🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Basketbol şubesi bitik
Sponsor yok (Şampiyonlar ligine gidiyoruz ona rağmen bulamıyor beceriksiz)
Transfer yok 3 aydır stoper orta saha alınmadı.
Futbolcu maaşı ödeyecem dedin badouyu sattın.

Sen gereksiz bir adamsın o zaman.Biz forumdan yönetim kurulu oluşturup birinide başkan yapsak bunları oda yapardı.Sana gerek yok reis bekleme yapma devam et git yoluna.

Terim halleder kafasında eksikleri biliyor transfer yapmıyor yarın ilk başarısız sonuçta hocayı satar bu, hiç doğru dürüst başkan denk gelmiyecek bize anlaşıldı.

Bul denince bulunacak bir sey olsa hepimiz monacoda kumar masalarinda olurduk

Ibizada , mikonosta tatilde olurduk

Ama ben oralardayim 99% luk kesim degil . Eminim ki para ha deyince elde edilse boyle olmazdi

Lutfen reel donelerle elestirelim . Para yoksa yoktur . Kontratlari yapan dursuna , futbol piyasasinin dusen popularitesi sonucu kacan sponsora , baska cevrelere cemkirin

Ali koc , fikret vs kuluplerinin sorunlarini cozebiliyorlar mi ha deyince

Transfer yapip men mi yesin ? Daha cok borc yapip gelecegi mi satsin

Veya gitmek istemeyen yuksek kontratli adamlarin basina silah mi dayasin

Allah askina mantik .

Sponsor bulunmaz , olunur . Nereden yerli jargona yerlesti bu tanim onu da anlamadim

Sponsor neden olunur ? O reklamdan geri kazanim saglayacaksindir ve para verirsin . Demek ki bizi bu kalibrede gormuyorlar

Eger oyle olsa zaten baskanin bir seye yapmasina gerek kalmadan kapini calarlar , ekonomik bir kazanimlari olacagina kanaat getirseler .... profesyonel bir istir sponsorluk , ricayla minnetle kim kime karsiligi olmayan parayi verir ? Neden versin

Ali Naci yanlış rakamlarla algı yaratmış. Gelirler dediği rakam (627) bütün sene için MC dönemi için değil. Konsolide faliyet zararı yanlış: tüm sene zarar 119, haz-şubat 87 zarar. MC dönemi 2 kar değil, 32 milyon zarar

Dkte6IUW0AUfeeZ.jpg

Sponsor bulunmaz , olunur . Nereden yerli jargona yerlesti bu tanim onu da anlamadim

Sponsor neden olunur ? O reklamdan geri kazanim saglayacaksindir ve para verirsin . Demek ki bizi bu kalibrede gormuyorlar

Eger oyle olsa zaten baskanin bir seye yapmasina gerek kalmadan kapini calarlar , ekonomik bir kazanimlari olacagina kanaat getirseler .... profesyonel bir istir sponsorluk , ricayla minnetle kim kime karsiligi olmayan parayi verir ? Neden versin
Biri sana gelipte teklif verir sponsorluk onda sıkıntı yok.Ama o tip anlaşmadan çerez parası alırsın (Turkish Airlines)Asıl mevzu sen önemli şirketlerle görüşüp şampiyonlar liginde oynayacağız.Sponsor olursanıza işte Transferlerde,Stadyumda,Kulübün olduğu heryerde markanızı ön plana çıkarırız diyerek çekmen lazım adamları.Kimse sana durup dururken 8-10 milyon euro vermez.Herşeyi geçtim sponsoru parayı.Yav genç oyuncudamı yok kiralık v.b bu takıma orta saha stoper lazım bağırıyor resmen takım.Pisipisine şampiyonluktan olucaz.Beşiktaş şampiyon olamadı tosiçi sattı.Fenerde aynı gittiği fernandao yu sattı.Bunlar öyle aşırı meziyetli oyuncularda değil.Sen şampiyon olmuşsun elindeki oyuncuları satıp transfer yapamıyorsun.Burda ben bütün sorumluluğu başkana yüklerim sen istediğin kadar savun.

Biri sana para verecek ise , sponsorluk da olsa , oyuncu karsiligi da olsa , anahtar , karar her zaman alicidadir

Ricacilik ise yaramaz , cunku adam sen ona gitmeden zaten kararini coktan vermistir eksisi artisi ile

Transfere gelince , benzer durum .. gondermek istedigin adama talep olmasi lazim

Bak ndiaye , bruma , hatta semih ve cavanda .. yonetim mi ugrasti ? Cop dedigimize de iyi dedigimize de talip cikti gittiler

Simdi ndiaye yi bedava almak istiyoruz kiralik da olsa , stoke lular "kume dustuk satsaniza su 4 ay evvel 16 milyon bayildigimiz adami" diyorlardir ama onlar sadece maasi karsiligi bedava kiralayacaklar bir yere ..

Kisaca alan her zaman avantajli ve soz sahibidir

Buna ragmen satilabilecek oyuncular olabilirdi , biraz bjk gibi CL vitrininde gorunselerdi , vida gibi finale muslera acayip toplar cikararak ulassaydi mesela

Negredo neden gitmiyor , rvp gibi bir isim neden gonderilemedi ?

Aziz ,Mustafa , dursun , fikret ve goksel meselesi degil bu ... verecekleri paraya degecek adam ise alirlar , aksi takdirde basina kalir

baskanın 3 seneyi tamamlayabilecigini sanmıyorum ne yazıkki yönetim listesi güçlü degil sorunlara simdiye kadar çözüm bulamadı 1 yıl içinde seçim kararı alacagını düşünüyorum

Biri sana para verecek ise , sponsorluk da olsa , oyuncu karsiligi da olsa , anahtar , karar her zaman alicidadir

Ricacilik ise yaramaz , cunku adam sen ona gitmeden zaten kararini coktan vermistir eksisi artisi ile

Transfere gelince , benzer durum .. gondermek istedigin adama talep olmasi lazim

Bak ndiaye , bruma , hatta semih ve cavanda .. yonetim mi ugrasti ? Cop dedigimize de iyi dedigimize de talip cikti gittiler

Simdi ndiaye yi bedava almak istiyoruz kiralik da olsa , stoke lular "kume dustuk satsaniza su 4 ay evvel 16 milyon bayildigimiz adami" diyorlardir ama onlar sadece maasi karsiligi bedava kiralayacaklar bir yere ..

Kisaca alan her zaman avantajli ve soz sahibidir

Buna ragmen satilabilecek oyuncular olabilirdi , biraz bjk gibi CL vitrininde gorunselerdi , vida gibi finale muslera acayip toplar cikararak ulassaydi mesela

Negredo neden gitmiyor , rvp gibi bir isim neden gonderilemedi ?

Aziz ,Mustafa , dursun , fikret ve goksel meselesi degil bu ... verecekleri paraya degecek adam ise alirlar , aksi takdirde basina kalir

Transfer yapılmak için illa ki oyuncu satılması bekleniyorsa.Sezon başladıktan itibaren süper ligde gol kralı olmuş oyuncun çok rahat elden çıkarabilirdi.Pazarlanması kolay piyasası olan bir oyuncu.Talep olmayla filan transferler işleri öyle olmuyor.Menajerler önerecek diğer kulüplere talep oluşmasını sağlayacaklar.

Transfer yapılmak için illa ki oyuncu satılması bekleniyorsa.Sezon başladıktan itibaren süper ligde gol kralı olmuş oyuncun çok rahat elden çıkarabilirdi.Pazarlanması kolay piyasası olan bir oyuncu.Talep olmayla filan transferler işleri öyle olmuyor.Menajerler önerecek diğer kulüplere talep oluşmasını sağlayacaklar.

E menejer bir kuluple anlasacak ise zaten anlasir , teklif kulube gelir . Gonderen kulubun dahli ne olabilir ? Kabul ya da red eder.

Oncelikle teklif olmasi lazim , onu da gomis in menejeri ariyordur elbet , bizim icin degil , kendi oyuncusu ve komisyonu icin

E menejer bir kuluple anlasacak ise zaten anlasir , teklif kulube gelir . Gonderen kulubun dahli ne olabilir ? Kabul ya da red eder.

Oncelikle teklif olmasi lazim , onu da gomis in menejeri ariyordur elbet , bizim icin degil , kendi oyuncusu ve komisyonu icin
Hocam o zaman bende yaparım başkanlığı yoldan tutup getirelim birini yapsın.Basketbol şubesi ölmüş ağlayanı yok.Sponsor yok.Transfer yok.Bi tane muhasebeci koyalım kulübün başına kar zarar dengesini gözetsin.Paraları ödesin yeterli.

Üst Alt