🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 294 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

bişey demiyorum adamcağız hasta ama ona etmem gereken lafları burda sevinenlere edebilirim
hakemiyle limitiyle fixtürüyle içimizden geçenlere tek laf etme sonra 2 golle şamp kaybedilince çık hocaya ağzına geleni söyle
seçim iptal et kafana göre önümüzdeki sezonu çöpe at sırf egon için
keşke hakkaten ft hiç hocamız olmasaymış da 3. büyük gibi takılırdık burda sevinç çığlığı atan yeni yetmeler de fbli falan olurdu hiç bulaşmazlardı gsye

bişey demiyorum adamcağız hasta ama ona etmem gereken lafları burda sevinenlere edebilirim
hakemiyle limitiyle fixtürüyle içimizden geçenlere tek laf etme sonra 2 golle şamp kaybedilince çık hocaya ağzına geleni söyle
keşke hakkaten ft hiç hocamız olmasaymış da 3. büyük gibi takılırdık burda sevinç çığlığı atan yeni yetmeler de fbli falan olurdu hiç bulaşmazlardı gsye
Senin benim gibi düşünen 3-5 kişi kaldık burada üstad. Eskiden forumda aktif olurdum bu kişiler yüzünden foruma bile girmiyorum. Laf ettikleri antudan daha beter bir şeye dönüştüler. Galatasaray taraftarı efsanesine sahip çıkamayacaksa zaten hiçbir başarıyı hak etmiyor demektir. Umarım Fatih hocanın değerini bilen biri gelir artık şu yönetime.

bütün sezon hocayla uğraştı, yetmedi giderken bile uğraşıyor.

içinde GS sevgisi olduğunu zerre düşünmüyorum. son maçlarda hoca şampiyon olacak diye korkmuştur bile.

Adamsınız hayridaş

RMX2170 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kafamda deli sorular var. Bunlar devre arasinda fatih terimin istedigi oyunculari getirdi. Bakin istedigi oyunculari getirdik, biz elimizden geleni yaptik sira hocamizda diyip fatih terim sampiyon olamasin basarisiz olsun diye tff ve ali koc ile calismis olabilirlermi?😅

Bu sene şampiyon neden olamadık sorusu belli oldu. Hatta bazen terim inat eder gibi bazı adamları oynatmasının nedeni cengiz ile inatlaşma değilse bir şey bilmiyorum. Cengiz son sene her şeye karışır oldu, sinsi bir kişilik edebiyat yapıp şirin gözükür ama sevmediği adamı da yer bitirir cinsten insanlardan. Tamam terim zor bir adam doğrudur ama bu yarışa girerse sen kimsin ey cengiz, Terim yanında

RMX2170 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TFF hocayı darma duman etti tek kelime açıklama yapmadınız.

Sahada üç ay düzgün top oynanmadı. İki hafta tam anlamıyla çamur deryasında top oynadık. Senin eserin. Çıkıp tek kelime etmedin. Şimdi arsızca utanmadan çıkıp konuşuyorsun. Dursun Özbek bu kadar hainlik yapmadı. En azından o adam bir şeyler için çabalıyordu ama beceriksizdi.

Sen hizipçisin!

Mide kanseri galiba , kısa vadede öldürmese bile , belli süre içinde gidişatı kötüdür.

Ailesini hiç mi önemsemiyor , yarını göreceğin belli değil kardeşim .

Git vakit geçir evlatlarınla , eşinle , torunlarınla.

Yeter da

2 yıl önce böyle bir bedenle böyle sacmasapan bir toplantı yapacağını bilse girmezdi bu işlere.

Vücudunu da zihnini de bitirmiş. Sana da yazık, kulübümüzün marka değerine şu toplantı ile verdiğin zarara da...

Baya giydirmis yav. Imparatorun son konusmalarindan sonra baskan kovar artik diyordum konusmasida o ayarda gitmis ama oyle kalmis. Insallah it oglu itleri sevindirecek ve alehimize isleyecek sekilde ilerlemez surec.
Birde baskan 7-0 ile alakali iki kelam mutlak etmeliydi resmen kendi kendimize kavga edip o olayi unutturuyoruz

Baya giydirmis yav. Imparatorun son konusmalarindan sonra baskan kovar artik diyordum konusmasida o ayarda gitmis ama oyle kalmis. Insallah it oglu itleri sevindirecek ve alehimize isleyecek sekilde ilerlemez surec.
Birde baskan 7-0 ile alakali iki kelam mutlak etmeliydi resmen kendi kendimize kavga edip o olayi unutturuyoruz

başkanda onu konuşacak yürek ve çap olsa bugün 4 sezonda kazandığı 3 şampiyonluğun güveniyle yeni 3 yıllık başkanlığına hazırlık yapıyor olurdu.

Üst Alt