🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Seçimi kazanan Mustafa Cengiz hafta içi yatacak şampiyonluk primi, başarı primi ve yayın gelirleriyle 763 Milyon TL'yi kasada hazır bulacak. (AMK)

CL dahil gelir bu demiş. Tam hesaplara bakmadım ben ama doğruysa büyük bir kısmıyla müthiş bir borç ödenebilir. Bu paranın önceliği o olmalı.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne adamlar var yahu uefa ceza verecek durun şu sizin secim bitsin öyle vereyim mi diyecek

Şampiyon GALATASARAY yazdırdık

DeMRm9fX4AEPGI8.jpg

Ne adamlar var yahu uefa ceza verecek durun şu sizin secim bitsin öyle vereyim mi diyecek

Yok ceza meza 24 mayıs 2018'de tebliğ edildi bize açıklanması tehir edildi büyük ihtimal 31 mayıs 2018 ttk kara geçme zorunluluğu ve seçim dolayısıyla...Men de yok transfer yasağı da...Bonservis-Maaş-Zarar kısıtlamaları var...

Maaş kısıtlaması denk bütçeyi aylardır söylüyorum ama anlamak istemiyorlar
Uefa bir dahaki döneme denk bütçe isteğini özellikle belirtti
Şimdi ki kurallar ve cezalar daha başka platformlar açacak ffpde
Yok ceza meza 24 mayıs 2018'de tebliğ edildi bize açıklanması tehir edildi büyük ihtimal 31 mayıs 2018 ttk kara geçme zorunluluğu ve seçim dolayısıyla...Men de yok transfer yasağı da...Bonservis-Maaş-Zarar kısıtlamaları var...

Seçimi kazanan Mustafa Cengiz hafta içi yatacak şampiyonluk primi, başarı primi ve yayın gelirleriyle 763 Milyon TL'yi kasada hazır bulacak. (AMK)

CL dahil gelir bu demiş. Tam hesaplara bakmadım ben ama doğruysa büyük bir kısmıyla müthiş bir borç ödenebilir. Bu paranın önceliği o olmalı.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bu sadece bu sene TR lig,forma sponsorluğu,maç günü gelirleri,loca ve koltuk satışından gelen para.CL için ayak bastı parası falan daha dahil değil.

Şampiyon olduk mu? (y)

Mustafa Cengiz yeniden başkan seçildi mi? (y)

UEFA'dan men cezası gelmedi, şampiyonlar ligine gidiyor muyuz? (y)

Herkese iyi haftalar. . .

Üst Alt