🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 295 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Ali Koç ile bu kadar sıkı fıkı olması ilk meyvesini de vermiş gibi gözüküyor.

Oğlu Sarper Cengizin Ali Koçun yeni yönetimi listesinde olduğu haberini okumuştum bir kaç gün önce.

Ali Koç ile bu kadar sıkı fıkı olması ilk meyvesini de vermiş gibi gözüküyor.

Oğlu Sarper Cengizin Ali Koçun yeni yönetimi listesinde olduğu haberini okumuştum bir kaç gün önce.

Ferudun Niğdelioğlu: "Fenerbahçe’de Ali Koç tek başına başkan adayı olacak. Yönetimde 8 kişi değişiyor. Emre Belözoğlu hoca olmayacak. Raif Dinçkök, Hamdi Akın, Sarper Cengiz, Ömer Temelli yönetime girecek. Belözoğlu ve Rıdvan Dilmen'in de yönetime girme ihtimali var."

Baya giydirmis yav. Imparatorun son konusmalarindan sonra baskan kovar artik diyordum konusmasida o ayarda gitmis ama oyle kalmis. Insallah it oglu itleri sevindirecek ve alehimize isleyecek sekilde ilerlemez surec.
Birde baskan 7-0 ile alakali iki kelam mutlak etmeliydi resmen kendi kendimize kavga edip o olayi unutturuyoruz
Adamın derdi Galatasaray değil ki 7-0 dan bahsetsin.. Bu adamın KOÇ la ticari ilişkileri mutlaka ama mutlaka araştırılmalı !

Bu iyice kötüye gidiyor. Her konuşması ve yaptığı bencilce veGS ye zarar veriyor. Terime zarar vereyümde GS ye ne okursa olaun umrumda değil diyor. Ga başkanı gibi değilde TFF söCüsü gibi konuşuyor. Midem bulandı izlerken.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hepsini geçtim de hala aday olacağım falan diyor adam. Kongrenin kendisini seçeceğini düşünüyor. Akli selim hiç bir insanın oy vereceğini düşünmüyorum

tamamen dağılmış durumda. Elbette hırsları olabilir ama bir yerde dur demek gerekiyor

abdürrahim ve yusuf günay hiç mi bir şey demiyor kendisine. 2.5 saat açıklama yapıyor adam hala

İlk defa Divan kurulunun işe müdahale etmesini istiyorum
Bu adama haddini bildirecek biri yok mu koca kulüpte
Yeter be adam
Daha farklı bir konuma gelirsin insanların gözünde demiştim demi ben

Gece sakin kafayla açıklamalarını dinleyim dedim. 2 saat boyunca elle tutulur açıklama neredeyse yok.
Hani özet geçseler 1 sayfa anca çıkar. Kendi sağlığı ve kulübümüzün daha fazla zarar görmemesi için daha fazla ekran başına çıkmaması gerekiyor.
İzlerken bir yandan sinirleniyorum bir yandan adamın haline üzülüyorum.

Üst Alt