🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Galatasaray benim nazarımda bu akşam şampiyon olmuştur. Bayrakları asalım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DeJ9I2GX0AAQyYJ.jpg

DeJ9I5AWkAAhFBG.jpg

başkanım hayırlı olsun tekrar taraftara hediye shaqiri imbula ndiaye pakedi yap şampiyonluktan çok sevinirim şerefsizm

M.Cengiz: Sütümüze teslim edilen emanetlere sahip çıkabildiğimiz için liselilerden destek alabildik ...

En azından usturuplu lafa yalan katmıyor ...
Şahsen kendi lafına inanmayan birinden bu derinliğin çıkabileceğini zannetmiyorum..:tbr:

UEFA karari aciklansa da rahatlasak. Ben niyeyse gerginim hala.

Uefa yı ceza yönünden yok saymaktan unuttum bile ben..
f5 seçimi dışında bi gelişme de kalmadı ki. bikaç güne malî toplantılar yapılır, gelir gider dengesi oturmaya başlar.
Birazda f5 in başkanı ve yapacağı transferlere de bağlıyız. İyi transferler yapamazlarsa, ön elemelerde takılacakları ihtimaliyle CL geliriinin tamamı üzerinden transfer bütçesi genişletilebilir.

Hayırlı olsun.

En doğrusu da buydu. Bence bizi Dursun belasından kurtararak kesinlikle hak etti başbakanlığının devamını. Bir de dediği gibi UEFA dan ceza yemezsek, ya da yapıcı bir ceza yersek atıyorum "sattığın kadar al" gibi o zaman Mustafa başkan güzel bir başlangıç yapmış olur.

sent via GSC

1905 AGS açılımı ve Albayrak'ı listeye alarak kendi profiliyle birlikte Galatasaray'ı Anadolu'ya açan ilk başkan olarak tarihe geçti...Memleket sathındaki taraftar dernekleri tahminimce önümüzdeki 3 senen boyunca çok daha etkin olacaklar tarihimizde hiç olmadığı kadar...

dursun nefretinden sonra millet bu adamı bayağı bir seviyor ama nedenini anlayabilmiş değilim . şampiyonlukta emeği yok tesadüfen denk geldi diye adamı göklere çıkarmanın alemi de yok . şampiyonlukta en önemli kozumuz olan terim'i de dursun getirdi. doğruya doğru .
peki bu güzellemeler neden ? kötüleyelim demiyorum ama fanatizm derecesinde sevmek desteklemek için elimizde delil de yok .
uefa ve ceza konularında hiç şeffaf konuşmadı mesela yuvarlak konuştu geçiştirdi.

oysa seçime girecek adam elinde bu konuya dair kesin umut olan bir kozu ve kozları eğer teminat almışsa en büyük seçim yatırımı olarak tüm camiaya lanse ederdi. üzerinden epey prim sağlardı değil mi ?

adamın seçim vaatlerine bakalım

CENGİZ'İN VAATLERİ:

* Galatasaray'ı mali, idari ve sportif açıdan geçmiş yıllardaki gibi Avrupa'nın ilk 5'ine sokmak.
*Sezon sonunda şampiyonluk gelse bile Mayıs ayında yeniden başkanlık seçimi olacak.
*Basketbol ve voleybol AŞ statüsüne kavuşturulacak. Dünya çapında sponsorlar bulunacak.
*Borç yönetimi kurulacak. Denk bütçe değil artı bütçeli bir Galatasaray oluşturulacak.

-mesela ilk madde tamamen siyasi üfürükçü cümlesi. (real , barça , man. city , chelsea , at. madrid , bayern vs vs ).
-2. madde sıkıntı değil zaten şampiyon olursak destek geleceğini biliyordu .
- 3. madde de şu aşamada bayağı zor .
-4. madde ise kısmen uygulanabilir.

şimdi ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama durum ortada .

1905 AGS açılımı ve Albayrak'ı listeye alarak kendi profiliyle birlikte Galatasaray'ı Anadolu'ya açan ilk başkan olarak tarihe geçti...Memleket sathındaki taraftar dernekleri tahminimce önümüzdeki 3 senen boyunca çok daha etkin olacaklar tarihimizde hiç olmadığı kadar...
mustafa cengiz galatasarayımızın sultan alparslanıdır diyebilirmiyiz o zaman gönül rahatlığıyla uğur bey

Üst Alt