🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

İlk seçildiğinde Nizip’li bir hemşehrimin Galatasaray’ın başına geçmesi göğsümü kabartmış, gurur duymuştum.
Fakat geride kalan süreçte karakter analizi yaptığımda Ünal Aysal dan bile daha sinsi bir profil ortaya çıkıyor maalesef..
Birlerinin “Herşey Fatih Terim in elinde.. Mustafa Cengiz kukla başkan” diye tahrik ederek attığı oltaları çoktan yedi bile.. Aysal da aynı nedenlerle hocaya kafayı takmıştı ve hem kendini hem bizi bitirdi sonuç olarak.
Mustafa Cengiz’in kadromuz CL için yeterli demesi bile olası başarısızlıkta hocayı yem etme planını net bir biçimde gösterdi bize.. ama yanıldığı nokta şu ki: bu taraftar dostunu düşmanını tanıdı ve Fatih hocayı harcatmaz ona..
Yoksa yanılmıyor mu acaba ..? Bilemedim şimdi..!!!

Dipnot: Kimse maaşları falan bahane etmesin.. Fikret Orman ligde 29 gol atmış Gomis’i en az 15 milyona Çin’e okuturdu.. Çin’de daha az maaş alcak hali yok Gomis’in..
Bayram tutumlu nun twitleriyle paniğe kapılan ve “aman menajerlere para vermeyelim de dedikodu olmasın” diyen çapsız bir yönetim profilimiz var maalesef..

O en kötüsüydü aga. Beceriksizlik başka bir şey kötü başka bir şey

hem kötüydü
hem beceriksiz
hem yeteneksiz
hem de soyguncuydu

komple her şeyi hatalı 1 insandı önce ki başkan , karşılaştırma bile yapılamayacak derecede bir şeydi.

Cengiz'in olayı farklı Terim işi götürür diye rahat bilerek transfer yapmıyor Ndiaye'yi 16 ya satmış biri beceriksiz olamaz Onyekuru gibi 21 yaşında bir topçuyu toplam 2 milyon maliyetle kiralamış 1 i beceriksiz olamaz.

Yav cengizi savunma şimdi. Senin söylediğin kıstaslara göre o zaman özbek yine daha becerikli çıkıyor ama özbeğin 5 para etmez bir başkan olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Cengiz beceriksizlerin ağababasıdır. Geldiğinden sadece borç için ağlıyor , ben bir şey yaptığını görmedim

Yav cengizi savunma şimdi. Senin söylediğin kıstaslara göre o zaman özbek yine daha becerikli çıkıyor ama özbeğin 5 para etmez bir başkan olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Cengiz beceriksizlerin ağababasıdır. Geldiğinden sadece borç için ağlıyor , ben bir şey yaptığını görmedim

Ne savunucam yahu dursundan sonra en berbatı vs de katılırım ama en olamaz.

Popüler söylemlere , davranışlara alışmak çok kötü Cengiz çıkıp yalan konuşsa hava atsa Mess'iyi , Ronaldo'yu alacaz bombaları patlatacaz derse en becerikli , en iyi başkan olurdu.Ortada yalan yok borç var ve her geçen gün artıyor geçen yıl yapılan kapı gibi sözleşmeler orda bunu dile getirmesi neden rahatsızlık veriyor anlamıyorum gizli kapaklı iş yapsa daha memnun olucaksınız ama biliyorum.

Cengiz'de bize başkan olmayı haketmiyor Dursun'da ama Avrupa'dan menden kurtarması bile bir şeydir başkasının yaptığı iş yüzünden savunma yaptığını da unutmayalım.

Daha transfer sezonu da bitmedi 2 hafta var 2 topçu satarız 3 tane alırız kral başkan olucak size göre rüzgara göresiniz çünkü benim için değişen bir şey olmaz yine başkanlığı haketmeyen biri olucak kalacak.

hem kötüydü
hem beceriksiz
hem yeteneksiz
hem de soyguncuydu

komple her şeyi hatalı 1 insandı önce ki başkan , karşılaştırma bile yapılamayacak derecede bir şeydi.

Cengiz'in olayı farklı Terim işi götürür diye rahat bilerek transfer yapmıyor Ndiaye'yi 16 ya satmış biri beceriksiz olamaz Onyekuru gibi 21 yaşında bir topçuyu toplam 2 milyon maliyetle kiralamış 1 i beceriksiz olamaz.
Bunlar yetmezmiş gibi tipsizin başkanıydıIMG_9111.jpg

DknhLytXgAETUnr.jpg

Bence mantıklı hareket etmeye çalışan bir başkan Mustafa Cengiz.
Ona 3 milyon buna 5 milyon verip savurganlık yapmıyor.Fakat zaman zaman transfer olaylarında yumruğunu masaya vurması gerekiyor.
Futbol şubesinin yönetimini tamamen Abdürrahime teslim etmiş durumda, sportif olarak ise; Fatih Terim'de tüm yetki.

Bu insanlar Galatasaray'lı ve insanların kendilerine güvenleri sonsuz, fakat zaman zaman iş bitirici olmakta lazım.Emre Akbaba'ı halen bitiremedik mesela.
Bu noktalarda başkanın devreye girip uzlaşmaya varması gerekli diye düşünüyorum.

Mustafa Cengizin değeri bilinmiyor, Dursun denen adam kulübü resmen bitirme aşamasına gelmişken bu adam imdada yetişti. Kısa sürede kâra geçirdi ve Uefa ile görüşmelerde büyük özveri harcadı. Yapmamız gereken zararın 20 katını falan yapmıştık ve Men yememiz an meselesiyken bu adam durumu kurtardı ve o CL parasını bugün alıyorsak bunda payı çok büyük. Har vurup harman savurma dönemi tüm takımlar için bitti transferde ince elenip sık dokunması çok normal biraz daha sabır. Fatih Terim hocamıza da Mustafa Cengiz başkanımıza da sonuna kadar destek çıkmalıyız.

Üst Alt