaşırız.Elinizi öperim..

Hizmetleriniz için teşekkür ederim..

Sosyal mesafe

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Camianın ve taraftarın isteğine sırt çeviriyorlar
Bu yönetim kurulunun açıklamaları camia için yok hükmünde olmalı artık

Bu sene şampiyon olamazsak en büyük sorumlusu sensin. Zaten bugün şampiyon değilsek yine suçlusu sensin.
Galatasaray'ın kaç maçta hakkı yendi bir kelime etmedin. Hakemler çatır çatır doğradı, Tff senin hocana haksız yere ceza verdi, MHK azılı düşmanlarını atadı maçına ama sen kendi ekmeğine baktın hep. Gittikten sonra da iyi anılmayacaksın.

Bu sene şampiyon olamazsak en büyük sorumlusu sensin. Zaten bugün şampiyon değilsek yine suçlusu sensin.
Galatasaray'ın kaç maçta hakkı yendi bir kelime etmedin. Hakemler çatır çatır doğradı, Tff senin hocana haksız yere ceza verdi, MHK azılı düşmanlarını atadı maçına ama sen kendi ekmeğine baktın hep. Gittikten sonra da iyi anılmayacaksın.

Tabi öyle ankaragücü mağlubiyetleri filan hepsi hakemlerin suçu :)

Tabi öyle ankaragücü mağlubiyetleri filan hepsi hakemlerin suçu :)
Ankaragücü maçında bize çalınan penaltı rakiplerine çalındı mı ? Mustafa’nın yediği kırmızı kartı gördüler mi ? Senin maçını yöneten hakem hala devam ediyor hakemlik hayatına. Çifte standart uygulanırsa takım veya hoca ne yapsın ? Hatay maçında Gedson’un bileğine basıyorlar kırmızı yok ? Şener’e yumruk var kırmızı yok. Birisi golü atan oyundu diğeri golden önceki pozisyon ? Rakip 10 kişi kalsa yenilecek misin ? Babacar atılmıyor ama Diagne atılıyor ? 11 e 11 BJK maçını kazanırdık İnönüde. Daha bir sürü pozisyon var böyle. Rakiplerin algı yarattı bir şekilde kayrıldı hakemler ve TFF tarafından ama sen hiçbirşey yapmadın. Evet bu şekilde olunca Cengiz kaybettirmiş oluyor susarak. Hakkımızı savunacak adam kalmadığı için hoca konuşup ceza aldı cünkü. Yönetim konusmadıgı için.

Ankaragücü maçında bize çalınan penaltı rakiplerine çalındı mı ? Mustafa’nın yediği kırmızı kartı gördüler mi ? Senin maçını yöneten hakem hala devam ediyor hakemlik hayatına. Çifte standart uygulanırsa takım veya hoca ne yapsın ? Hatay maçında Gedson’un bileğine basıyorlar kırmızı yok ? Şener’e yumruk var kırmızı yok. Birisi golü atan oyundu diğeri golden önceki pozisyon ? Rakip 10 kişi kalsa yenilecek misin ? Babacar atılmıyor ama Diagne atılıyor ? 11 e 11 BJK maçını kazanırdık İnönüde. Daha bir sürü pozisyon var böyle. Rakiplerin algı yarattı bir şekilde kayrıldı hakemler ve TFF tarafından ama sen hiçbirşey yapmadın. Evet bu şekilde olunca Cengiz kaybettirmiş oluyor susarak. Hakkımızı savunacak adam kalmadığı için hoca konuşup ceza aldı cünkü. Yönetim konusmadıgı için.

Şu çöp liginde bak hakemler istemese bile şampiyon olursun, anadolu orta takımlarına 3 yiyip, küme takımlarına karşı her ay 1-2 kere yenilip, avrupada her sene TOKAT manyağı olmak, bunuda hakeme ali koç yıkmak ahmaklıktır. Galyanciyi yendi diye bu senin bedava şampiyonluğu çöpe atığını değiştirmez. Yok öyle yönetim suçluymuş, gitsin damadi menajeri ile emre evladının şampiyonluğunu kutlasan.

Şu çöp liginde bak hakemler istemese bile şampiyon olursun, anadolu orta takımlarına 3 yiyip, küme takımlarına karşı her ay 1-2 kere yenilip, avrupada her sene TOKAT manyağı olmak, bunuda hakeme ali koç yıkmak ahmaklıktır. Galyanciyi yendi diye bu senin bedava şampiyonluğu çöpe atığını değiştirmez. Yok öyle yönetim suçluymuş, gitsin damadi menajeri ile emre evladının şampiyonluğunu kutlasan.

Terim ne yapsın burada mesela ? Bariz gol şansı sarı veriyor hakem kırmızı vereceğine ? 2-1 öndesin rakip 10 kişi kalacak. Bu maçı kazansan daha sonra puan kaybı yaptığın maçları da kaybetmeyeceksin belki de ? Ama yönetim ne yapıyor susuyor neden ? Terim gitsin diye susuyor ama yönetim gidiyor işte. Bizim de 1 şampiyonluğumuz güme gitti yönetimin Terim'i çekememesinden dolayı.

Başkalarının başkanları kollanırken bu lafları ediyordu.
Bizimkisi ise para cezası alma korkusuna , Nihat dostu ile arası bozulmasın diye , üstü kapalı mesajlar verebildi anca. Çoğu zaman sustu , her zaman da geç kaldı.
İki kuş kardeşler kadar kollansaydık ve iteklenseydik o momentumla şuan rahat liderdik.

Bu forumda iki taraf aynı anda eleştirilemez diye bir kaide mi var ben anlayamıyorum cidden.
Bir tarafa duyduğunuz nefret , mantığınızı ve düşünme yetinizi engellememeli.

Üst Alt